صفحه 13 از 441 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام

یک سوال مهم. یکی از حروف اسم من در admission letter با پاسپورت متفاوت هستش. یعنی یکیش با i هست یکی با y . کسی میدونه چکار میشه کرد؟ سفارت برای دادن ویزا به این مورد گیر میده؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    دوستان اگه میشه فورا جواب بدید .
    محل زندگی توسوئد خالی بمونه ؟ مشکلی ایجاد نمی کنه ؟
    نخیر اشکالی پیش نمیاد.خالی بزارین

سلام
    در رابطه با بیمه مسافرتی که گفته شده باید جزو مدارک ویزا با سفارت ارایه بشه، زنگ زدم سفارت و گفتند که افرادی که زیر 1 سال اونجا میمونن باید این بیمه رو داشته باشند و شامل حال بچه هایی که فوق 1 ساله پذیرفته شدند نمیشه.... آخه چرا اینقدر ضد و نقیض میشنویم؟....کدوم رو قبول کنیم؟...بیمه بگیریم یا نگیریم؟

بعدم زنگ زدم مدیر کل بیمه ایران در یکی از مناطق پرجمعیت کشور، گفتند که بیمه مسافرتی مورد تایید سوئد AXA هست که نمایندگی اون رو بیمه ایران داره و تعرفه سه ماهه تقریبا 140 هزار تومن میشه و همه شعب صادر میکنن....شعبه فردوسی تهران هم روزی 2000 تا صادر میکنه....نمیدونم، شاید خواسته بازار گرمی کنه...!!!
    اما قابل توجه اونایی که هر بیمه ای میگیرن...سفارت مهم نیست، مهم اینه که اگه خدای ناکرده اتفاقی افتاد بتونی از بیمه استفاده کنی و کوپن ها رو بتونی تو سوئد redeem کنی.....البته اگه اصل قضیه بیمه گرفتن ضرورت داشته باشه!!!!..
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    سلام
    در رابطه با بیمه مسافرتی که گفته شده باید جزو مدارک ویزا با سفارت ارایه بشه، زنگ زدم سفارت و گفتند که افرادی که زیر 1 سال اونجا میمونن باید این بیمه رو داشته باشند و شامل حال بچه هایی که فوق 1 ساله پذیرفته شدند نمیشه.... آخه چرا اینقدر ضد و نقیض میشنویم؟....کدوم رو قبول کنیم؟...بیمه بگیریم یا نگیریم؟

بعدم زنگ زدم مدیر کل بیمه ایران در یکی از مناطق پرجمعیت کشور، گفتند که بیمه مسافرتی مورد تایید سوئد AXA هست که نمایندگی اون رو بیمه ایران داره و تعرفه سه ماهه تقریبا 140 هزار تومن میشه و همه شعب صادر میکنن....شعبه فردوسی تهران هم روزی 2000 تا صادر میکنه....نمیدونم، شاید خواسته بازار گرمی کنه...!!!
    اما قابل توجه اونایی که هر بیمه ای میگیرن...سفارت مهم نیست، مهم اینه که اگه خدای ناکرده اتفاقی افتاد بتونی از بیمه استفاده کنی و کوپن ها رو بتونی تو سوئد redeem کنی.....البته اگه اصل قضیه بیمه گرفتن ضرورت داشته باشه!!!!..
    سلام
    جالبه كه گفتن نمي خواد! چون من دو بار زنگ زدم و گفتن مي خواد! حالا بايد چه كنيم به نظر شما؟

mina.k.h
    Guest

یه نفر که وقت داشته و رفته لطف کنه بنویسه سیستم اونایی که وقت دارن چه جوریه؟

صدا میزنن یا باید صبح خیلی زود بریم؟

راستی مثل اینکه عکس خانوما باید گردن و گوش پیدا باشه. یه عکاسی هم هست نزدیک سفارت که بهتره از اونجا باشه. عکاسی صاحبقرانیه

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    من ميگم برو واسه يك ماهه آينده وقت بگير.اين وزارت علوم (و البته نظام وظيفه)خيلي كارش طول نمي كشه.كاملا بستگي به خودت داره.من از لحظه اي كه مدارك رو بردم وزارت علوم تا زمانيكه وثيقه گذاشتم و معرفي به اداره گذرنامه گرفتم دقيقا يك هفته طول كشيد.ولي به شدت دنبال كاراش بودم.بنظر من بدترين حالت تو زمان بندي اينه كه مثله من هنوز بعد از 8 روز خبري از پاسپورتم نيست!!!!بقيش قابله حله...
    برای پاس برو اداره گذرنامه تو شبکه چک می کنن کجاست .
    تلفنی هم جواب میدن:

نشاني و شماره تلفن اداره كل گذرنامه
    محل مراجعه : تهران: خيابان ستارخان، مقابل خيابان بهبودي، نرسيده به شهرآرا - 66929658

چنانچه‌ متقاضي، دو هفته پس از تاريخ تحويل مدارك، گذرنامه خود را توسط پست دريافت نكرد مي‌تواند طي تماس تلفني با شماره‌هاي 66919598 – 66929658 – 66936777 و 66919597 علت را جويا و پيگيري نمايد. ضمناً از مراجعه حضوري به اداره كل گذرنامه خودداري نماييد.
    تلفن: ۶۶۹۳۶۵۵۵ – ۶۶۹۳۹۶۵۸

مرجع: http://www.ketabeavval.ir/Information/420.aspx

البته زودتر از دوهفته هم میشه تماس گرفت، با شماره ملیتون چک میکنه و میگه که گذرنامه کجاست.

من امروز ساعت 9.5 سفارت بودم. گفتند تا 10 بایستید تا وقت بدیم. به من وقت 8th June (نوزدهم خرداد) دادند و تمامی وقتهای روزهای دیگر هم اعلام کردند که پر هست. اینطور که من متوجه شدم یک نفر دو تا وقت نمیتونست بگیره و باید یا خودتون اونجا باشید یا شخص دیگری اونجا به اسم شما وقت بگیره، مدرکی ازتون نمیخوان. میتونید یه دوست یا آشنا رو بفرستید تا جاتون وقت بگیره.

از دوستانی که قبلا وقت گرفتن و رفتن سر وقتشون مدارک رو دادند تقاضا میکنم در مورد اینکه روال خواندن اسمها و ترتیب و ... در روزی که نوبتشون بوده چطوره توضیح بدهند.

sfarbod
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط m_reza_kh
    من امروز ساعت 9.5 سفارت بودم. گفتند تا 10 بایستید تا وقت بدیم. به من وقت 8th June (نوزدهم خرداد) دادند و تمامی وقتهای روزهای دیگر هم اعلام کردند که پر هست. اینطور که من متوجه شدم یک نفر دو تا وقت نمیتونست بگیره و باید یا خودتون اونجا باشید یا شخص دیگری اونجا به اسم شما وقت بگیره، مدرکی ازتون نمیخوان. میتونید یه دوست یا آشنا رو بفرستید تا جاتون وقت بگیره.

از دوستانی که قبلا وقت گرفتن و رفتن سر وقتشون مدارک رو دادند تقاضا میکنم در مورد اینکه روال خواندن اسمها و ترتیب و ... در روزی که نوبتشون بوده چطوره توضیح بدهند.
    مطمئنی که شما رو با کسایی که ویزای توریستی می خوان اشتباه نگرفتن؟؟؟؟
    من هفته پیش اونجا بودم گفت "اقامت دانشجویی نیاز به وقت نداره و ساعت 7.5 یکشنبه تا چهارشنبه می تونم اونجا باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tungsten
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_reza_kh
    مطمئنی که شما رو با کسایی که ویزای توریستی می خوان اشتباه نگرفتن؟؟؟؟
    من هفته پیش اونجا بودم گفت "اقامت دانشجویی نیاز به وقت نداره و ساعت 7.5 یکشنبه تا چهارشنبه می تونم اونجا باشم.
    خواهشمندم دوستاني كه ميرن سفارت يك خبر موثق بگذارن. من يك هفته پيش سفارت بودم اما مداركم كامل نبود، گفت برو وقتي مداركت كامل شد بيا، دانشجويي وقت هم نميخواد. اما حالا بعضي دوستان ميگن وقت ميخواد!!! يعني من بايد براي وقت گرفتن دوباره بيام تهران، برگردم شهرمون و بعد باز براي تحويل مداركم به سفارت برگردم تهران؟ اگر واقعا وقتيه، كسي ميتونه واسه 2 نفر وقت بگيره؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

آره دوست عزیز داستانش فرق کرده. وقتی شده. در ضمن من رفتم واسه 3 هفته دیگه وقت بگیرم طرف یه نگاه عاقل اندر سفیه بهم انداخت گفت فقط تا 1 هفته دیگه وقت میدن...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)