صفحه 112 از 441 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Armada نمایش پست ها
    دوستانی که تو این یکی دو روزه رفتن سفارت جواب بدن لطفا. از شهرستان پا نشیم بیایم اونجا نوبت گیرمون نیاد.
    شما اگر صبح کله سحر بری نوبت گیرت میاد. اگه صبح دیر بری ممکنه گیر نیاد. کلا بر اساس first come first serve هست

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    سلام

2- برای این گفتم با دانشگاه تماس بگیر چون اگه برای استودرا میل بزنی می فرستن برای دانشگاهت و حدود یه هفته طول میشکه جواب بدن(طبق گفته دوستان) ، برای همین بهتره اول صحبتی با دانشگاه داشته باشی تا ببینی نظر اونها چیه؟ شاید اصلا گفتن مشکلی نداره.
    موفق باشید
    دوست عزيز ايشون تو مرحله ويزا به مشكل بر مي خورن نه توي دانشگاه و دانشگاه هم نمي تونه كاري براي ايشون انجام بده

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bhf نمایش پست ها
    پست 1075 بالا را بخوانید مشخصات عکس آمده.
    منظورم اينه كه مثلا مي گن فاصله گردن تا نوك سر X سانتيمتر باشه لطفا اگه چيزي در اين مورد تو سفارت گفته به ما هم اطلاع بدين كه تهران نيستيم

یه سوال :
    من برای لیسانس از دو جا پذیرش دارم ، یکی شون رو باید حتما با نامه ی پذیرش که از طریق پست ارسال می شه برای ویزا اقدام کنم و دومی رو با پرینت از استودرا می تونم .
    من می خوام دانشگاه اولی رو انتخاب کنم اما الان تقریبا یه 2 هفته گذشته و نامه نرسیده ، آیا امکان داره برای دانشگاه دومی برای ویزا اقدام کنم و بعدش که رسیدم اونجا به دانشگاه اول برم ؟

Junior Member

سلام من پارسال از طرف فاميلم توي سوئد دعوت نامه داشتم ولي بهم ويزا ندادن
    الان براي دانشگاه پذيرش دارم و سفارت رفتم
    يه خانومي مدارك تحويل مي گرفت اولين سوالي كه كرد اين بود كه تا حالا براي سوئد اقدام كردم منم گفتم بله مداركمو تحويل گرفت
    من توي فرم نوشتم اسم خاله كه سوئد زندگي مي كنه بعضي ها مي گفتند كه خوبه كسي اونجا داشته باشي من نميدونم خودمم والا
    الان استرس دارم خيلي كه به خاطر اينكه ويزاي توريستس جواب منفي داشتم الان قبولم نكنن كه از هر كسي پرسيدم گفته كه بي ربط هست حتي ختله من از سوئد هم پرسيده و اونا گفتند اگه پذيرش داشته باشي همه چيز رديفه حالا ولي من مي ترسم برام دعا كنين كسي هست كه وضيعت منو داشته باشه؟!؟!؟
    زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم

Junior Member

كسي ميدونست امروز سفارت تعطيله؟؟؟رفتن مسافرت؟؟؟منو بگو كه با كلي دردسر صبح پا شدم رفتم!!

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط minaa نمایش پست ها
    كسي ميدونست امروز سفارت تعطيله؟؟؟رفتن مسافرت؟؟؟منو بگو كه با كلي دردسر صبح پا شدم رفتم!!
    تا جای که میدونم روزهای کاری سفارت از یکشننبه تا 4 شنبه است
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidar نمایش پست ها
    شما اگر صبح کله سحر بری نوبت گیرت میاد. اگه صبح دیر بری ممکنه گیر نیاد. کلا بر اساس first come first serve هست

بنده دیروز از ساعت 7 صبح تا 4 بعدازظهر بودم و نوبت بهم نرسید, پیشنهاد می کنم با توجه به زمان زیادی که وجود داره خیلی عجله نکنین, مخصوصا دوستای شهرستانی که ممکنه دچار مشکل بیشتر ی بشن

Junior Member

ظاهرا بچه ها پارسال تا آخر خرداد هم اقدام كرده بودن راحت ويزا را گرفتن .......پس زياد عجله نكنين

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

با درود،دوستان من دیروز رفتم سفارت کارهای ویزا را انجام دادم. اما امروز که فرم ویزامو چک کردم دیدم تاریخ برگشت از سوید که در صفحه اول فرم ویزا بود را به جای 28/08/2012 نوشتم 28/08/2010 یعنی به جای سال 2012 نوشتم سال 2010.1. البته در یک جای دیگه و در AppendixA این سوال دوباره پرسیده شده و در آنجا تاریخ برگشت از سوید را درست نوشتم.
    1. آیا این خیلی ایراد حادی هست و ممکنه به ریجکت شدن یا عقب افتادن زمان ویزا منجر بشه؟
    2. امروز که یکی از دوستان را فرستادم این مشکل را از سفارت بپرسند، دیدند که سفارت بسته است. من نگرانم که دیروز مدارک را ارسال و یا اسکن کرده باشند و دیگه نشه کاریش کرد. از دوستان کسی راه حلی یا پیشنهادی داره؟ این موضوع خیلی نگرانم کرده.

با سپاس فراوان
    ویرایش توسط Sina Aryana : May 13th, 2010 در ساعت 11:54 AM
    "اگر در بی عدالتی ها بی طرف هستید، بدانید که طرف ستمگر را گرفته اید"
    'دزموند توتو'

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)