صفحه 105 از 441 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

با سلام. می خواستم بدونم من که سربازی معاف نیستم برای گرفتن مهر اجازه خروج توی پاسپورت باید چی کار کنم ؟ آخه وزارت علوم برای نامه دادن به نظام وظیفه نامه رسمی admission می خواد که سوئد همچین چیزی نمیفرسته. کسی میدونه بچه های سال قبل چی کار کردن؟

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosiii نمایش پست ها
    با سلام. می خواستم بدونم من که سربازی معاف نیستم برای گرفتن مهر اجازه خروج توی پاسپورت باید چی کار کنم ؟ آخه وزارت علوم برای نامه دادن به نظام وظیفه نامه رسمی admission می خواد که سوئد همچین چیزی نمیفرسته. کسی میدونه بچه های سال قبل چی کار کردن؟
    شما از همین نامه پرینت بگیر برو.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member

از تاریخ صدور گواهی تمکن چقدر حداکثر باید گذشته باشه؟
    We don't live to think; On the contrary, we think in order that we may succeed in surviving

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط flipflop1 نمایش پست ها
    از تاریخ صدور گواهی تمکن چقدر حداکثر باید گذشته باشه؟
    اونطور که دوستان گفتن 3 ماه ولی به نظر من بیش از یک ماه رو دوباره بگیرید اگه امکانش هست اگه نیست که هیچی!
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    اونطور که دوستان گفتن 3 ماه ولی به نظر من بیش از یک ماه رو دوباره بگیرید اگه امکانش هست اگه نیست که هیچی!
    والا، یکی از دوستان گفت 10 ساعت !

با اینکه تابلو هست که غیر منطقیه، ولی وسواسه دیگه ... گفتم سوالی بکنم. چون این هفته گواهی رو میگیرم اما احتمال اینکه سفارت بیفته هفته آینده وجود داره.

اوایل هفته آینده رو هم که محمود تعطیل کرد. منم رفتم تو توهم که نکنه سفارت گیر بده.
    We don't live to think; On the contrary, we think in order that we may succeed in surviving

Junior Member

سلام دوستان
    من پسوند فامیلمو پارسال برداشتم و چون پاسپورت زیارتبم رو قبلش گرفته بودم اسمم با پسونده توی پاس.
    از طرفی پذیرش از سوئد گرفتم. براشون کپی همون پاس زیارتی رو فرستاده بودم ولی مطابق پروفایلی که پر کردم اسمم توی پذیرش بدون پسوند است.
    1) اصلا من میتونم با پاسپورت زیارتیم برم سفارت برای ویزا؟ (چون تا یک ماه دیگه نمیتونم درخواست پاسپورت بدم)
    2) نمیگن چرا اسمت توی پذبرش و پاسپورت یکی نیست؟ بهتر نیست از دانشگاه بخوام این تفاوت رو برای سفارت توضیح بده؟
    3) میتونم الان درخواست ویزا بدم و به سفارت بگم که من پاسپورتمو تصحیح میکنم (پسوندو بر میدارم) بعد هروقت ویزا آماده شد، اون رو تو پاس جدیدم برام بزنند؟
    ممنون

Junior Member

سلام،
    داشتن بليط رفت و برگشت براي گرفتن ويزا تاثير داره؟ ممكن كه تو سفارت در اين باره چيزي بپرسن؟ من الان مي خوام برم بليط رزرو كنم نمي دونم فقط رفت و رزرو كنم يا برگشتم رزرو كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_R نمایش پست ها
    سلام،
    داشتن بليط رفت و برگشت براي گرفتن ويزا تاثير داره؟ ممكن كه تو سفارت در اين باره چيزي بپرسن؟ من الان مي خوام برم بليط رزرو كنم نمي دونم فقط رفت و رزرو كنم يا برگشتم رزرو كنم؟
    نه هیچ تاثیری نداره و کلاً یک برگه هم اضافه از اون چیزی که رو سایت گذاشته دریافت نمی کنه از شما!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط davidbrtn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پسوند فامیلمو پارسال برداشتم و چون پاسپورت زیارتبم رو قبلش گرفته بودم اسمم با پسونده توی پاس.
    از طرفی پذیرش از سوئد گرفتم. براشون کپی همون پاس زیارتی رو فرستاده بودم ولی مطابق پروفایلی که پر کردم اسمم توی پذیرش بدون پسوند است.
    1) اصلا من میتونم با پاسپورت زیارتیم برم سفارت برای ویزا؟ (چون تا یک ماه دیگه نمیتونم درخواست پاسپورت بدم)
    2) نمیگن چرا اسمت توی پذبرش و پاسپورت یکی نیست؟ بهتر نیست از دانشگاه بخوام این تفاوت رو برای سفارت توضیح بده؟
    3) میتونم الان درخواست ویزا بدم و به سفارت بگم که من پاسپورتمو تصحیح میکنم (پسوندو بر میدارم) بعد هروقت ویزا آماده شد، اون رو تو پاس جدیدم برام بزنند؟
    ممنون
    سلام
    1-پاسپورت زیارتی همون پاسپورته دیگه! فرقی نمی کنه عزیز
    2- با دانشگاه تماس بگیر ببین فایل رو اصلاح می کنه؟ ببین اصلا مهمه؟
    3-فکر نمی کنم بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_R نمایش پست ها
    سلام،
    دوست عزيز،‌ الان از شما بليط نمي خوان. بعد از اينكه ويزاي شما اومد از شما مي خوان كه با بليط بريد و ويزا رو بگيريد. براي ويزاي اقامت دانشجويي گمون نكنم دوسره بخوان.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)