صفحه 107 از 394 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    منظورم اينه كه مثلا مي گن فاصله گردن تا نوك سر X سانتيمتر باشه لطفا اگه چيزي در اين مورد تو سفارت گفته به ما هم اطلاع بدين كه تهران نيستيم
    چیز خاص نگفته و مشخصات عکس هم همان طوری است که در فایل بود فقط شش در چهار رنگی روتوش نشده با زمینه سفید/ می توانید آن عکس با حجاب در نمونه را به عکاس نشان دهید یا وقتی تهران میایید پس از گرفتن نوبت صف دریکی از عکاسی های اطراف سفارت عکس بگیرید/ عکاسی صاحبقرانیه در پاسداران نبش تنگستان یکم عکس شما را ظرف نیم ساعت کمتر تحویل میدهد و خیلی ها برای سفارت انجا میروند/
    از در سفارت اگر کوچه روبرو را به سمت غرب (پاسداران) بروید پیاده کمتر از 10 دقیقه است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پست 1075 بالا را بخوانید مشخصات عکس آمده

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    لطفا منو راهنمایی کنید
    همراهی که خودش دانشجو هست باید فرم co-applicant رو پر کنه؟
    مشخصات عکس چجوری باید باشه؟ آخه ما تهران نیستیم اینجا باید به عکاس بگیم عکس چطور باشه؟ عکس عکاسی های دیگه رو هم قبول می کنند که انشا الله؟ حانمها میشه بی حجاب باشند؟ اقایون بهتره کراوات بزنند؟
    3- در فرم جواب این سئوال که بعد از تحصیل میخواین کجا برید رو اگه بنویسیم دوست دارم برم کانادا :-) اشکال داره؟

سوئد سند و يا job offer براي اثبات برگشتن نميخواد؟
    تا كي براي اقدام براي ويزا دير نيست؟
    ویرایش توسط a_fr : May 11th, 2010 در ساعت 07:29 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

امروز که از ما چیزی نخواستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr نمایش پست ها
    سوئد سند و يا job offer براي اثبات برگشتن نميخواد؟
    تا كي براي اقدام براي ويزا دير نيست؟

Junior Member

من ترم آخر کارشناسی هستم و برای ارشد تو سوئد پذیرش گرفتم. چون اوایل مرداد فارغ التحصیل میشم مجبور شدم واسه گذرنامه از یه سفر علمی استفاده کنم و گذرنامه بگیرم که اجازه خروج واسه 10 روز رو بهم می ده. حالا چند تا سوال:
    1-من اگه اوایل مرداد نامه فارق التحصیلیمو ببرم وزارت علوم نمیگه دیر اومدی وقت تموم شد؟چون اکثر پذیرفته شده ها الان دارن میرن وزارت.
    2-سفارت حدودا چقدر طول میکشه تا ویزا رو صادر کنه؟ من اگه حدودا 5 خرداد مدارکم آماده بشه واسه ویزا اقدا کنم تا 29 مرداد میاد ویزام.
    خیلی مهمه لطفا کمکم کنید.

تا كي براي اقدام واسه ويزا دير نيست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr نمایش پست ها
    تا كي براي اقدام واسه ويزا دير نيست؟
    از زمانی که برای visa اقدام می کنید تا 30 الی 45 روز بعدش جواب visa تون میاد، حالا خودتون حساب کنید که اگه یکشنبه برید سفارت میشه 16/5/2010 و با احتساب 50 روز برای اخذ visa (در بدبینانه ترین حالت) میشه حدودا 6/7/2010 که شماباید تا حداکثر 31/08/2010 اونجا باشید.
    حالا حساب کنید که تا کی میتونید برید سفارت و برای بلیط هم حسابه high Season رو بکنید.
    یعنی شما حدودا تا 25 روز دیگه هم می تونید برید سفارت (البته این پیشنهاد منه و شما باید شرایط خودتونم بسنجید)
    بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او. (همیلتون)
    مرگ یک نفر تراژدی است مرگ یک میلیون نفر آمار است. (ژوزف استالین)

دوستان من امروز نتایجم اومد. من یادم نبود که پسم رو تمدید کنم. اعتبارش تا 5 ماه دیگس! الان باید چی کار کنم؟ اول باید تمدید کنم؟ یا می تونم با همین اقدام کنم؟

Junior Member rezakb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinRC نمایش پست ها
    دوستان من امروز نتایجم اومد. من یادم نبود که پسم رو تمدید کنم. اعتبارش تا 5 ماه دیگس! الان باید چی کار کنم؟ اول باید تمدید کنم؟ یا می تونم با همین اقدام کنم؟
    باید تمدید کنی‌ حتما....دوستانی که اونجا بودن یکیشون گفت ۱۰ روز هم گرفته...فقط گفت می‌خوام برم مکه
    شمام اگه تو اون قسمتیکه پرسیدن برای چه کشوری می‌خوای بگو می‌خوام برم مکه احتمالا زودتر بهت بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakb نمایش پست ها
    باید تمدید کنی‌ حتما....دوستانی که اونجا بودن یکیشون گفت ۱۰ روز هم گرفته...فقط گفت می‌خوام برم مکه
    شمام اگه تو اون قسمتیکه پرسیدن برای چه کشوری می‌خوای بگو می‌خوام برم مکه احتمالا زودتر بهت بدن
    گرفتن ویزا چقدر زمان میبره؟ تمدید پس که کارمو عقب نمیدازه؟ فردا میرم واسه تمدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)