صفحه 234 از 441 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244284334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام
    قبلآ به من گفته بودن كه خانم karlberg آفيسرمه..اما چند روز پيش خانم maria رو به عنوان آفيسرم گفتن
    باز هم از سفارت سؤال كنيد شايد خودشون آفيسرتون و عوض كرده باشن!

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط mfrad نمایش پست ها
    به سلامتی، مبارک اونایی که ویزاشون اومده
    میبینین که خیاط هم در کوزه افتاد و ما هم افتادیم دنبال آفیسر...
    دوستان بفرمائید کسی از جناب Gunnar Olofsson خبر داره؟ البته من ای میل و تلفنش رو هم دارم ولی نمیخوام تا هفته بعد تماس بگیرم باهاش. فقط اگه کسی میشناسش میدونین تعطیلات هستن یا خیر؟ کسی مثل من آفیسرش ایشون بوده که ویزاش این روزا اومده باشه؟
    دوست عزیز تو ایمیل افیسر رو داری و باهاش تماس نگرفتی ؟؟!؟!؟
    من جای تو بودم ....... خفه کرده بودم تا حالا اون افیسر رو ....!!!
    کاری نداره .. قرار نیست چیزی بگی و اساسا چیزی نگی بهتره ... فقط خیلی شیک بگو .. من خیلی وقته منتظرم .... و ازش بخواه تو رو آپدیت کنه در مورد پروندت .... اونم می گه خوب بیا اینم ویزات ...
    همین

موفق باشید
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh_am نمایش پست ها
    سلام
    قبلآ به من گفته بودن كه خانم karlberg آفيسرمه..اما چند روز پيش خانم maria رو به عنوان آفيسرم گفتن
    باز هم از سفارت سؤال كنيد شايد خودشون آفيسرتون و عوض كرده باشن!
    مال من هم دومین افیسر karlberg بود بعدش شد maria .... ظاهراً دارن به هم دیگه پرونده ها رو پاس میدن !!!
    ایمیل به افیسر یادتون نره ....
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

سلام بر همه منتظران ویزا!
    الان این یعنی من ویزا دارم؟ به آفیسرم میل زدم همین امروز جواب داد و اینو گفت:

Greetings,
    Your permit has been granted from todays date until 2011-09-01. Wait for the embassy to contact you concerning the visa-sticker for your passport. Good luck with your studies!
    Kind regards,

Gunnar Olofsson/The Swedish Migration Board
    باور کنم؟! آخه امرزو زنگ زدم سفارت گفت ویزا نیومده. سایت هم که no decision بودم تا همین الان ! باورم نمیشه !
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

این پیام امروز از طرف رضا عزیز بهم رسید:
    (فراز من سوئد هستم
    به بچه های که میخوان با ویزا دانشجویی بیان به کشور دیگه عضو شینگن بگو باید مدرک پذیرش ویزا رو به همراه داشته باشن
    حتما به همه بگو )
    با تشکر از ایشان به خاطره اطلاع رسانیشون
    Some dance to remember, some dance to forget

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    این پیام امروز از طرف رضا عزیز بهم رسید:
    (فراز من سوئد هستم
    به بچه های که میخوان با ویزا دانشجویی بیان به کشور دیگه عضو شینگن بگو باید مدرک پذیرش ویزا رو به همراه داشته باشن
    حتما به همه بگو )
    با تشکر از ایشان به خاطره اطلاع رسانیشون
    با تشکر از فراز و رضای عزیز

ولی برای من این مدارک پذیرش ویزا گنگ هست...به نظرتون دوستان چه مدارکی منظور رضا بوده؟
    البته ما شنیدیم که می تونیم با ویزای اقامتی سوئد که در پاسپورتمون هست به شینگن های اروپا سفر کنیم ولی گویا نمیشه....
    اگه اشتباه نکنم رضا میخاست بره فنلاند...یعنی رفتنش به فنلاند حتی با اینکه سوئد و اینا با همدگیه این حرفا رو ندارن مشکل ساز شده؟

روز خوش

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    با تشکر از فراز و رضای عزیز

ولی برای من این مدارک پذیرش ویزا گنگ هست...به نظرتون دوستان چه مدارکی منظور رضا بوده؟
    البته ما شنیدیم که می تونیم با ویزای اقامتی سوئد که در پاسپورتمون هست به شینگن های اروپا سفر کنیم ولی گویا نمیشه....
    اگه اشتباه نکنم رضا میخاست بره فنلاند...یعنی رفتنش به فنلاند حتی با اینکه سوئد و اینا با همدگیه این حرفا رو ندارن مشکل ساز شده؟

روز خوش
    مدارکی که به ذهن من میرسه میشه نامه پذیرش و نامه بانکی. مدرک مهم دیگه چیزی ندادیم به سفارت واسه ویزامون!
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mfrad نمایش پست ها
    مدارکی که به ذهن من میرسه میشه نامه پذیرش و نامه بانکی. مدرک مهم دیگه چیزی ندادیم به سفارت واسه ویزامون!
    درسته...من هم همین ها رو به ذهنم میرسه...

فکر کنم واسه ی همین مدتی پیش بحث بود بر سر اینکه بچه ها از گواهی بانکیتون یه کپی بگیرید و عده ای میگفتن چرا و این دیگه ارزش نداره و اون ور ارزش نداره گواهی بانکی صادر شده در اون تاریخ چند ماه پیش...

فکر کنم واسه ی همین دوستمون تاکید داشت....

خوش خبر باشیم

Member dalton_2563 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gothenburg University - Software Engineering and Management

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درسته...من هم همین ها رو به ذهنم میرسه...

فکر کنم واسه ی همین مدتی پیش بحث بود بر سر اینکه بچه ها از گواهی بانکیتون یه کپی بگیرید و عده ای میگفتن چرا و این دیگه ارزش نداره و اون ور ارزش نداره گواهی بانکی صادر شده در اون تاریخ چند ماه پیش...

فکر کنم واسه ی همین دوستمون تاکید داشت....

خوش خبر باشیم
    من نشنیدم همچین قضیه ای رو !!! دوستانم که در اروپا هستند به راحتی رفت آمد می کنند.
    You need to walk before you can run.
    But No, You need something to run towards!

سلام
    1- اگر اولین بار ورود شما به محدوده شینگن با ویزای یک کشور دیگر در شینگن میباشد. افسر مهاجرت در فرودگاه ورود با توجه به اینکه ویزای شما از آن کشور صادر نشده است رزرو بلیط ادامه مسیر به کشور صادر کننده ویزا و یا فرم قبولی دانشگاه را بعنوان قرینه ای برای ویزا میخواهد.
    2- در سفر در محدوده شینگن بعنوان توریست برای مدت محدود به متن زیر توجه فرمایید:

Council Regulation (EC) No 1030/2002 of 13 June 2002 laying down a uniform format for residence permits for third-country nationals [See amending acts].

This Regulation replaces Joint Action 97/11/JHA concerning a uniform format for residence permits * and the measures adopted by the Council with a view to its application (see below, "Related acts"). Under the Schengen Agreement, a residence permit accompanied by travel documents may replace a visa. Third-country nationals * who present their passport and residence permit can enter a Schengen country and stay there for a limited period.

و یا متن زیر :
    The Schengen Agreement

The rules in the Schengen Agreement on travel within the Schengen zone apply in Sweden as well. One result is that people with Swedish residence permits can travel freely throughout the zone for a period of three months without first applying for a visa. All travellers must have a valid passport and be able to prove their identities.

موفق باشید.
    ویرایش توسط ayrfx : August 12th, 2010 در ساعت 05:12 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)