صفحه 18 از 441 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh

اين رو در مورد سويد مطمين نيستم، اما در كانادا و امريكا اينجوريه كه كسي كه فوق 1 ساله ميخونه پروژه نداره و در ازاي اين راحتي 1 ساله پذيرش دكتري رو تقريبا بايد فراموش كنه چون به فوق 1 ساله پذيرش دكتري نميدن. اگر كسي در مورد سويد اطلاعي داره لطفا بنويسه كه ايا سويد هم همينجوريه يا مثل مالزي فقط دوره فشرده تر برگزار ميشه؟
    فوق 1 ساله پروژه داره و باید همزمان با دروس دوره سوم و چهارم یعنی ترم دوم انجام بشه و Project Thesis رو submit کنید...ضمن اینکه الان اکثرا مستقیما از لیسانس برا دکتری اقدام میکنن. پس داشتن حتی یه فوق 1 ساله ممکنه که از نداشتنش خیلی بهتر باشه و هرگز اینطور نیست که دکتری رو فراموش کنی....

نقل قول نوشته اصلی توسط nark

آره، ولی مسئله اینجاست که بچه هایی که one year Master اقدام کردند، ویزای یکساله نمیگیرن. این ویزا فکر میکنم ده ماهه باشه....اگه اشتباه میکنم لطفا اصلاح کنید
    در رابطه با پرکردن فرمها و پاسخهای مبنی بر ادامه تحصیل و کشورهای موردنظر برا ادامه تحصیل، خیلی قضیه رو جدی بگیرید. نکنه با یه جواب حساب نشده تموم زحماتمون به باد فنا بره؟....من که حسابی در این زمینه مردد هستم
    من با یکی از دوستام که سوئد PhD میخونه صحبت کردم گفت هرگز نگو که میخوای اونجا دکتری بخونی، چون reject میشی....میگید چیکار کنیم؟...
    من براشون نوشتم که می خوام اونجا دکترا بخونم . تازه اسم دانشگاهی که می خوام دکترا بخونم رو هم گفتم .
    (فکر نمی کنید اگه بنویسیم که می خواهیم بعد خوندن فوق لیسانس برگردیم ایران (درحالیکه اونا آمار برگشتی ها رو دقیق دارن ) براشون غیر منطقی باشه .

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام

بحث دررابطه با ویژگی های فوق لیسانس یکساله در این قسمت مطرح گردد:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,2696.0.html

با تشکر
    Resigned Mod. <br />.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    نقل قول نوشته اصلی توسط djmamal
    درود:

آقایون خانوما اگه من 15 خرداد اقدام کنم واسه ویزا آیا دیر میشه واسه گرفتن ویزای دانشجوئی واسه سوئد؟

و اینکه چه مدت زمانی بعد تحویل مدارک اگه شما حائز شرائط بودین پاسپورتتون مهر میخوذه و مهمتر از همه آیا پاستون باید بمونه تو سفارت در طول پروسه؟
    ممنون...
    سلام

لطفا بیشتر مطالب انجمن سوئد را مطالعه کرده و سوال تکراری نپرسید.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,5978.90.html

با تشکر
    میگم خوب آدمو گمراه می کنید من الان از سفارت بر میگردم...هیچ خبری از وقت گرفتن واسه تاریخ خاصی نبود میومدید اسم مینوشتید مدارک رو تحویل می دادید همین...
    100 رحمت به سفارت کانادا

اینجا غلغله بود گند بزنه با این سیستمش....
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    درود:

آقایون خانوما اگه من 15 خرداد اقدام کنم واسه ویزا آیا دیر میشه واسه گرفتن ویزای دانشجوئی واسه سوئد؟

و اینکه چه مدت زمانی بعد تحویل مدارک اگه شما حائز شرائط بودین پاسپورتتون مهر میخوذه و مهمتر از همه آیا پاستون باید بمونه تو سفارت در طول پروسه؟
    ممنون...
    سلام

لطفا بیشتر مطالب انجمن سوئد را مطالعه کرده و سوال تکراری نپرسید.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,5978.90.html

با تشکر
    میگم خوب آدمو گمراه می کنید من الان از سفارت بر میگردم...هیچ خبری از وقت گرفتن واسه تاریخ خاصی نبود میومدید اسم مینوشتید مدارک رو تحویل می دادید همین...
    100 رحمت به سفارت کانادا

اینجا غلغله بود گند بزنه با این سیستمش....
    یعنی هر کسی از راه می رسید مدارکش را تحویل می داد؟ این که عالیه!!
    غلغله بودنش بر می گرده به اینکه همه ما در یک زمان معینی admission گرفتیم و همه می خواهیم زودتر اقدام کنیم.
    به نظر شما سیستم بدون وقتی که همه از سر شب تو صف بایستند بهتر از از قبل وقت دادن است؟ ما باید کم کم به سیستم های وقت دهی و نوبت عادت کنیم.
    Resigned Mod. <br />.

sfarbod
    Guest

امروز در سفارت سوئد

1- گول اسمش رو نخورین که عین خیلی جاهای دیگه هردمبیله (با کمال احترام به کارکنان سفارت که انصافا خیلی خوش برخورد و کار راه اندازن، ولی سفارت خیلی شلوغه) از 8 تا اتاق مصاحبه هیچ کدوم به طور خاص مخصوص دانشجو ها نیست و هر جا جا خالی بشه دانشجوها رو می فرستند. هر نفر بین 30 تا 10 دقیقه کارش طول می کشه
    2- سیستم وقت دهی از امروز حذف شده، البته کسایی که از قبل وقت دارن جاشون محفوظه و اولویت دارن. ولی اگه وقتی که دارین خیلی پرته و دوست دارین سریعتر اقدام کنین می تونین. فقط یه کم الافی داره
    3- دست بالای دست بسیار است، اگه فکر میکنی که اولین نفری سخت در اشتباهی چون دوستان از ساعت 2و 3 اونجا بودن. اگه قبلا وقت گرفتین دیگه 7.5 اونجا باشین که اگه بخونه و نباشین اسمتون رو خط می زنه. اگه نه فکر کنم دیگه باید 6 اونجا باشین یا شب قبل برین جلو سفارت اسم بنویسین (اگه لیست تا صبح گم نشه) در هر صورت زودتر از 8 کسی تو نرفت
    4- یادتون باشه مدارک کامل بیارین (دو نسخه از تمام مدارک و نامه بانک هم انگلیسی باشه)

نکته مهم: این اخبار ماله امروزه و هیچ تضمینی نمی دم که فردا اوضاع عوض نشه

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

آقا شما چرا اینقده وقت وقت میکنید من امروز سفارت بودم از بچه های تو سف پرسیدم هیچکدومشون وقتی نبودن اسمشونو نوشته بودن 4 تا 4 تا میرفتن تو!
    این چه مدلیه؟!
    اخبار موثق چرا نمیدین آدمو مسترس(مدل جدیدی از فعل بمعنای خیلی پر استرس) میکنید!!!

اینم شد جریان سفارت کانادا.... :'(
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

آقا شما چرا اینقده وقت وقت میکنید من امروز سفارت بودم از بچه های تو سف پرسیدم هیچکدومشون وقتی نبودن اسمشونو نوشته بودن 4 تا 4 تا میرفتن تو!
    این چه مدلیه؟!
    اخبار موثق چرا نمیدین آدمو مسترس(مدل جدیدی از فعل بمعنای خیلی پر استرس) میکنید!!!

دوست عزیز فکر میکنم شما از جریان وقت گرفتنها بیخبرید. خیلی از دوستان وقت گرفتن. جدیدا انگار بی قانون شده دوباره بدون وقت دارن میرن داخل!

sfarbod
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط m_reza_kh
    این چه مدلیه؟!

دوست عزیز فکر میکنم شما از جریان وقت گرفتنها بیخبرید. خیلی از دوستان وقت گرفتن. جدیدا انگار بی قانون شده دوباره بدون وقت دارن میرن داخل!
    آقا دنیا دائم در حال تحوله، تا 4 شنبه وقتی بوده. امروز اول وقتی ها رفتن بعد هم از رو لیستی که نوشته بودن.فردا هم خدا می دونه.
    این طور که مسولیین می گفتند دیگه به بقیه که تا حالا وقت نداشتند وقت نمی دند و باید برن اونجا نوبت بگیرن برا همون روز. (پتو یادتون نره شب اونجا سرده) امروز اونجور که من از زبون یکی از کارکنان شنیدم گفت تا 4 بعداز ظهرم شده مدرک می گیریم که کاره بچه ها راه بیفته. هرچند من ساعت 1 کارم تموم شد و دیگه خبر ندارم سر بقیه چی اومد

Junior Member

منم امروز رفتم سفارت همین طور بود. دیگه شماهر نمی دادند. همینطور هر کی زودتر بره بود. یک لیستی هم بود که نوشته بودند و اونهایی که می رفتند داخل لیست را به بعدی ها می دادند.
    پرسیدم این لیست رو برای فردا هم نگه می دارید، طبیعتا کسی حوابی نداشت بده و چون لیست رو خود بچه ها نوشته بودند فردا احتمالا یک لیست جدید نوشته می شود.
    پس توصیه استفاده از پتو رو من هم تایید می کنم.

راستی این ویزایی که سوئد می دهد Multiple Entry است ؟ یعنی باهاش چند بار اجازه ورود و خروج به SHENGEN رو داریم ؟
    کسی اگر می دونه بگه.

فرشید

میشه خواهش کنم یکی به سوال من جواب بده و من را از سر در گمی در بیاره.آیا باید رزرو بلیط رفت و برگشت هم نشون سفارت بدیم؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)