صفحه 151 از 441 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Aryana نمایش پست ها
    درود،

دوست گرامی ممنون از پیگیریتون. من May 12 اقدام کردم اما همونطور که می دونید هر پنجشنبه مدارک را سفارت برای اداره مهاجرت سوید ارسال می کنه اما May 13 سفارت تعطیل بود و به همین دلیل مدارک ما با مدارک دوستانی که برای هفته بعدی اقدام کرده بودند ارسال شده است. از نتایج سال پیش میشه اینطور برداشت کرد که دوستانی که MAY اقدام کرده بودند ویزاشون 25-30 روزه رسیده تا ببینیم در مورد ما چه اتفاقی می افتد!

شاد و پیروز باشید

سلام

شما مطمئنید(از جایی پرسیدید یا جایی خوندید) که مدارک 2 هفته ابتدائی با هم ارسال شده؟ یا بر اساس شواهد و قرائن موجود به این نتیجه رسیدید؟

موفق باشید
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    سلام

شما مطمئنید(از جایی پرسیدید یا جایی خوندید) که مدارک 2 هفته ابتدائی با هم ارسال شده؟ یا بر اساس شواهد و قرائن موجود به این نتیجه رسیدید؟

موفق باشید
    با درود،

دوست گرامی به دلیل اینکه من اشتباهی در فرم ویزا در مورد تاریخ بازگشت انجام داده بودم و روز چهارشنبه اقدام کرده بودم. پنجشنبه یعنی فردای روز اقدام رفتم سفارت تا فرم ویزا را اصلاح کنم. وقتی به سفارت رسیدم دیدم کل سفارت تعطیل هست و وقتی از سرباز دم سفارت علت را جویا شدم، ایشون گفتند امروز استثناءً سفارت تعطیل هست. وقتی پرسیدم مطمین هستید ماشین پست DHL امروز نیومده گفتند نه، نیومده چون کسی داخل سفارت نیست. من ترم پیش که رفتم سفارت روز پنجشنبه یک ماشین DHL دم درب سفارت بود که حتما برای ارسال مدارک بوده. روز یکشنبه هفته بعد هم که دوباره برای اصلاحیه رفتم سفارت، از خانومی که برگمو تحویل گرفت پرسیدم آیا مدارکم ارسال شده که ایشون گفتند خیر و با مدارک این هفته ارسال میشه. راستی وقتی علت زمانبر بودن این پروسه را از ایشون پرسیدم فرمودند که همه جای دنیا برای ویزا سوید اینترنتی اقدام می کنند الا ایران و خواستند که رفتیم اونجا همگی به اداره مهاجرت سوید مراتب اعتراض خود را ابلاغ نماییم!

شاد و پیروز باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط AFROOZY نمایش پست ها
    دوست عزيز
    ميشه شما بگيد که اين شماره کدام مرکز صدور ويزا هست؟چون بسته به اينکه شما کدام دانشگاه هستيد پروندتون به يکي از 4 مرکز تعيين شده فرستاده ميشه.
    از كجا بايد بفهميم كه پروندمون به كدوم مركز فرستاده شده؟! من چالمرزي هستم. راستي شما اين اطلاعات رواز كجا آوردين؟ ممنون مي شم لينكش رو بگذارين.

Junior Member amir12 آواتار ها

سلام
    من یه مشکلی دارم که شاید برای خیلیها هم این مساله پیش اومده باشه.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    توی دور اول گزینش studera من انتخاب چهارمم قبول شدم و بر اساس اون مدارکم را به سفارت تحویل دادم. اما توی دور دوم یه دانشگاه دیگه قبول شدم و خود بخود انتخاب چهارمم delete شد. به نظر شما آیا باید این تغییر رو اعلام کنم یا اینکار باعث میشه توی روند صدور ویزا تاخیر و اخلال بشه؟ و اگر باید اعلام کنم چطوری و به کجا؟ راستش از سفارت جواب درستی نگرفتم!
    ممنونم
    انسان نمیتواند به آسمان نیندیشد! چگونه میتواند؟!
    دکتر شریعتی

Junior Member amir12 آواتار ها

من یکی از دوستام که 11 می اقدام کرده بود تا امروز که تماس گرفته بود هنوز خبری نبوده . اینم برای دوستانی هم که در مورد وضعیت ویزای بقیه میخوان بدونند
    انسان نمیتواند به آسمان نیندیشد! چگونه میتواند؟!
    دکتر شریعتی

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط amir12 نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکلی دارم که شاید برای خیلیها هم این مساله پیش اومده باشه.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    توی دور اول گزینش studera من انتخاب چهارمم قبول شدم و بر اساس اون مدارکم را به سفارت تحویل دادم. اما توی دور دوم یه دانشگاه دیگه قبول شدم و خود بخود انتخاب چهارمم delete شد. به نظر شما آیا باید این تغییر رو اعلام کنم یا اینکار باعث میشه توی روند صدور ویزا تاخیر و اخلال بشه؟ و اگر باید اعلام کنم چطوری و به کجا؟ راستش از سفارت جواب درستی نگرفتم!
    ممنونم
    به نظر من از مسئول رشتتون تو این دانشگاه جدید که قبول شدید حتما راهنمایی بگیرید.اونها از این مسائل دیدن و راه حل هاشو نیز بهتر می دونند.
    همچنین می تونید با اداره مهاجرت در سوئد تماس بگیرید و شماره پروندتون رو ارائه کنید و قضیه رو توضیح بدین.اونا هم حتما خوب راهنمایی می کنند.
    اگر لطف کنید نتیجه رو هم اینجا ثبت کنید که برای آیندگان مفید باشه ممنون میشم.
    I am not in this site anymore.Alireza

سلام دوستان
    من به همراه همسرم 9mayاقدام کردیم امروز زنگ زدم سفارت گفت ویزاتون اومده فردا میریم برای تحویل
    به امید خبرهای خوش برای همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط brown horse نمایش پست ها
    از كجا بايد بفهميم كه پروندمون به كدوم مركز فرستاده شده؟! من چالمرزي هستم. راستي شما اين اطلاعات رواز كجا آوردين؟ ممنون مي شم لينكش رو بگذارين.
    از سايت سفارت سوئد بريد داخل سايت مهاجرت سوئد و آنجا توضيح داده الان دقيقا" يادم نيست.ولي دانشگاهها به 4 منطقه تقسيم شده اند مثلا من دانشگاه halmstad رو چک کردم توي بخش صدور ويزاي Norkopping بود.

Junior Member

سلام
    من 12may اقدام کرده بودم..امروز زنگ زدم ویزام اومده...ایشالا همه ویزا هاشون به زودی میاد.

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط baran84 نمایش پست ها
    سلام
    من 12may اقدام کرده بودم..امروز زنگ زدم ویزام اومده...ایشالا همه ویزا هاشون به زودی میاد.
    درود،

باران جان تبریک. من هم May 12 اقدام کردم. اما امروز که تماس گرفتم گفتند که هنوز جوابش نیومده. راستی من مدارکم را تحویل یک آقا در سفارت دادم که فکر کنم تنها آقای موجود در بین آفیسرها هست. ایشون Case Number به من ندادند و گفتند 1 ماه دیگه تماس بگیرم و شماره پاسمو بگم تا جواب را به من بدهند. خیلی از دوستان همون جا Case number گرفتند. این نمی تونه به دلیل این باشه که آفیسر شما اینترنتی پروندتون را ثبت کرده و آفیسر من این کار را به بعد موکول کرده باشه؟! آخر سر از کار این سفارت سوید در نیاوردیم.
    باز هم تبریک بهتون می گم . امیدوار این سرآغازی برای شادیهای بزرگ و پیروزی های شگرف در زندگیتون باشد.
    "اگر در بی عدالتی ها بی طرف هستید، بدانید که طرف ستمگر را گرفته اید"
    'دزموند توتو'

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)