صفحه 12 از 441 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    خیلی جالبه من دیروز ظهر وقت گرفتم بهم برای پنج شنبه وقت دادن . (فقط هم خودم بودم ) دیروز تا امروز چی شده ؟
    منم یکی از دوستام امروز واسه 27 ام وقت گرفته می گفت به بعد اون واسه 28ام وقت دادن.
    در ضمن می گفت هر روز فقط به 10 نفر وقت میدن. یعنی بین شما یه 60-70 نفر اومدن وقت گرفتن حتما.

به نظر شما منی که هنوز تو وزارت علوم گیرم برم واسه 4 هفته دیگه وقت بگیرم؟ یا زودتر اونوقت اگه کارام تمام نشد چی؟

دوستان عزیز در محل اقامت تو فرم ویزا چی بنویسیم ؟

من ميگم برو واسه يك ماهه آينده وقت بگير.اين وزارت علوم (و البته نظام وظيفه)خيلي كارش طول نمي كشه.كاملا بستگي به خودت داره.من از لحظه اي كه مدارك رو بردم وزارت علوم تا زمانيكه وثيقه گذاشتم و معرفي به اداره گذرنامه گرفتم دقيقا يك هفته طول كشيد.ولي به شدت دنبال كاراش بودم.بنظر من بدترين حالت تو زمان بندي اينه كه مثله من هنوز بعد از 8 روز خبري از پاسپورتم نيست!!!!بقيش قابله حله...
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    من ميگم برو واسه يك ماهه آينده وقت بگير.اين وزارت علوم (و البته نظام وظيفه)خيلي كارش طول نمي كشه.كاملا بستگي به خودت داره.من از لحظه اي كه مدارك رو بردم وزارت علوم تا زمانيكه وثيقه گذاشتم و معرفي به اداره گذرنامه گرفتم دقيقا يك هفته طول كشيد.ولي به شدت دنبال كاراش بودم.بنظر من بدترين حالت تو زمان بندي اينه كه مثله من هنوز بعد از 8 روز خبري از پاسپورتم نيست!!!!بقيش قابله حله...
    برای پاس برو اداره گذرنامه تو شبکه چک می کنن کجاست .

Junior Member

بچه ها تاریخ شروع ترم رو شما چی نوشتین؟ من از program administor رشتم زنگ زدم پرسیدم گفت چون کلاسها آخر اگوست شروع می شه تاریخ شروع ترم رو باید بزنی حداقل 15 آگوست تا اگر کلاسها زود شروع شد برای ورود مشکلی پیدا نکنی. نظرتون چیه؟
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

من که سفارت مراجعه کردم گفتند ویزای دانشجویی وقت نمی خواهد و فقط برای دیداری و بازرگانی وقت داده می شود! شماها مطمئنید ویزای دانشجویی را ذکر کرده اید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahsoltani
    من که سفارت مراجعه کردم گفتند ویزای دانشجویی وقت نمی خواهد و فقط برای دیداری و بازرگانی وقت داده می شود! شماها مطمئنید ویزای دانشجویی را ذکر کرده اید؟
    بله باید از در پایین سفارت وقت دانشجویی بگیرید . ولی نه شماره ای بهتون میدن و نه کاغذی . فقط خودشون یادداشت می کنن .

دوستان اگه میشه فورا جواب بدید .
    محل زندگی توسوئد خالی بمونه ؟ مشکلی ایجاد نمی کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    منم فکرم واسه 1 ماه بود یعنی گفتم اگه:
    این بازی وزارت علوم تا 1 شنبه صبح هفته بعد تمام شه تو شورای 1 شنبه ( هر چند فرمالیته است ;D) بررسی می شه نامشو دو شنبه می گیرم واسه نظام وظیفه نامه نظام وظیفه به بانک رو همون روز می گیرم تا هفته بعد شنبه، یک شنبه بر می گردونم نظام وظیفه نهایتا دو شنبه دو هفته بعد واسه گذر نامه اقدام می کنم محض احتیاط حساب کردم پاسو 2 هفته طول بدن دقیقا می شه 4 هفته دیگه باید وقت بگیرم.
    چند تا سوال:

1) به نظرت این برنامه ریزی درست در می آد؟ خیلی خوش بینانه نیست؟ بیشتر در مورد این نامه وزارت علوم به نظام وظیفه و بعد اداره گذرنامه و نظام وظیفه به بانک و وزارت علوم می گم خیلی پرت حدس نزدم؟

2) شما واسه ضمانت نامه چی گذاشتید؟ سند؟ سفته؟ یا پول نقد؟ چند روز این کار طول کشید؟ بانکه خصوصی بود یا دولتی؟ چون من بعد از این وزارت خونه که داره اذیت می کنه از بانکه بیشتر از همه چی می ترسم.

بنظر من كه برنامه ريزي خوبي كردي.حالا اين وزارت خونه داره سر سوئد يكم گير ميده وگرنه كاش همه كارا مثله تو وزارت خونه راحت وسريع انجام ميشد.
    واسه پاسپورت 2 هفته زمان مناسبيه.تامه وزارت علوم به نظام وظيفه و نامه نظام وظيفه به بانك يك روز بيشتر طول نميكشه.به محضه اينكه وزارت علوم نامه به نظام وظيفه داد همون روز برو ميدون سپاه و اونجا هم كار خاصي برات نميكنن.فقط يك نمونه متنه ضمانت نامه با يك معرفي به بانك بهت ميدن.
    در مورد وثيقه من سند گذاشتم.ولي اين يكي رو خيلي بايد مواظب باشي.چون ميتونه بيشتر از اين حرفها هم طول بكشه.بايد عوارض شهرداري رو بدي اداره ماليات,ثبت احوال, و نهايتا دفترخونه.كارشناس بانك هم بايد بياد يه قيمتي روي خونه بذاره و همچنين كارشناس شهرداري مياد خونه رو متر ميكنه!!من ميگم اگه سر وته اين كارارو زودتر انجام بدي تا 1 ماهه آينده از شر برادران دلاور نيروي انتظامي لااقل خلاص ميشي و انشالله مطبق برنامه به وقت سفارت هم ميرسي(به جان تو اين نظام وظيفه بدترين و وقت گير ترين مرحله كاره..)
    بانك هم ماله من سپه بود .اينكه از بانك بايد بترسي واقعا حق داري.هيچ قانوني ندارن تو كارشون.من نمونه معرفي به بانك از طرف نظام وظيفه رو آپلود كرده بودم.ميگم اگه مي خواي برو يه پرينت ازش بگير از همين الان با باني كه قصد داري ضمانت نامه ازش بگيري صحبت كن و كارات رو جلو بنداز.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)