صفحه 106 از 441 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    سلام
    1-پاسپورت زیارتی همون پاسپورته دیگه! فرقی نمی کنه عزیز
    2- با دانشگاه تماس بگیر ببین فایل رو اصلاح می کنه؟ ببین اصلا مهمه؟
    3-فکر نمی کنم بشه
    دوست عزيز ايا از جوابايي كه داديد اطمينان داريد؟!!
    پاسپورت زيارتي اسمش روشه و فقط براي عراق، مكه و سوريه اعتبار داره. در مورد دوم هم با استودرا تماس بگير ونه دانشگاه. مورد سوم رو هم بعيد مي دونم ولي يه تماسي با سفارت بگيري مطمئن تره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    دوست عزيز ايا از جوابايي كه داديد اطمينان داريد؟!!
    پاسپورت زيارتي اسمش روشه و فقط براي عراق، مكه و سوريه اعتبار داره. در مورد دوم هم با استودرا تماس بگير ونه دانشگاه. مورد سوم رو هم بعيد مي دونم ولي يه تماسي با سفارت بگيري مطمئن تره.
    ولی هیچ جا ننوشته زیارتی . . .

چجوری ممکنه مشکل ایجاد بشه؟ برای سفارت یا برای مهر خروج؟

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط davidbrtn نمایش پست ها
    ولی هیچ جا ننوشته زیارتی . . .

چجوری ممکنه مشکل ایجاد بشه؟ برای سفارت یا برای مهر خروج؟

سلام

1- من از وجود همچین پاسی اطلاع نداشتم، چون خودم با پاس معمولی رفتم مکه . شما اگر می خواید مطمئن بشید یه سر بزن پلیس +10 بپرس این پاس من برای همه جا اعتبار داره یا نه؟ اگر صرفا محدود به این کشورها باشه اجازه خروج بهت نمیدن.

2- برای این گفتم با دانشگاه تماس بگیر چون اگه برای استودرا میل بزنی می فرستن برای دانشگاهت و حدود یه هفته طول میشکه جواب بدن(طبق گفته دوستان) ، برای همین بهتره اول صحبتی با دانشگاه داشته باشی تا ببینی نظر اونها چیه؟ شاید اصلا گفتن مشکلی نداره.

موفق باشید
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member rezakb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadomid نمایش پست ها
    .

[/B]برای کسایی که masters قبول شدن بیمه هم نیاز نیست
    دو سری کنین مدارکتونو . اصل و کپی . دو تا عکستو بذارین خود خانومه منگنه میکنه جای مربوطه . کپی فیش رو تو سری کپی بذارین و اصلشو به سری اصل منگنه کنین . واسلام
    من هم مستر قبول شدم فقط مستر یک سالست ! تقریبا مدارکم کامل فقط نمیدونم بیمه رو چی‌ کار کنم
    بچها کسی‌ توصیه ایی واسهٔ بیمه نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

دوستان این سوال چند بار پرسیده شده و جواب هم داده شده. اما من قانع نشدم. آیا باید مهر خروج داشته باشیم موقع سفارت؟ ببینین این دقیقا چیزی هست که در سایت سفارت سوئد نوشته:
    copies of the pages of your passport that show your identity, the validity period of your passport and whether you have permits to be in countries other than your native country
    هر کی به این سوال جواب داده گفته نیازی به مهر خروج نیست. اما توی سایت این جمله بالا رو که میبینین نوشته. ترجمه ش اینه که :کپی صفحه هایی از پاسپورت که نشون بده اطلاعات شما، مدت اعتبار پاسپورت و اینکه شما اجازه حضور در کشورهای غیر از کشور خود را دارید.
    تا حالا کسی بوده که بدون مهر خروج برای ویزا اقدام کرده باشه و ویزاش بدون مشکل اومده باشه؟
    مسلما بعدا مهر خروج باید بخوره. فقط این روند برای من که مشکل سربازی دارم طول میکشه. میخوام وقتی اومدم تهران، اول برم سفارت و کار اونجا رو اوکی کنم. بعد برم دنبال وزارت علوم و نظام وظیفه و غیره....
    اگه فقط یک نفر وجود داره که شرایط من رو داشته و مهر خروج نداشته و ویزا گرفته بگه که من خیالم راحت شه! حتی یک نفر کافیه!
    یک توجیهی هم که برای اون جمله اجازه حضور در کشور دیگر میشه آورد، ممکنه کشورای کمونیستی یا پاکستان و هند ... باشن که مثلا یک نفر پاس داشته باشه ولی امکان حضور در کشور دیگه نداشته باشه! (که البته با حالت ما ملت سرباز یکیه!!)

Junior Member

بچه ها کسی اگه می تونه منو راهنمایی کنه. خیلی مهمه

ویزایی که برای مستر 2 ساله می دن 2 ساله هست یا کمتر؟(من 14 ماه و 12 ماه شنیدم) اگر یک ساله هست بیمه هم لازمه یا نه؟

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash.j نمایش پست ها
    بچه ها کسی اگه می تونه منو راهنمایی کنه. خیلی مهمه

ویزایی که برای مستر 2 ساله می دن 2 ساله هست یا کمتر؟(من 14 ماه و 12 ماه شنیدم) اگر یک ساله هست بیمه هم لازمه یا نه؟
    نه یک سالست. بیمه نمی خواد. مهم مدت زمان تحصیل شماست.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

نقل قول نوشته اصلی توسط kont نمایش پست ها
    دوستان این سوال چند بار پرسیده شده و جواب هم داده شده. اما من قانع نشدم. آیا باید مهر خروج داشته باشیم موقع سفارت؟ ببینین این دقیقا چیزی هست که در سایت سفارت سوئد نوشته:
    copies of the pages of your passport that show your identity, the validity period of your passport and whether you have permits to be in countries other than your native country
    هر کی به این سوال جواب داده گفته نیازی به مهر خروج نیست. اما توی سایت این جمله بالا رو که میبینین نوشته. ترجمه ش اینه که :کپی صفحه هایی از پاسپورت که نشون بده اطلاعات شما، مدت اعتبار پاسپورت و اینکه شما اجازه حضور در کشورهای غیر از کشور خود را دارید.
    تا حالا کسی بوده که بدون مهر خروج برای ویزا اقدام کرده باشه و ویزاش بدون مشکل اومده باشه؟
    مسلما بعدا مهر خروج باید بخوره. فقط این روند برای من که مشکل سربازی دارم طول میکشه. میخوام وقتی اومدم تهران، اول برم سفارت و کار اونجا رو اوکی کنم. بعد برم دنبال وزارت علوم و نظام وظیفه و غیره....
    اگه فقط یک نفر وجود داره که شرایط من رو داشته و مهر خروج نداشته و ویزا گرفته بگه که من خیالم راحت شه! حتی یک نفر کافیه!
    یک توجیهی هم که برای اون جمله اجازه حضور در کشور دیگر میشه آورد، ممکنه کشورای کمونیستی یا پاکستان و هند ... باشن که مثلا یک نفر پاس داشته باشه ولی امکان حضور در کشور دیگه نداشته باشه! (که البته با حالت ما ملت سرباز یکیه!!)
    من زنگ زدم سفارت سوئد و پرسیدم. خانومه گفت نیازی نیست مهر خروج داشته باشه. ولی خب من وسواسیم! کسی هست بدون مهر خروج سالهای قبل اقدام کرده باشه و ویزا گرفته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer eng

سلام به همه
    روز تعطيل سفارت چند شنبه هاست؟يكشنبه ها؟

Junior Member

سلام
    از دوستان اونایی که رفتن سفارت .آیا شلوغ بود ؟؟یعنی صبح کی اونجا باشم خوبه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)