صفحه 3 از 441 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

آقای Iranboy ممنون که لیسن مدارک رو گذاشتید. این بیمه مسافرتی قضیش چیه؟ سفارت میگه باید داشته باشید. ممنون میشم توضیح بدین. باید این مدرک روهم داشته باشیم؟ آقا در ضمن شما گفتی دو نسخه فرم 105031 ولی توی فایل ضمیمه اسم فرم 104031 هستش. اشتباه تایپیه دیگه؟ :P
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_am
    آقای Iranboy ممنون که لیسن مدارک رو گذاشتید. این بیمه مسافرتی قضیش چیه؟ سفارت میگه باید داشته باشید. ممنون میشم توضیح بدین. باید این مدرک روهم داشته باشیم؟ آقا در ضمن شما گفتی دو نسخه فرم 105031 ولی توی فایل ضمیمه اسم فرم 104031 هستش. اشتباه تایپیه دیگه؟ :P
    سلام
    بیمه مسافرتی مربوط به دانشجویانی می شود که کل دوره تحصیلشان یک سال یا کمتر است.
    نه اشتباه نیست. فکر کنم اسم فایل مربوط به نوع سوئدی فرم باشد ولی ما انگلیسی اونرا پر می کنیم.
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

دوستان، من منتظر جواب دانشگاه Goteburg هستم که از طریق پست قراره توی هفته آینده برام بیاد. اما از طریق Studera دانشگاه دیگه ای هم قبول شدم.

سؤالی که من دارم اینه که می تونم کار ویزامو جلو بندازم، با نامه studera برم سفارت برای ویزا اقدام کنم، بعد که نامه اومد، اگر Goteburg قبول شده بودم برم گوتبورگ؟
    کسی اطلاعی داره؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط آبی
    دوستان، من منتظر جواب دانشگاه Goteburg هستم که از طریق پست قراره توی هفته آینده برام بیاد. اما از طریق Studera دانشگاه دیگه ای هم قبول شدم.

سؤالی که من دارم اینه که می تونم کار ویزامو جلو بندازم، با نامه studera برم سفارت برای ویزا اقدام کنم، بعد که نامه اومد، اگر Goteburg قبول شده بودم برم گوتبورگ؟
    کسی اطلاعی داره؟
    سلام

1شنبه تا 4 شنبه از ساعت 2 تا 4 بعد از ظهر به این شماره تلفن زنگ بزن:

23712200
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy

کسی اطلاعی داره؟
    سلام

1شنبه تا 4 شنبه از ساعت 2 تا 4 بعد از ظهر به این شماره تلفن زنگ بزن:

23712200
    ممنون از راهنماییت

برای دوستانی که مشکل منو دارن: تماس گرفتم، گفتن با هرکدوم از نامه ها که زودتر اومد می تونی برای ویزا اقدام کنی، بعد اگر تصمیم گرفتی بری دانشگاه دوم، نامه دوم که رسید می بری سفارت به همون تقاضای ویزا الصاق میشه و دوباره می فرستن سوئد.
    در هر صورت فقط یه بار درخواست ویزا می فرستی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

قابل توجه دوستان شهرستانی که از شهرستان های دور به تهران میان:

کارمندان سفارت برای این قبیل افراد استثناء قائل می شوند و سعی می کنند حتی در صورت شلوغ بودن و نرسیدن وقت به سایرین کار این افراد رو همان روز راه بیاندازند. اما از این افراد درخواست می کنند که برای اثبات ادعای خودشون مدرک ارایه کنند (برای مثال بلیط اتوبوس یا هواپیما). این مورد رو البته من در مورد ویزای Visitor دیدم که بدلیل ازدحام وقت برای روزهای آینده داده می شود ولی احتمالاً در صورت شلوغ شدن صف ویزای دانشجویی هم همین رویه اتخاذ خواهد شد.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

مدارک به نظر من درسته .
    در ضمن من از سفارت پرسیدم گفتند case به case موارد بررسی می کنیم و فقط به قبول شدگان دانشگاههای معتبر ویزا می دیم . به من نگفت دانشگاه معتبر یعنی چی .اگه کسی منظور ایشون رو می دونه بگه .

نقل قول نوشته اصلی توسط Amsal
    مدارک به نظر من درسته .
    در ضمن من از سفارت پرسیدم گفتند case به case موارد بررسی می کنیم و فقط به قبول شدگان دانشگاههای معتبر ویزا می دیم . به من نگفت دانشگاه معتبر یعنی چی .اگه کسی منظور ایشون رو می دونه بگه .
    دانشگاه معتبر ديگه...
    منظورش اينه كه از دانشگاههاي پيام نور سوئد پذيرش نداشته باشيم...!!!!!! :P
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

کسی از اینکه مصاحبه صورت میگیره یا نه و اگر انجام میشه در چه مورد هست اطلاع داره ؟

Member

سلام.
    من دوباره پرسیدم. 127000 تومنه.
    پس با اين حساب سفارت كرون رو 127 تومن حساب ميكنه در نتيجه bank statement هم حدودا 18 ميليون و 500 هزار تومن كافيه نه؟ اينو نپرسيدين؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)