صفحه 193 از 441 نخستنخست ... 93143183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203243293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansour475 نمایش پست ها
    Soilman عزيز ميشه بگيد Case Number را کجا بايد وارد کنيم
    اونايي كه Case Number ندارند چي كار كنند. با شماره پاسپورت نمي شه. زنگ بزنيم بهمون Case Number را مي گن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    اونايي كه Case Number ندارند چي كار كنند. با شماره پاسپورت نمي شه. زنگ بزنيم بهمون Case Number را مي گن.
    با بخش سفارت تماس بگیرین شماره پاسپورتتون و بگین case number میدن بهمون. سیستم پیگیری فقط با case number کار میکنه.

بعد از 5 هفته هنوز ویزای من نیومده
    زنگ زدم سوئد گفت که کیس آفیسرت رفته Holiday و دوشنبه بر میگرده امروزم که 5 شنبست
    شماره و ایمیلشو هم گرفتم ولی ایمیلشو بد اسپل کرد گفتم یک شنبه زنگ میزنم سفارت ایران یک بار دیگه شماره و ایمیلشو میگیرم همون یک شنبه ایمیل بزنم که دوشنبه طرف از مسافرت اومد ببینه و جواب بده
    قبلا هم یکی از دوستان فکر میکنم سینا بود که ذکر کرده بود بخاطر اینکه کیس آفیسرش Holiday بوده طول کشیده تا ویزاش بیاد

Junior Member

سلام

کسی‌ از دوستان هست که آفیسر شون آقای simon یا آقای ollafson باشه؟

ممنون

Junior Member

سلام

لطفا یکی‌ از دوستانی که ویزا شون اومده تو این چند روز بره تو این سایت چک کنه ببین واقعا نتیجه رو اینجا میذارن یا نه.

لطفا اگه چک کردین بفرمائید که فقط علم می‌کنه که نتیجه اومده یا مثبت منفی‌ رو هم علم می‌کنه.

http://www.migrationsverket.se/info/2351_en.html

مرسی‌.

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_s نمایش پست ها
    سلام

لطفا یکی‌ از دوستانی که ویزا شون اومده تو این چند روز بره تو این سایت چک کنه ببین واقعا نتیجه رو اینجا میذارن یا نه.

لطفا اگه چک کردین بفرمائید که فقط علم می‌کنه که نتیجه اومده یا مثبت منفی‌ رو هم علم می‌کنه.

مرسی‌.
    سلام
    من ويزام تازه اومده. وقتي از طريق اين سايت شمارمو وارد مي كنم اين پيغامو مي ده و فقط مي گه تصميم گرفته شده ولي نمي گه مثبته يا منفي

A decision has been made.

For more information, please contact the embassy or consulate that you stated in your application.
    If you have submitted your application in Sweden, please contact one of the Migration Board's permit units.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_s نمایش پست ها
    سلام

مرسی‌.
    الناز خانم...
    خوب این سایت رو روزی که من معرفی کردم کی بود...دیروز بود دیگه...
    فکر کنم این سایت برای موارد جدید یعنی کسایی که بعد از 27 یا 28 یا 29 یا 30 مدارکشون رو دادن هست....تاریخ دقیقشو نمیشه گفت...

یکی از دوستان که 16 جون گرفته ویزاشو شمارشو می زنیم چیزی رو میگه که برای من و شما میزنه:
    No decision has been made during the last 14 days.

این یعنی احتمالا همانطور که اقا علی و سایت گفتن مواردی رو میزنه سایت که از 14 روز قبل به این ور هستن...

حالا یکی از دوستان که اخیرا اومده یعنی یکشنبه گمونم براشون میزنه:
    A decision has been made.

For more information, please contact the embassy or consulate that you stated in your application.

فکر کنم باید منتظر موند...
    گویا دیروز و امروز و فردا هم اپدیت نمیشه و رفتن تعطیلات این مو بورهای خجالتی!

Junior Member rezakb آواتار ها

امروز بعد از نزدیک به ۲ ماه visa من اومد..با پیگیری‌های خیلی زیاد و چندین میل به اداره مهاجرت و تماس دوستی‌ که ۲۰ ساله سوئد زندگی‌ می‌کنه مشخص شد پرونده من اشتباهی‌ رفته مرکز orebero در صورتی‌ که باید میرفته umea.. بالاخره دوستم صبح زنگ زد و گفت افیسرت صبح بهم زنگ زده و گفت visa رو صادر کردم..ساعت ۱۲ رفتم سفارت passport‌ ام رو دادم و ۱۰ دقیقه بعد با ویزا بهم دادن. مدارکمو ۱۶ می داده بودم سفارت و از دانشگاه dalarna پذیرش دارم
    در ضمن تو این سایت بالا هم الان چک کردم و میگه ویزات آماده نیست

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakb نمایش پست ها
    امروز بعد از نزدیک به ۲ ماه visa من اومد..با پیگیری‌های خیلی زیاد و چندین میل به اداره مهاجرت و تماس دوستی‌ که ۲۰ ساله سوئد زندگی‌ می‌کنه مشخص شد پرونده من اشتباهی‌ رفته مرکز orebero در صورتی‌ که باید میرفته umea.. بالاخره دوستم صبح زنگ زد و گفت افیسرت صبح بهم زنگ زده و گفت visa رو صادر کردم..ساعت ۱۲ رفتم سفارت passport‌ ام رو دادم و ۱۰ دقیقه بعد با ویزا بهم دادن. مدارکمو ۱۶ می داده بودم سفارت و از دانشگاه dalarna پذیرش دارم
    در ضمن تو این سایت بالا هم الان چک کردم و میگه ویزات آماده نیست
    رضا جان صمیمانه بهت تبریک میگم

واقعا مورد شما نشان داد که سوئدی علی رغم اینکه خیلی از خود راضی هستن و میگن پیشرفته و فلان هستن اشتباه کردن و 2 ماه یه ویزای ساده رو طول دادن!

یعنی شما با شماره ی رهگیری که زدید گفت اماده نیست؟یعنی این پیغام No decision has been made during the last 14 days رو میده؟

یا باز سیستم سوئدی ها قاطی کرده و من از ای خیلی می ترسم یا اینکه ویزای شما قبل از 14 روز گذشته اومده و تازه به شما و دوستتان خبر دادن...

امیدوارم دیگه شاهد چنین مشکلاتی نباشیم و ویزای من و دوستان در به در ویزا هر چه زودتر بیاد!

نه اینکه یه دفعه ای بذارن دو سه روز قبل از 1 گوست!

روز خوش و خوش خبر باشیم

Junior Member rezakb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    رضا جان صمیمانه بهت تبریک میگم

واقعا مورد شما نشان داد که سوئدی علی رغم اینکه خیلی از خود راضی هستن و میگن پیشرفته و فلان هستن اشتباه کردن و 2 ماه یه ویزای ساده رو طول دادن!

یعنی شما با شماره ی رهگیری که زدید گفت اماده نیست؟یعنی این پیغام No decision has been made during the last 14 days رو میده؟

یا باز سیستم سوئدی ها قاطی کرده و من از ای خیلی می ترسم یا اینکه ویزای شما قبل از 14 روز گذشته اومده و تازه به شما و دوستتان خبر دادن...

امیدوارم دیگه شاهد چنین مشکلاتی نباشیم و ویزای من و دوستان در به در ویزا هر چه زودتر بیاد!

نه اینکه یه دفعه ای بذارن دو سه روز قبل از 1 گوست!

روز خوش و خوش خبر باشیم
    ممنوم...
    ویزای من امروز صبح اومد و خود افسر پرونده به دوست من زنگ زده که امروز صبح ویزاشو ایمیل کردم.....نه 2 هفته پیش نگرفتم امروز دادن....تو این سایت هم چک کردم نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)