صفحه 11 از 441 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    سلام

بچه ها برای دادن مدارک همانطور که می دانید باید قبلش حضوری وقت گرفت. اصلا لازم نیست برای وقت گرفتن صبح زود بروید.
    حدود ساعت 9 بروید سفارت درب پایین(اصلی) و مثل یک آقا/خانم از گیشه وقت بگیرید.
    به هر کس یک وقت داده می شود.
    گذرنامه خود را ببرید ولی لزوما احتیاج نیست.
    اگر فردا بروید احتمالا برای چهارشنبه هفته آینده به شما وقت می دهند.

با تشکر
    آقا ما كه از شهرستان ميايم چيكار كنيم؟ با اين حساب بايد يه دفعه بيايم واسه گرفتن وقت يه بار بيايم واسه تحويل مدارك درسته؟ مگر اينكه بچه هاي تهرانيه فروم لطف كنن واسمون وقت بگيرن. اصولا ميشه كسه ديگه اي هم بجاي متقاضي وقت بگيره؟ كسي اينو ميدونه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط Rey
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    سلام

بچه ها برای دادن مدارک همانطور که می دانید باید قبلش حضوری وقت گرفت. اصلا لازم نیست برای وقت گرفتن صبح زود بروید.
    حدود ساعت 9 بروید سفارت درب پایین(اصلی) و مثل یک آقا/خانم از گیشه وقت بگیرید.
    به هر کس یک وقت داده می شود.
    گذرنامه خود را ببرید ولی لزوما احتیاج نیست.
    اگر فردا بروید احتمالا برای چهارشنبه هفته آینده به شما وقت می دهند.

با تشکر
    آقا ما كه از شهرستان ميايم چيكار كنيم؟ با اين حساب بايد يه دفعه بيايم واسه گرفتن وقت يه بار بيايم واسه تحويل مدارك درسته؟ مگر اينكه بچه هاي تهرانيه فروم لطف كنن واسمون وقت بگيرن. اصولا ميشه كسه ديگه اي هم بجاي متقاضي وقت بگيره؟ كسي اينو ميدونه؟
    به هر نفر فقط یک وقت می دهند. من خودم دیدم که به یک نفر دوتا وقت ندادند. به نظر من شما باید از یکی اقوام خواهش کنی ساعت8:30 تا 10 که خلوته بره و یک وقت بگیره. مطمئن باشین آون موقع صف نیست. تازه صف صبحش هم نیم ساعته تمام می شود.
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

حتی اگر مدارکتون کامل نیست سریع از سفارت وقت بگیرید ... من حضوری رفتم وقتم شد 8 خرداد!

سلام..ممنون از نیما و همه بچه ها
    من که شهرستانی هستم از دوستم تو تهران خواستم بره برام وقت بگیره و امروز ساعت 11:45 که رفته بود برا 27 مه یعنی 7 خرداد وقت دادند...هیچ مدرکی هم ندادم....فقط اسم کامل و شماره پاس رو براش sms زدم که فقط اسمم رو گرفتن و هیچ چیز دیگه نخواستن....
    فقط یه مسئله : دوستم میگفت تو بورد نوشته کسانی که زیر 1.5 سال در سوئد میمونن باید بیمه داشته باشن..منم که فوق 1 ساله گرفتم و طبق سایت دانشگاه از sep 2008 تا july 2009 اونجا هستم زیر یک و نیم سال میشه و باید بیمه باشم......خواستم صحت و سقم این مسئله رو بپرسم و اگه درسته برا بیمه چیکار کنیم؟....ده روز بیشتر وقت ندارم، لطفا زودتر آمار بدید....مرسی
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    سلام..ممنون از نیما و همه بچه ها
    من که شهرستانی هستم از دوستم تو تهران خواستم بره برام وقت بگیره و امروز ساعت 11:45 که رفته بود برا 27 مه یعنی 7 خرداد وقت دادند...هیچ مدرکی هم ندادم....فقط اسم کامل و شماره پاس رو براش sms زدم که فقط اسمم رو گرفتن و هیچ چیز دیگه نخواستن....
    فقط یه مسئله : دوستم میگفت تو بورد نوشته کسانی که زیر 1.5 سال در سوئد میمونن باید بیمه داشته باشن..منم که فوق 1 ساله گرفتم و طبق سایت دانشگاه از sep 2008 تا july 2009 اونجا هستم زیر یک و نیم سال میشه و باید بیمه باشم......خواستم صحت و سقم این مسئله رو بپرسم و اگه درسته برا بیمه چیکار کنیم؟....ده روز بیشتر وقت ندارم، لطفا زودتر آمار بدید....مرسی
    من فکر کنم دوستتون اشتباه نوبت گرفته (27 می برای مسافرتی وقت میدادن )

Junior Member

lمن هم یکی از دوستام امروز صبح برام وقت گرفت. سه شنبه 20 می بهم وقت دادن! راستی اگر با وقت قبلی بریم لازمه که صبح زود ساعت 6 بریم توی صف یا نه؟
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_am
    lمن هم یکی از دوستام امروز صبح برام وقت گرفت. سه شنبه 20 می بهم وقت دادن! راستی اگر با وقت قبلی بریم لازمه که صبح زود ساعت 6 بریم توی صف یا نه؟
    خیلی جالبه من دیروز ظهر وقت گرفتم بهم برای پنج شنبه وقت دادن . (فقط هم خودم بودم ) دیروز تا امروز چی شده ؟
    بهتون برگه ای دادن ؟ یا شماره ای گفتن . به من چیزی نگفتن و ندادن .

واللا دوستم گفت یه خانم جلوتر از من بوده که به اونم 27 مه وقت دادن...بعدم یکی از بچه های فروم نوشته بود که روز قبل وقت گرفته و 28 مه بهش وقت دادن..سیستم قاطی پاطیه...نمیشه روش حساب کرد...حالا باز هم جویا میشم.....فعلا بیمه خیلی گیج کننده هست!
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Senior Member pouya4 آواتار ها

شما خبر دارین میشه واسه یه تاریخ مشخص وقت گرفت؟ مثلا از الان واسه 1 ماه دیگه؟

ممنون!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

صبح که من ساعت 8 رفتم، وایسادم همه که گرفتن بعد من رفتم نوبت گرفتم!! هم واسه پنج شنبه(دو روز دیگر) وقت داشت و هم برای سه شنبه هفته بعد به بعد...
    Resigned Mod. <br />.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)