صفحه 111 از 441 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakb نمایش پست ها
    باید تمدید کنی‌ حتما....دوستانی که اونجا بودن یکیشون گفت ۱۰ روز هم گرفته...فقط گفت می‌خوام برم مکه
    شمام اگه تو اون قسمتیکه پرسیدن برای چه کشوری می‌خوای بگو می‌خوام برم مکه احتمالا زودتر بهت بدن
    گرفتن ویزا چقدر زمان میبره؟ تمدید پس که کارمو عقب نمیدازه؟ فردا میرم واسه تمدید

Junior Member

سلام بچه ها ....به من کمک کنید من دارم فرم سفارت رو پر می کنم من اونجا 1 عمه و 3 تا عمو دارم ولی همشون ناتنی هستن 2 تا مادری 2 تا پدری حالا هر کی بهم یک چیزی میگه یکی میگه بنویسشون یکی میگه ننویس یکی میگه مادری ها فامیلیشون با تو یکی نیست ننویس ...اقا به دادم برسید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadomid نمایش پست ها
    من یکشنبه مدارکم رو تحویل دادم . اونجا که بودم متوجه شدم چند تا فیلد تو فرم رو اگه عوض کنم بهتره واسه همین رفتم دفتر مجید و فرم خودم رو دادم که عین همون تایپ کنن فقط چند جاشو عوض کنیم . الان همینجوری داشتم کپی فرم رو نیگاه میکردم دیدم دختره ی بی شعور چند تا غلط املایی گذاشته تو متن . البته تو اسم ها نیست . بعضی جاها یه حرف اضافه خورده شده . 3 4 جا . البته من اسم خالم رو به عنوان بستگانی که تو سوئد دارم زده بودم که الان دیدم اسم اون هم نزده . البته نمیدونم خاله هم بستگان حساب میشه از نظر اونا یا نه .
    در هر حال دوستانی که تجربه دارن از سالای قبل ممکنه این دو قلم ( یکی 3 4 مورد غلط املایی کوچک و دیگری ننوشتن اسم خالم به عنوان بستگانی که تو سوئد دارم ) باعث ندادن ویزا بشه و اگه این احتمال هست کاری هست که من بتونم بکنم الان ؟

در ضمن من نتونستم اونجا چک کنم چون نوبتم داشت میرسید ):
    اگه کسی نظری داره لطفا بگه
    به نظر من هیچ مشکلی نیست و خودتون رو اصلاً نگران نکنید! به هیچ وجه منطقی نیست که به خاطر نبود 3 تا حرف اضافه VISA ندن! سالهای قبل کسایی بود که تو قسمت Future Plan فقط 3 تا کلمه برگشت به ایران رو نوشته بود و VISA گرفت! ننوشتن خاله هم نتنها بد نیست بلکه خوب هم هست! شما هرچه به سوئد نزدیکتر باشید و امکان موندگار شدنتون بیشتر بشه ویزا سخت تر می دن! پس بهتر که اشاره نشده بهش...

Junior Member rezakb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinRC نمایش پست ها
    گرفتن ویزا چقدر زمان میبره؟ تمدید پس که کارمو عقب نمیدازه؟ فردا میرم واسه تمدید
    میگن ۴ تا ۸ هفته

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakb نمایش پست ها
    میگن ۴ تا ۸ هفته
    من تا پسم رو تمدید نکنم نمیتونم اقداماتی بکنم؟
    من هیچ اطلاعی از اینکه چطور برای ویزا اقدام کنم ندارم. میشه یه راهنمایی بکنید؟ آخه 111 صفحه الان جلومه!! که اگه بخوام بخونم از حوصله من بیرونه!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joneydi نمایش پست ها
    بچه ها من تاریخ انقضای پاسم ۳۰ام دیماه۱۳۹۰ هست ، با این توجه میتونم واسه کرس ۲ ساله ای که قبول شدم یکشنبه تقاضای ویزا کنم یا نه ؟؟
    چون الان زنگ زدم و یه خانمه گفت باید به اندازه هر دو سال اعتبار داشته باشه ، من قبلن فکر میکردم با توجه به اینکه ویزا رو سیزده ماهه صادر میکنن و اینکه باید سه ماه هم از تاریخ انقضای ویزا مدت داشته باشه ، کلا ۱۶ تا ۲۰ ماه کافیه.
    ایا درسته یا باید قبل از سفارت بدم پاسمو تمدید کنم ؟؟
    دوستان کسی نظری نداره ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinRC نمایش پست ها
    من تا پسم رو تمدید نکنم نمیتونم اقداماتی بکنم؟
    من هیچ اطلاعی از اینکه چطور برای ویزا اقدام کنم ندارم. میشه یه راهنمایی بکنید؟ آخه 111 صفحه الان جلومه!! که اگه بخوام بخونم از حوصله من بیرونه!!!!
    فرمهای درخواست ویزا رو پر کن . توی صفحات اول همین تاپیک هستن. B.S رو از بانک بگیر با پاسپورت تمدید شده ات تحویل سفارت بده. 6 تا 8 هفته دیگه ویزا میاد دستت.
    .Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off the goal
    "Henry Ford"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joneydi نمایش پست ها
    دوستان کسی نظری نداره ؟؟
    شما از کدوم خانم پرسیدی؟ از سفارت؟
    تا اوجایی که من می دونم برای افرادی که گذرنامشون بیشتر ار 1 سال اعتبار داره گذرنامه جدید صادر نمی کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer eng

سلام به همگی
    برای هفته دیگه اگه بخوایم بریم سفارت وقت گرفتن از قبل که نیاز نیست نه؟ همون صبح بریم اسم بدیم کافیه دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noosh نمایش پست ها
    سلام به همگی
    برای هفته دیگه اگه بخوایم بریم سفارت وقت گرفتن از قبل که نیاز نیست نه؟ همون صبح بریم اسم بدیم کافیه دیگه؟
    دوستانی که تو این یکی دو روزه رفتن سفارت جواب بدن لطفا. از شهرستان پا نشیم بیایم اونجا نوبت گیرمون نیاد.
    .Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off the goal
    "Henry Ford"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)