صفحه 109 از 441 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پست 1075 بالا را بخوانید مشخصات عکس آمده

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    لطفا منو راهنمایی کنید
    همراهی که خودش دانشجو هست باید فرم co-applicant رو پر کنه؟
    مشخصات عکس چجوری باید باشه؟ آخه ما تهران نیستیم اینجا باید به عکاس بگیم عکس چطور باشه؟ عکس عکاسی های دیگه رو هم قبول می کنند که انشا الله؟ حانمها میشه بی حجاب باشند؟ اقایون بهتره کراوات بزنند؟
    3- در فرم جواب این سئوال که بعد از تحصیل میخواین کجا برید رو اگه بنویسیم دوست دارم برم کانادا :-) اشکال داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

امروز که از ما چیزی نخواستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr نمایش پست ها
    سوئد سند و يا job offer براي اثبات برگشتن نميخواد؟
    تا كي براي اقدام براي ويزا دير نيست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Armada نمایش پست ها
    آقا خوش به حال اونایی که تهران هستن! من که اهوازم و گواهی بانک فارسیه بایستی برم تهران شعبۀ مرکزی انگلیسیش کنم، تازه باید دو نسخه بگیرم ، یکی واسه خودم یکی واسه همسرم. اصلا نمیدونم که با خالی کردن حساب خودم و ریختن پول به حساب همسرم ، شعبۀ مرکزی به من گیر میده یا نه! تازه الان هم منتظر آماده شدن پاس همسرم هستم که ممکنه 10 روز طول بکشه. اصلا زمانبندی کارهام از یه معادلۀ درجۀ سه سختتر شده!
    راه حلی، ایده ای< ؟؟؟ Any Help would be extremely appreciated!
    بعضي بانكا گواهي انگليسي رو تو شعبه مركزي همون شهر ميدن مثلا" اقتصاد نوين 5000 تومن ميگيره گواهي انگليسي ميده همون روز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tatianaa نمایش پست ها
    اتفاقاً برای ویزا عکس خانمها باید بی حجاب باشه(البته واسه معتقدها گردن و گوش فقط بیرون باشه هم کافیه)
    ولی برای پاسپورت حجاب اسلامی الزامی می باشد
    مطمئنيد؟ (كه بي حجاب موردي نداه؟) آخه من تو پستاي قبلي خوندم براي اينكه تو فرودگاه مشكل احتمالي پيش نيادو گير ندن با حجاب بگيريم ولي طوري كه گردنو گوش پيدا باشه كه البته يه كم مسخره ميشه ولي آدم ديگه خيالش راحته ..

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

نقل قول نوشته اصلی توسط Armada نمایش پست ها
    آقا خوش به حال اونایی که تهران هستن! من که اهوازم و گواهی بانک فارسیه بایستی برم تهران شعبۀ مرکزی انگلیسیش کنم، تازه باید دو نسخه بگیرم ، یکی واسه خودم یکی واسه همسرم. اصلا نمیدونم که با خالی کردن حساب خودم و ریختن پول به حساب همسرم ، شعبۀ مرکزی به من گیر میده یا نه! تازه الان هم منتظر آماده شدن پاس همسرم هستم که ممکنه 10 روز طول بکشه. اصلا زمانبندی کارهام از یه معادلۀ درجۀ سه سختتر شده!
    راه حلی، ایده ای< ؟؟؟ Any Help would be extremely appreciated!
    یک بانک پارسیان پیدا کن که شعبه ارزی داشته باشه. خودش انگلیسی میده . تهران هم نمیخواد ببری. ترجمه هم نمیخواد.

Junior Member

من ترم آخر کارشناسی هستم و برای ارشد تو سوئد پذیرش گرفتم. چون اوایل مرداد فارغ التحصیل میشم مجبور شدم واسه گذرنامه از یه سفر علمی استفاده کنم و گذرنامه بگیرم که اجازه خروج واسه 10 روز رو بهم می ده. حالا چند تا سوال:
    1-من اگه اوایل مرداد نامه فارق التحصیلیمو ببرم وزارت علوم نمیگه دیر اومدی وقت تموم شد؟چون اکثر پذیرفته شده ها الان دارن میرن وزارت.
    2-سفارت حدودا چقدر طول میکشه تا ویزا رو صادر کنه؟ من اگه حدودا 5 خرداد مدارکم آماده بشه واسه ویزا اقدا کنم تا 29 مرداد میاد ویزام.
    خیلی مهمه لطفا کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kont نمایش پست ها
    یک بانک پارسیان پیدا کن که شعبه ارزی داشته باشه. خودش انگلیسی میده . تهران هم نمیخواد ببری. ترجمه هم نمیخواد.
    متأسفانه اهواز شعبۀ ارزی نداره. اما تو وبسایت اقتصاد نوین دیدم که گویا این بانک تو همۀ شعبش صادر میکنه. فردا باهاشون تماس میگیرم. ممنون.
    .Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off the goal
    "Henry Ford"

تا كي براي اقدام واسه ويزا دير نيست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr نمایش پست ها
    تا كي براي اقدام واسه ويزا دير نيست؟
    از زمانی که برای visa اقدام می کنید تا 30 الی 45 روز بعدش جواب visa تون میاد، حالا خودتون حساب کنید که اگه یکشنبه برید سفارت میشه 16/5/2010 و با احتساب 50 روز برای اخذ visa (در بدبینانه ترین حالت) میشه حدودا 6/7/2010 که شماباید تا حداکثر 31/08/2010 اونجا باشید.
    حالا حساب کنید که تا کی میتونید برید سفارت و برای بلیط هم حسابه high Season رو بکنید.
    یعنی شما حدودا تا 25 روز دیگه هم می تونید برید سفارت (البته این پیشنهاد منه و شما باید شرایط خودتونم بسنجید)
    بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او. (همیلتون)
    مرگ یک نفر تراژدی است مرگ یک میلیون نفر آمار است. (ژوزف استالین)

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط n.gh نمایش پست ها
    مطمئنيد؟ (كه بي حجاب موردي نداه؟) آخه من تو پستاي قبلي خوندم براي اينكه تو فرودگاه مشكل احتمالي پيش نيادو گير ندن با حجاب بگيريم ولي طوري كه گردنو گوش پيدا باشه كه البته يه كم مسخره ميشه ولي آدم ديگه خيالش راحته ..
    سلام

اصلا اینطور نیست و انفاقا اگر عکس بدون حجاب باشد ممکنه تو فرودگاه ایران اذیتتون کنن.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)