صفحه 21 از 441 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط m_reza_kh

یک سوال: این دو قطعه عکس یکیش رو مدارک اصلی و دیگری رو کپیها یا هر دوش رو اصلیه؟
    یکی رو اصل یکی رو کپی
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    نه مشکلی نیست. از من هم عکس نگرفتند. در رابطه با شماره پرونده، علتش این است که اطلاعات بسیاری از از افراد را بعدا وارد لیست می کنند تا سریعتر کار ها تمام شود. پس این هم مشکلی نیست.
    نمی دونم که با این وضعیت چی کار کنیم. هم شماره پرونده نداریم و هم مطمئن نیستیم که آیا عکس ما را زده اند روی مدارک یا اینکه الان یک گوشه ای در سفارت افتاده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidjh
    نه مشکلی نیست. از من هم عکس نگرفتند. در رابطه با شماره پرونده، علتش این است که اطلاعات بسیاری از از افراد را بعدا وارد لیست می کنند تا سریعتر کار ها تمام شود. پس این هم مشکلی نیست.
    نمی دونم که با این وضعیت چی کار کنیم. هم شماره پرونده نداریم و هم مطمئن نیستیم که آیا عکس ما را زده اند روی مدارک یا اینکه الان یک گوشه ای در سفارت افتاده است.
    به نظرم بد نیست با اون آقا ایرانی سن داره! اسمش چی بود؟ خسروی؟! حالا هرچی، با اون از در پایین یه صحبتی بکنید و ازش راهنمایی بخواهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_reza_kh
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshidjh
    به نظرم بد نیست با اون آقا ایرانی سن داره! اسمش چی بود؟ خسروی؟! حالا هرچی، با اون از در پایین یه صحبتی بکنید و ازش راهنمایی بخواهید.
    اسمش آقای عسگری هستش. خیلی helpful هستش.
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

سلام
    من 2 june وقت داشتم یعنی کنسل شده؟
    خود آقاهه جلو در اسممو نوشت تو کاغذ که اسم خمه رو هم مینوشت
    من باید چیکار کنم؟
    چرا انقدر بی نظمه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام

دوستان تمام وقت های قبلی کنسل شده است. اما اگر صبح سفارت بروید حتما همان روز مدارک شما را تحویل خواهند گرفت.
    Resigned Mod. <br />.

Senior Member pouya4 آواتار ها

سلام

دوستان تمام وقت های قبلی کنسل شده است. اما اگر صبح سفارت بروید حتما همان روز مدارک شما را تحویل خواهند گرفت.
    رئیس صبح یعنی چه ساعتی مثلا؟ ممنون!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط Guardiola
    سلام

رئیس صبح یعنی چه ساعتی مثلا؟ ممنون!
    سلام
    8 بیایید جرء آخرین نفرات هستید. ولی خوب مشکل اینجاست که غیر از یکی دو نفر اول که زودتر می روند داخل بقیه بافاصله یکساعت حدود ظهر می روند. زودتر ار 7 آمدن فقط وقت تلف کردنه.
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

سلام
    8 بیایید جرء آخرین نفرات هستید. ولی خوب مشکل اینجاست که غیر از یکی دو نفر اول که زودتر می روند داخل بقیه بافاصله یکساعت حدود ظهر می روند. زودتر ار 7 آمدن فقط وقت تلف کردنه.
    [/quote]

البته اون روز که ما رفتیم اینطور بود. شاید روزهای دیگه یکی دو نفر رو صبح نفرستند و بقیه رو ساعت 12 !
    مثلا این دوستمون می گفت که دیروز گفتند اصلا گفتن نمی گیریم بروید پنج شنبه بیاید ؟

به هر حال من هم بعنوان کسی که زود رفته بگم زودتر از 7 نروید چون فایده ای ندارد. حتی اگر یک لیست خودتون بنویسید معلوم نیست که چی بشه ! دم این آقای عسگری گرم که لیست مارو اون روز گرفت. ولی مثل اینکه نگذاشتن از روی لیست بخونه و...

موفق باشید،
    فرشید

من امروز ساعت 15 موفق شدم مدارکم رو تحویل بدم.
    امروز چون گفته بودند ساعت 10 الی 11 شروع میکنند یکم دیرتر رفتم. ساعت 7 اونجا بودم و دوستان زیادی(26 نفر) جلوی من بودنند و یک لیست تهیه کرده بودند. طبق روزهای پیش لیست تهیه شده مارو قبول نداشتند. تا ساعت 11 اینطورا که خبری از اینکه دانشجوها برند داخل نبود. کمکم شروع کردند اسم خواندن از لیست دوستانی که وقتشون برای 4 شنبه یا 5 شنبه قبل بود.
    خلاصه سرتون رو در نیارم! مردیم انقد اونجا هی گفتند برید نمیشه هی گفتند واستید. تا آخر دوستان زحمت کشیدند گفتند بیاید به ترتیب لیستی که خودمون نوشته بودیم از صبح، روی صندلیها بنشینیم تا نوبتها حفظ بشه. من ساعت 15 کارم تموم شد و تقریبا 5 الی 6 نفر بعد من هم بودند که احتمالا اونها هم کارشون تموم میشه امروز.

نکات و نتیجه گیری از امروز:

-به نظرم بد نیست زود یرید و اون لیست داخلی رو از صبح درست کنید. اما اون لیست رو فقط برای به ترتیب ایستادن تو صف تهیه کنید.
    -امضا در پاسپورت و در نتیجه در کپی پاسپورت باید موجود باشه.
    -قسمت Further Information در فرم رو حتما پر کنید و خالی نگذارید.(مبنی بر اینکه نمیخواهید بمونید و میخواهید بر گردید.)
    -به نظرم با مسئولین انقدر بحث نکنید. حتما حتما حتما به ترتیب لیستتون رو صندلیهای سمت چپ درب بنشینید و جلوی درب رو خالی کنید. بعد به مسئول بگید که هیچ کس رو که ایستاده راه نده و از روی صندلی ها راه بده. این کار باعث تسریع در امر ورودتون میشه.
    -زمانی که از اطاق بیرون میاید شماره پرونده رو هم بگیرید تا بتونید راحتتر پیگیری کنید. پاسپورتتون رو جا نگذارید.

امروز تقریبا 50 نفر اسمشون تو لیست بود که همه کارشون راه افتاد.

اگر سوالی دارید بپرسید بیشتر توضیح بدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)