صفحه 110 از 441 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط bhf نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    باتشکر از متن راهنمای دوستمون. من هم امروز سفارت بودم و چون کمی راه انداختن افراد بخاطر نحوه قراردادن مدارک به تأخیر افتاد یک دستورالعمل درست کردم که امیدوارم با توضیحات دوستمون بیشتر به بقیه کمک کنه.

فایل پیوست 3224

سلام

دوستان این تاریخ هایی که تو این عکس مثل نوشته یه کمی‌ نا‌ معقوله چون تاریکه ترک سوئد رو قبل از تاریکه پایان تحصیلات نوشته. کسی‌ میدون که دقیقا این تاریخ‌ها رو چی‌ باید بنویسیم؟ اونایی که تو فرم ضمیمه هست رو چی‌ بنویسیم؟

ممنون.

Junior Member

من یکشنبه مدارکم رو تحویل دادم . اونجا که بودم متوجه شدم چند تا فیلد تو فرم رو اگه عوض کنم بهتره واسه همین رفتم دفتر مجید و فرم خودم رو دادم که عین همون تایپ کنن فقط چند جاشو عوض کنیم . الان همینجوری داشتم کپی فرم رو نیگاه میکردم دیدم دختره ی بی شعور چند تا غلط املایی گذاشته تو متن . البته تو اسم ها نیست . بعضی جاها یه حرف اضافه خورده شده . 3 4 جا . البته من اسم خالم رو به عنوان بستگانی که تو سوئد دارم زده بودم که الان دیدم اسم اون هم نزده . البته نمیدونم خاله هم بستگان حساب میشه از نظر اونا یا نه .
    در هر حال دوستانی که تجربه دارن از سالای قبل ممکنه این دو قلم ( یکی 3 4 مورد غلط املایی کوچک و دیگری ننوشتن اسم خالم به عنوان بستگانی که تو سوئد دارم ) باعث ندادن ویزا بشه و اگه این احتمال هست کاری هست که من بتونم بکنم الان ؟

در ضمن من نتونستم اونجا چک کنم چون نوبتم داشت میرسید ):
    اگه کسی نظری داره لطفا بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadomid نمایش پست ها
    من یکشنبه مدارکم رو تحویل دادم . اونجا که بودم متوجه شدم چند تا فیلد تو فرم رو اگه عوض کنم بهتره واسه همین رفتم دفتر مجید و فرم خودم رو دادم که عین همون تایپ کنن فقط چند جاشو عوض کنیم . الان همینجوری داشتم کپی فرم رو نیگاه میکردم دیدم دختره ی بی شعور چند تا غلط املایی گذاشته تو متن . البته تو اسم ها نیست . بعضی جاها یه حرف اضافه خورده شده . 3 4 جا . البته من اسم خالم رو به عنوان بستگانی که تو سوئد دارم زده بودم که الان دیدم اسم اون هم نزده . البته نمیدونم خاله هم بستگان حساب میشه از نظر اونا یا نه .
    در هر حال دوستانی که تجربه دارن از سالای قبل ممکنه این دو قلم ( یکی 3 4 مورد غلط املایی کوچک و دیگری ننوشتن اسم خالم به عنوان بستگانی که تو سوئد دارم ) باعث ندادن ویزا بشه و اگه این احتمال هست کاری هست که من بتونم بکنم الان ؟

در ضمن من نتونستم اونجا چک کنم چون نوبتم داشت میرسید ):
    اگه کسی نظری داره لطفا بگه
    سلام

می‌شه بفرمائید چه فیلد هایی رو عوض کردین و چی‌ نوشتی‌ که بهتر باشه؟

ممنون
    ویرایش توسط elnaz_s : May 12th, 2010 در ساعت 01:53 PM

Junior Member

بچه ها من تاریخ انقضای پاسم ۳۰ام دیماه۱۳۹۰ هست ، با این توجه میتونم واسه کرس ۲ ساله ای که قبول شدم یکشنبه تقاضای ویزا کنم یا نه ؟؟
    چون الان زنگ زدم و یه خانمه گفت باید به اندازه هر دو سال اعتبار داشته باشه ، من قبلن فکر میکردم با توجه به اینکه ویزا رو سیزده ماهه صادر میکنن و اینکه باید سه ماه هم از تاریخ انقضای ویزا مدت داشته باشه ، کلا ۱۶ تا ۲۰ ماه کافیه.
    ایا درسته یا باید قبل از سفارت بدم پاسمو تمدید کنم ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_s نمایش پست ها
    سلام

می‌شه بفرمائید چه فیلد هایی رو عوض کردین و چی‌ نوشتی‌ که بهتر باشه؟

ممنون
    در مورد future plans . اینکه بگم بر میگردم ایران . شایدم مهم نباشه . دوستان کسی نمیدونه دو سه غلط تایپی مشکل زا خواهد بود یا نه ؟ حالا اینجوری که این دفتر مجید گفت خاله چون از اقوام درجه یک نیست عیب نداره ذکر نشه . میمونه اون 2 3 تا غلط تایپی . کسی نظری داره ؟

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakb نمایش پست ها
    من هم مستر قبول شدم فقط مستر یک سالست ! تقریبا مدارکم کامل فقط نمیدونم بیمه رو چی‌ کار کنم
    بچها کسی‌ توصیه ایی واسهٔ بیمه نداره؟
    Check this topic
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosiii نمایش پست ها
    با سلام. می خواستم بدونم من که سربازی معاف نیستم برای گرفتن مهر اجازه خروج توی پاسپورت باید چی کار کنم ؟ آخه وزارت علوم برای نامه دادن به نظام وظیفه نامه رسمی admission می خواد که سوئد همچین چیزی نمیفرسته. کسی میدونه بچه های سال قبل چی کار کردن؟
    سلام دوست عزیز.من یکی از دوستام دو سه سال قبل همچین مشکلی داشت که اینطور که من یادمه با دانشگاه درمیان گذاشت(کا تی اچ ) و انها براش یک نامه آفرلتر فرستادن...ولی مباحث دقیق تر و تکمیلی رو میشه توی فروم مربوطه پیدا کنید...تا الان هم شاید وزارت علوم فهمیده باشه که سوئد از این نامه ها نمیده...شما برو وزارت علوم طبقه سوم و اینو بپرس...در ضمن بهشون بگو ئاگر این آفر لتر توسط سفارت سوئد تایید بسه شما قبول میکنید یا نع؟خانم اصفهانی د ر وزارت علوم

Junior Member rezakb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط n.gh نمایش پست ها
    مطمئنيد؟ (كه بي حجاب موردي نداه؟) آخه من تو پستاي قبلي خوندم براي اينكه تو فرودگاه مشكل احتمالي پيش نيادو گير ندن با حجاب بگيريم ولي طوري كه گردنو گوش پيدا باشه كه البته يه كم مسخره ميشه ولي آدم ديگه خيالش راحته ..
    عکس بی‌ حجاب نندازین خود عکاسی هم بهتون میگه که تو فرودگاه اذیت تون می‌کنن..برین همون عکاسی صأحب قرانی خوده خانمی که اونجا هست به اندازه کافی‌ روسرتینو می‌زنه کنار..من امروز وقتی‌ داشت از یکی‌ از خانم هایی که می‌خواست واسه دانشجو ایی اقدام کنه و اتفاقا قصد داشت که عکس بی‌ حجاب بگیر عکس می‌گرفت اونجا بودم

دوستان من امروز نتایجم اومد. من یادم نبود که پسم رو تمدید کنم. اعتبارش تا 5 ماه دیگس! الان باید چی کار کنم؟ اول باید تمدید کنم؟ یا می تونم با همین اقدام کنم؟

Junior Member rezakb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinRC نمایش پست ها
    دوستان من امروز نتایجم اومد. من یادم نبود که پسم رو تمدید کنم. اعتبارش تا 5 ماه دیگس! الان باید چی کار کنم؟ اول باید تمدید کنم؟ یا می تونم با همین اقدام کنم؟
    باید تمدید کنی‌ حتما....دوستانی که اونجا بودن یکیشون گفت ۱۰ روز هم گرفته...فقط گفت می‌خوام برم مکه
    شمام اگه تو اون قسمتیکه پرسیدن برای چه کشوری می‌خوای بگو می‌خوام برم مکه احتمالا زودتر بهت بدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)