صفحه 17 از 441 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_am
    بچه ها تاریخ شروع ترم رو شما چی نوشتین؟ من از program administor رشتم زنگ زدم پرسیدم گفت چون کلاسها آخر اگوست شروع می شه تاریخ شروع ترم رو باید بزنی حداقل 15 آگوست تا اگر کلاسها زود شروع شد برای ورود مشکلی پیدا نکنی. نظرتون چیه؟
    سلام
    مگه در نامه پذیرش شما، زمان شروع ترم رو ننوشته؟ اگه که نوشته حتما همون رو بنویسید تا مشکلی پیش نیاد.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    ]

سلام
    جالبه كه گفتن نمي خواد! چون من دو بار زنگ زدم و گفتن مي خواد! حالا بايد چه كنيم به نظر شما؟
    سلام

با توجه به توضیحاتی که تو لینک پایین داده، و سوالات حضوری و تلفنی که من کردم، به نظر میرسه که اونایی که یکساله هستند هم لازم نیست که بیمه داشته باشند.
    توی لینک توضیح داده که اگه یکسال و بیشتر میمونید (که resident permit یکساله یا بیشتر هم میگیرید)، در رابطه با امکانات بیمه مانند شهروندان سوئد خواهید بود.
    http://www.studyinsweden.se/template...e____7393.aspx

شاد و پیروز باشید
    آره، ولی مسئله اینجاست که بچه هایی که one year Master اقدام کردند، ویزای یکساله نمیگیرن. این ویزا فکر میکنم ده ماهه باشه....اگه اشتباه میکنم لطفا اصلاح کنید
    در رابطه با پرکردن فرمها و پاسخهای مبنی بر ادامه تحصیل و کشورهای موردنظر برا ادامه تحصیل، خیلی قضیه رو جدی بگیرید. نکنه با یه جواب حساب نشده تموم زحماتمون به باد فنا بره؟....من که حسابی در این زمینه مردد هستم
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Senior Member pouya4 آواتار ها

کسی اطلاع داره برای دو ساله، ویزا برای چه مدتی میدن؟ انگار پارسال 14 ماهه بوده. بعد برای تمدید از همون طرف میشه اقدام کرد دیگه؟...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط Guardiola
    کسی اطلاع داره برای دو ساله، ویزا برای چه مدتی میدن؟ انگار پارسال 14 ماهه بوده. بعد برای تمدید از همون طرف میشه اقدام کرد دیگه؟...
    سوال اول را نمی دونم ولی در مورد دومی بله می تونید Migration office برید ولی 12 میلیون تو یک حساب سوئد باید داشته باشید! . در ضمن همین الان هم که ما می ریم سفارت سوئد، پروندمون توسط یک migration office تو سوئد بررسی می شود.
    Resigned Mod. <br />.

یکنفر اگر ممکنه زحمت بکشه رفت سفارت این دو طرفه یا کطرفه بودن بلیط رو بپرس لطفا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann
    نقل قول نوشته اصلی توسط farahnaz pa
    سلام

من تاریخ تولدم در admission letter و پاسپورتم فرق میکنه (26 روز )بعد از کلی صحبت و چونه دانشگاه مدارکم رو چک کرد و گفت forward کردم به responsible برای این سیستم صبر کن تا جواب بدن( چه جوابی هم معلوم نیست).چه کنم ؟ نام و فامیلم درسته.به نظرتون اصلا قبول میکنند برای ویزا؟؟من هم زیر cover sheet و هم کلی هم ایمیل زدم که اشتباه کردم و درستش اینه.ولی فقط یکبار جواب حسابی دادن و گفتن correction بعد admissiom ولی هیچ کاری نکردن.چه کار کنم؟واقعا چه کار کنم؟خیلی مستاصلم
    خوب مگه نمیتونی page خودتو تغییر بدی من آدرسمو تغییر دادم به نظرم میتونی تغییر بدی
    تنها چیزی که نمیشه تغییرش داد تاریخ تولد.چون میره در Civic registration number .کسی نمیدونه اینا دسترسی به دیتا بیس studera دارن یا نه ؟تنها راه شناسایی بعد از نام و نام خانوادگی این تاریخ تولده.واقعا چه میشه کرد؟؟؟؟نمیشه که به خاطر این اشتباه همه چی تموم شه
    لزومي نداره نگران باشين.من هم چنين مشكلي داشتم. ايميل زدم به KTH ‌و گفت كه برات توي "نامه ژذيرش" كه 22 مي ارسال ميكنيم تاريخت رو درست ميكنيم. بعلاوه اينكه اگه در جريان باشن هيچ مشكلي براي ويزا ژيش نمي آد چون تماس ميگيرن و از دانشگاه تاريخ صحيح رو ميژرسند
    موفق باشي

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    ]

سلام
    جالبه كه گفتن نمي خواد! چون من دو بار زنگ زدم و گفتن مي خواد! حالا بايد چه كنيم به نظر شما؟
    سلام

با توجه به توضیحاتی که تو لینک پایین داده، و سوالات حضوری و تلفنی که من کردم، به نظر میرسه که اونایی که یکساله هستند هم لازم نیست که بیمه داشته باشند.
    توی لینک توضیح داده که اگه یکسال و بیشتر میمونید (که resident permit یکساله یا بیشتر هم میگیرید)، در رابطه با امکانات بیمه مانند شهروندان سوئد خواهید بود.
    http://www.studyinsweden.se/template...e____7393.aspx

شاد و پیروز باشید
    آره، ولی مسئله اینجاست که بچه هایی که one year Master اقدام کردند، ویزای یکساله نمیگیرن. این ویزا فکر میکنم ده ماهه باشه....اگه اشتباه میکنم لطفا اصلاح کنید
    در رابطه با پرکردن فرمها و پاسخهای مبنی بر ادامه تحصیل و کشورهای موردنظر برا ادامه تحصیل، خیلی قضیه رو جدی بگیرید. نکنه با یه جواب حساب نشده تموم زحماتمون به باد فنا بره؟....من که حسابی در این زمینه مردد هستم
    منم در مورد ویزای مستر یکساله همچنین چیزی را فکر میکنم که البته به نظرم یه خورده عجیبه! چطور می شه در طی کمتر از یکسال هم واحد داشت و هم تمام پروژه ها و پایان نامه فوق لیسانس را در همون ترم دوم انجام داد و تا پایان ترم تحویل داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mina.k.h
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    سلام
    "صداقت" یعنی چی؟...یعنی بگیم حتما تصمیم داریم PhD بخونیم و بعدشم اگه یه position برامون جور بشه اونجا میمونیم و تقاضای Job Visa میدیم و بعد از دو سال هم برا اقامت دائم اقدام میکنیم و .......اونوخت اونام میگن " بفرمایید خواهش میکنم، به دیده ی منت!...قدم رنجه میفرمایید"!!!

من به این دلیل این سؤال رو پرسیدم که تو Motivation Letter یکی از اهداف آیندم رو ادامه تحصیل ذکر کردم، اما بعد شنیدم که اگه این چیزا رو به سفارت بگم reject میشم...برا همین دنبال راهکارم که متهم به نقیض گویی هم نشم.....ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگه من بودم ميگفتم ميخوام اونجا زن بگيرم والسلام :P
    ميخواد ويزا بده ميخواد نده
    به نظر من بنویس ادامه تحصیل در کشورم
    دیگه شفاف تر از این نمیشه دروغ گفت بهشون

Nastarann
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط masood
    نقل قول نوشته اصلی توسط farahnaz pa
    سلام

من تاریخ تولدم در admission letter و پاسپورتم فرق میکنه (26 روز )بعد از کلی صحبت و چونه دانشگاه مدارکم رو چک کرد و گفت forward کردم به responsible برای این سیستم صبر کن تا جواب بدن( چه جوابی هم معلوم نیست).چه کنم ؟ نام و فامیلم درسته.به نظرتون اصلا قبول میکنند برای ویزا؟؟من هم زیر cover sheet و هم کلی هم ایمیل زدم که اشتباه کردم و درستش اینه.ولی فقط یکبار جواب حسابی دادن و گفتن correction بعد admissiom ولی هیچ کاری نکردن.چه کار کنم؟واقعا چه کار کنم؟خیلی مستاصلم
    خوب مگه نمیتونی page خودتو تغییر بدی من آدرسمو تغییر دادم به نظرم میتونی تغییر بدی
    تنها چیزی که نمیشه تغییرش داد تاریخ تولد.چون میره در Civic registration number .کسی نمیدونه اینا دسترسی به دیتا بیس studera دارن یا نه ؟تنها راه شناسایی بعد از نام و نام خانوادگی این تاریخ تولده.واقعا چه میشه کرد؟؟؟؟نمیشه که به خاطر این اشتباه همه چی تموم شه
    لزومي نداره نگران باشين.من هم چنين مشكلي داشتم. ايميل زدم به KTH ‌و گفت كه برات توي "نامه ژذيرش" كه 22 مي ارسال ميكنيم تاريخت رو درست ميكنيم. بعلاوه اينكه اگه در جريان باشن هيچ مشكلي براي ويزا ژيش نمي آد چون تماس ميگيرن و از دانشگاه تاريخ صحيح رو ميژرسند
    موفق باشي
    اگر این طور باشه که عالی میشه.آدرس ایمیل اینجا بود و من به تفصیل مکالمات و مکاتباتم با kth رو شرح دادم .شما رفتی سفارت و پرسیدی؟؟من میترسیدم حتی مطرح کنم .لطفا ایمیلت رو چک کن .اون تو هم گفتم که به من نگفته کی درست میکنم.بسیار ممنونم ازت .

نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh

اين رو در مورد سويد مطمين نيستم، اما در كانادا و امريكا اينجوريه كه كسي كه فوق 1 ساله ميخونه پروژه نداره و در ازاي اين راحتي 1 ساله پذيرش دكتري رو تقريبا بايد فراموش كنه چون به فوق 1 ساله پذيرش دكتري نميدن. اگر كسي در مورد سويد اطلاعي داره لطفا بنويسه كه ايا سويد هم همينجوريه يا مثل مالزي فقط دوره فشرده تر برگزار ميشه؟
    فوق 1 ساله پروژه داره و باید همزمان با دروس دوره سوم و چهارم یعنی ترم دوم انجام بشه و Project Thesis رو submit کنید...ضمن اینکه الان اکثرا مستقیما از لیسانس برا دکتری اقدام میکنن. پس داشتن حتی یه فوق 1 ساله ممکنه که از نداشتنش خیلی بهتر باشه و هرگز اینطور نیست که دکتری رو فراموش کنی....

من با یکی از دوستام که سوئد PhD میخونه صحبت کردم گفت هرگز نگو که میخوای اونجا دکتری بخونی، چون reject میشی....میگید چیکار کنیم؟...
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)