صفحه 15 از 441 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    نامه پذیرش؟؟؟
    آقا نیما اینا هم مثل وزارت علوم بازی در میارن؟
    یا پرینت هم قبوله؟
    خیر. تو سایتشون نوشته شده بود که همه سفارت و کنسول های سوئد سراسر دنیا از این شیوه جدید با خبر شده اند.
    Resigned Mod. <br />.

نامه پذیرش؟؟؟
    یا پرینت هم قبوله؟
    عزیز من مگه اون فرم pdf رو که تو your page بود دانلود نکردی . منظورم همونه . اگه دقت کنی اسمش به انگلیسی admission letter هست .

با اين اوضاعي كه ميگين بايد سريع برا سوئد اقدام كرد حالا برا ما كه هنوز تكليفه ويزايه امريكا يا كانادامون معلوم نيست چي؟ اگه برا سوئد اقدام كنيم مشكلي پيش مياد؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط Joojoo
    با اين اوضاعي كه ميگين بايد سريع برا سوئد اقدام كرد حالا برا ما كه هنوز تكليفه ويزايه امريكا يا كانادامون معلوم نيست چي؟ اگه برا سوئد اقدام كنيم مشكلي پيش مياد؟
    درسته . هیچ مشکلی پیش نمی یاد. فقط اگر نرفتی سوئد 127 هزار تومان بابت هزینه ویزا ضرر کردی. همین. پس عجله کن. در ضمن پاسپورتت هم فقط توسط سفارت سوئد رویت می شود و همان روز پس داده می شود. در ضمن بهتره دانشگاه را هم از نرفتنت مطلع کنی.
    Resigned Mod. <br />.

همش 127000 تومن هزينه ويزاي سوئده؟آقا منم lund پذيرش دارم پاشم بيام...
    اي پدر اين سقارت نروژ بسوزه كه 450000 تومن از من بابت ويزا نقد كرد :-\
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

سلام
    اونجا که پرسیده "آیا بعد از اتمام این دوره باز هم میخواهید درس بخونید؟" چی بنویسیم؟ نکنه بنویسیم میخوایم PhD بخونیم اونوقت بگن قصد ماندن داره و ویزا ندن؟
    یا اینکه "برنامه آیندتون چیه؟" چی بگیم که سؤ تفاهم پیش نیاد و نعوذبالله فکر نکنن ما برا اقامت میریم.... !
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    نامه پذیرش؟؟؟
    یا پرینت هم قبوله؟
    عزیز من مگه اون فرم pdf رو که تو your page بود دانلود نکردی . منظورم همونه . اگه دقت کنی اسمش به انگلیسی admission letter هست .
    درود
    نيما جان من كه اپلاي نكردم
    يكي از دوستام خواست از شما پرسيدم
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    سلام
    اونجا که پرسیده "آیا بعد از اتمام این دوره باز هم میخواهید درس بخونید؟" چی بنویسیم؟ نکنه بنویسیم میخوایم PhD بخونیم اونوقت بگن قصد ماندن داره و ویزا ندن؟
    یا اینکه "برنامه آیندتون چیه؟" چی بگیم که سؤ تفاهم پیش نیاد و نعوذبالله فکر نکنن ما برا اقامت میریم.... !
    با صداقت کامل باشید !!!

Nastarann
    Guest

سلام

من تاریخ تولدم در admission letter و پاسپورتم فرق میکنه (26 روز )بعد از کلی صحبت و چونه دانشگاه مدارکم رو چک کرد و گفت forward کردم به responsible برای این سیستم صبر کن تا جواب بدن( چه جوابی هم معلوم نیست).چه کنم ؟ نام و فامیلم درسته.به نظرتون اصلا قبول میکنند برای ویزا؟؟من هم زیر cover sheet و هم کلی هم ایمیل زدم که اشتباه کردم و درستش اینه.ولی فقط یکبار جواب حسابی دادن و گفتن correction بعد admissiom ولی هیچ کاری نکردن.چه کار کنم؟واقعا چه کار کنم؟خیلی مستاصلم

سلام
    "صداقت" یعنی چی؟...یعنی بگیم حتما تصمیم داریم PhD بخونیم و بعدشم اگه یه position برامون جور بشه اونجا میمونیم و تقاضای Job Visa میدیم و بعد از دو سال هم برا اقامت دائم اقدام میکنیم و .......اونوخت اونام میگن " بفرمایید خواهش میکنم، به دیده ی منت!...قدم رنجه میفرمایید"!!!

من به این دلیل این سؤال رو پرسیدم که تو Motivation Letter یکی از اهداف آیندم رو ادامه تحصیل ذکر کردم، اما بعد شنیدم که اگه این چیزا رو به سفارت بگم reject میشم...برا همین دنبال راهکارم که متهم به نقیض گویی هم نشم.....ممنون میشم راهنمایی کنید.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)