صفحه 103 از 441 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Armada نمایش پست ها
    خوب اگر همسرم موندن ایران و 6-7 ماه بعد خواستن بیان مشکلی پیش نمیاد؟ من باید تو سوئد درخواست ویزا برای ایشون بدم یا خودشون باید از ایران اقدام کنن؟ در ضمن وقتی پاسپورتمون مشترکه و بالطبع پیش من تو سوئد خواهد بود، همسرم چطور ویزا دریافت کنه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    برید یک پاس جدا بگیرید و برای هر دو تقاضای ویزا کنید.
    ایشون هر وقت دلش خواست بیاد.

شرمنده من حواسم به قسمت دوم سوال شما نبود که پاستون مشترکه. همانطور که جناب ترنادو گفتن باید پاستون رو جدا کنید. (خب طبق گفته خودتون کاملا واضحه که وقتی شما سوئد باشید پاستون هم اونجاست همسرتون نمی تونن بیان.وقتی که دانی پرسیدن خطاست!)

پس 2 تا راه دارید. یا همین الان پاستون رو جدا کنید و با هم اقدام کنید و شما برید و ایشون هر وقت خواستن بیان.

و یا حالا اگر به هر دلیلی مشکلی دارید که نمی تونید جدا کنید( تاکید می کنم اگر امکانش وجود نداره) می تونید برید سوئد و بین 2 ترم که تعطیلات کریسمس هست بیاید و همسرتون رو هم ببرید، در غیر اینصورت امکانش وجود نداره. ضمن اینکه باید همین الان برای هر دو تون اقدام کنید
    ویرایش توسط moeinian : May 9th, 2010 در ساعت 07:59 PM
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member

یه دنیا ممنون بابت توضیحاتتون. روال جدا کردن پاسپورتها چجوریه؟ پاسپورت من هم معطل میشه؟ واسه تحویل مدارک به سفارت دچار مشکل نمیشم؟

Junior Member

سلام دوستان

این خیلی مهم , دوستان اگر کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه
    من می خوام واسه ویزای کانادا و سوید هم زمان اقدام کنم, ;که احتمال میدم مال سوید اگر قرار باشه دزست بشه زودتر درست میشه
    حالا می خوام ببینم اگه ویزای سوید بیاد من چقدر می تونم زدن مهرشو عقب بندازم و صبر کنم تا تکلیف کانادا معلوم شه؟ یعنی مثلا یک ماه قابل قبول که من بگم حالا نمیام 1ماه دیگه مهر کنم یا محدودیتی هست واسه این زمان؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary-kh نمایش پست ها
    سلام دوستان

این خیلی مهم , دوستان اگر کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه
    من می خوام واسه ویزای کانادا و سوید هم زمان اقدام کنم, ;که احتمال میدم مال سوید اگر قرار باشه دزست بشه زودتر درست میشه
    حالا می خوام ببینم اگه ویزای سوید بیاد من چقدر می تونم زدن مهرشو عقب بندازم و صبر کنم تا تکلیف کانادا معلوم شه؟ یعنی مثلا یک ماه قابل قبول که من بگم حالا نمیام 1ماه دیگه مهر کنم یا محدودیتی هست واسه این زمان؟؟
    چون میدونم این مسئله مشکل خیلی از دوستان هست بولد مینویسم که همه دقت کنن. من امروز سفارت بودم و مدارکمو تحویل دادم و

در سفارت سوئد پاسپورتتون رو نگه نمیدارن و مهری هم در اون نمیزنن !

حداقل در مورد من که اینطور بود . حالا شما میتونین سریع برین برای سفارت سوئد اقدام کنین بعد برین برای کشور های دیگه اقدام کنین. فقط اینو نمیدونم اگه مثلا شما برین کانادا اقدام کنین و پاسپورتتونو نگه دارن بعد سفارت سوئد ویزاتون بیاد و پاستون اونجا باشه چه مدت عیبی نداره نرین و ویزا رو بگیرین . این رو میتونین بپرسین

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط Armada نمایش پست ها
    یه دنیا ممنون بابت توضیحاتتون. روال جدا کردن پاسپورتها چجوریه؟ پاسپورت من هم معطل میشه؟ واسه تحویل مدارک به سفارت دچار مشکل نمیشم؟
    بله ، پاسپورت رو باید ببرید پلیس +10 ولی فکر کنم مال شما رو تو قسمت همراه یه خط روش می کشن بهتون تحویل میدن و بعد پروسه صدور ویزای همسرتون رو انجام میدن.

طبق گفته بچه های فروم(که از سایت مهاجرت نقل کردن) شما تا 3 هفته مونده به شروع کلاسها می تونید برای ویزا اقدام کنید. الان نزدیک به 3 ماه مونده.

فوقش 1 ماه کار صدور پاسپورت طول بکشه(مال خانم من 10 روزه اومد) بازم 2 ماه وقت دارید.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadomid نمایش پست ها
    چون میدونم این مسئله مشکل خیلی از دوستان هست بولد مینویسم که همه دقت کنن. من امروز سفارت بودم و مدارکمو تحویل دادم و

در سفارت سوئد پاسپورتتون رو نگه نمیدارن و مهری هم در اون نمیزنن !

حداقل در مورد من که اینطور بود . حالا شما میتونین سریع برین برای سفارت سوئد اقدام کنین بعد برین برای کشور های دیگه اقدام کنین. فقط اینو نمیدونم اگه مثلا شما برین کانادا اقدام کنین و پاسپورتتونو نگه دارن بعد سفارت سوئد ویزاتون بیاد و پاستون اونجا باشه چه مدت عیبی نداره نرین و ویزا رو بگیرین . این رو میتونین بپرسین

بله , می دونم نمی گیرن پاسپورتو, مشکل واسه همون وقتی که ویزا میاد و می خوان مهر بزنن, چقدر می شه این موضوع را به بعد موکول کرد؟؟ دوستان اگر کسی می دونه ممنون مسشم راهنمایی کنه

Junior Member

برای تحصیل دو ساله در مقطع فوق لیسانس در سوئد ویزای 12 ماهه میدن یا 14 ماهه؟ ویزا توی پاسپورت می خوره یا جداست؟ مهر چطور توی پاس می زنن برای ویزا؟

Junior Member

Cool پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    خیر، لازم نیست 2 برابر باشه. دقیقا نصف پولی که شما باید ارائه بدید برای خانم کافیه. یعنی در کل میشه 1.5 برابر سایر دوستان. تقریبا 40 میلیون تومان.

Permit for relatives
    Your husband/wife or partner and unmarried children under the age of 18 years can be granted a residence permit if they can show, among other things, that their support is secured.

The support requirement is SEK 3,500 per month for a husband/wife/co-habitee/registered partner and SEK 2,100 per month for each child. They will then be granted a residence permit for the same period as you. However, they are not permitted to work.
    با سلام
    میخواستم بدونم باید40 ملیون بگذارم توی یک حساب و از بانک تاییدیه بگیرم یا که برای خودم باید جدا تاییدیه بگیرم و برای خانوم ام هم جدا تاییدیه بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadomid نمایش پست ها
    خوب ما خرمون از پل اول گذشت ( ایشالا که گوش شیطون کر سر پل بعدی لنگر نندازه ) امروز من مدارکم رو کامل تحویل دادم سفارت . اولا که برای اون دوستانی که اطلاع ندارن بگم که خوب وقتی سفارت رفتین یک جماعت انبوهی هستن که سمت راست در پشت میله ها صف کشیدن که شماره بگیرن . شما به اونا کاری نداشته باشین . برای اولین بار میتونین حال کنین و بدون صف برین کارتونو راه بندازین P:
    سفارت مثل اینکه از این هفته ساعت کارشو تا ساعت 4 کرده پس نگران نباشید . یه نفر هست که تو یه اتاق جدا فقط به کار دانشجوها میرسه و هر چند وقت یه بار صدا میکنن دانشجویی اگه کسی هست بیاد . حالا امروز که با کمال تعجب خیلی نبودیم . مجموعا شاید 8 9 نفر بودن که مدارکشون کامل بود برای تو رفتن اما قاعدتا هر چی زمان بگذره شلوغتر و شلوغتر میشه بنابراین احتمال زیاد از فردا دانشجوها باید اونجا یه لیستی تهیه کنن با توجه به اینکه کی زودتر اومده که خودشون نوبت تو رفتن رو رعایت کنن . بنابراین خوب بهتره که صبح زود برین که خوب علافیتون کمتره ( البته امروزم رو کاغذ اسم نوشته بودن ولی عملا مهم نبود چون تعداد کم بود ) . اما مدارکتون رو کامل کامل کنین بعد برین . من یه بار دیگه برای تاکید مدارک لازم که اونجا ازتون میخوان رو بگم :

1) فرم 105031 (یه تاپیک مخصوص در این رابطه هست . فرم pdf رو دانلود کنین و داخل همون تکمیل کنین و دو تا پرینت ازش بگیرین )
    2) Notification_of_selection_results که استودرا به صورت pdf تو پروفایلتون گذاشته دو نسخه ازش پرینت بگیرین
    3) از هفت صفحه اول پاسپورت و تمامی صفحاتی که مهر یا ویزا توش خورده دو سری کپی بگیرین
    4) مبلغ 140000 تومن به حساب سپهر شماره ی 0200317741000 بنام سفارت سوئد و یه کپی از رسیدش ( به همراه اصل )
    5) گواهی حساب بانکی به نام خودتون ( این دقیقا چیزیه که تو خود سایت سفارت نوشته ) . برای اطلاع بیشتر میتونین پست من در مورد BS رو در تاپیک مربوط به bank statement بخونین
    6) دو قطعه عکس 6x4 . اگه میخواین روزه شکدار نباشه برین همون صاحبقرانیه که نزدیک اونجاست عکستون رو بگیرن . تابستون پارسال که من برای توریستی اقدام کردم سر همین قضیه ی عکس یه روز کارم عقب افتاد .

برای کسایی که masters قبول شدن بیمه هم نیاز نیست
    دو سری کنین مدارکتونو . اصل و کپی . دو تا عکستو بذارین خود خانومه منگنه میکنه جای مربوطه . کپی فیش رو تو سری کپی بذارین و اصلشو به سری اصل منگنه کنین . واسلام
    ببخشید، شما چه ساعتی رفتین؟ یعنی بین چع ساعاتی مدارک رو تحویل می گیرن؟
    We don't live to think; On the contrary, we think in order that we may succeed in surviving

Junior Member focus آواتار ها

با سلام

آقای ارشیا گر شما بچه ندارید کمتر از 40 میلیون میشه و محاسبش به شکل زیر است:

main applicat: 7300x20=146000
    Co-Applicant: 3500x24= 84000
    Child Under 18: 2100x 24=50400

اگر بچه هم داشته باشید با کرون 140 تومان میشه 39256000

در ضمن شما حتما لازم نیست که دو تا حساب داشته باشید اپلیکنت میتونه یه حساب برای همه با اون مبالغ نشون بده.
    همیشه آنچه روی میدهد بهترین است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)