صفحه 310 از 441 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320360410 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

موضوع: از زمان رجیستر در اداره مهاجرت تا تصمیم گیری برای اجازه کار چقدر طول میکشه؟
    ببخشید دوستان، 2 ماه ونیم از رجیسترشدن برای اجازه کار در اداره مهاجرت گذشته ولی هنوز تصمیم گیری نشده . می دونید اززمان رجیستر شدن تا زمان تصمیم گیری برای صدور کارت،چقدر طول میکشه؟ اگه کسی
    در سوئد این رو از اداره مهاجرت ،پیگیری کنه آیا می تونه این زمان رو سریعتر کنه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    موضوع: از زمان رجیستر در اداره مهاجرت تا تصمیم گیری برای اجازه کار چقدر طول میکشه؟
    ببخشید دوستان، 2 ماه ونیم از رجیسترشدن برای اجازه کار در اداره مهاجرت گذشته ولی هنوز تصمیم گیری نشده . می دونید اززمان رجیستر شدن تا زمان تصمیم گیری برای صدور کارت،چقدر طول میکشه؟ اگه کسی
    در سوئد این رو از اداره مهاجرت ،پیگیری کنه آیا می تونه این زمان رو سریعتر کنه یا نه؟
    بستگی به نوع درخواست می‌تونه از دو هفته تا ده ماه تغییر کنه:
    http://www.migrationsverket.se/Engli...ting-time.html
    اگه کسی که طرف قرارداد کاری در سوئد هست پیگری کنه، باید روند سریعتر بشه. البته من این مسئله رو در مورد یک کشور دیگه مثل استرالیا شاهدش بودم که دوستم به صورت دانشجویی برای ویزا اقدام کرده بود و دو سه ماهی گذشت و ویزاش نیومد ولی وقتی استادش مسئله رو پیگیری کرد ویزا ظرف یکی دو روز اومد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fhc نمایش پست ها
    اگه کسی که طرف قرارداد کاری در سوئد هست پیگری کنه، باید روند سریعتر بشه. البته من این مسئله رو در مورد یک کشور دیگه مثل استرالیا شاهدش بودم که دوستم به صورت دانشجویی برای ویزا اقدام کرده بود و دو سه ماهی گذشت و ویزاش نیومد ولی وقتی استادش مسئله رو پیگیری کرد ویزا ظرف یکی دو روز اومد.
    منم تقریبا همین مشکل رو دارم. بیش از 5 ماهه که منتظره ویزای دانشجویی هستم ولی هنوز تصمیم گیری نشده. کسی هم همچنین مشکلی اخیرا پیدا کرده؟ تماس گرفتم گفتن چون درخواست های سال پیش خیلی زیاد بوده روند صدور ویزا طول کشیده. تو رو خدا کسی می دونه اینا کی می خوان ویزا بدن؟ امکانش هست که اصلا ویزا ندن؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من و همسرم ٣ هفته پيش واسه ويزاي ملاقات از فأميل كه خاله هاي همسرم هستن تقاضاي ويزا داديم. هر ٢ تامونو ريجك كردن و دليلشم اين بوده كه دليل قانع كننده واسه برگشت ارائه نكرديم. من زمان مجردي آمريكا، آلمان فرانسه مكزيك و چندتا شهر آسيايي رفتم. شغلم آزاده گواهي مالي ٢٠٠ ميليوني ارائه دادم. خانمم ولي تا حالا ويزاي شنگن نداشته. دليل ريجكت ما چي بوده؟ اگه اعتراض بديم امكان تغيير تصميمشون هست؟ ميشه از آلمان كه قبلا بهم ويزا داده اقدام كنم؟

Junior Member

با سلام..
    می خواستم بپرسم کسی خبر داره که اگر SI scholarship رو برده باشیم برای اون قسمت که باید نشون بدیم که می تونیم هزینه ها رو تامین کنیم وارد کردن اطلاعات اسکولارشیپ کافیه یا باید Bank Statement به اسم خودمون داشته باشیم حتما؟!
    چون پریود اسکولارشیپ یک ساله است و من دارم برا مستر دو ساله میرم اونجا.البته تو اسکولارشیپ نوشته که اگه عملکرد قابل قبول داشته باشین برای سال دوم هم تمدید میشه!که اون هم اینه که واحد ها تون رو فقط پاس کنین!
    من الان از طریق آنلاین درخواست رزیدنس پرمیت دادم و فقط اطلاعات اسکولارشیپ رو وارد کردم.
    حالا کسی میدونه برام دردسر درست میشه یا نه!؟

Junior Member

سلام ؛

حدود دو هفته پیش شخصی در یک سایت آگهی زده بود تحت عنوان استخدام برنامه نویس و مهاجرت به اروپا.

پس از تماس با وی و مکاتبه یک فرم رزومه مربوط به شرکت IKEA فرستاد که پر کردیم و برای او فرستادم.

الآن گفته که رزومه ی شما مورد قبول هست (اما مصاحبه ی خاصی صورت نگرفت) .

خلاصه ی وضعیت به این حالت شد که فرد مورد نظر با من یک قرار داد می بنده ، 1000 یورو پیش و 1000 یورو بعد می گیره.

در ازای این قرارداد یک Job offer و نامه ی اسپانسر شیپ و کار های ویزا را صورت میده جهت ویزای Skilled worker و مهاجرت کاری به سوئد. و نهایتا ویزا تا اوخر شهریور یا اوایل مهر آماده می شود.

می خواستم بدونم چه موارد مد نظر شما هست که من می تونم با توجه به آنها صحت ادعای فرد رو مورد بررسی قرار بدم؟

ممنون

Junior Member

سلام به دوستان گرامی

من دانشجوی PhD در ایران هستم. یک گرانت از یک موسسه اروپایی در بلژیک دریافت کردم که یک دوره 20 روزه رو در سوئد بگذرونم (در پاییز 2014).
    چند تا سوال داشتم:
    1-در سایت سفارت سوئد چنین موردی وجود نداره، یعنی مدارکی که برای این ویزا نیاز هست. باید مدارک کدوم مورد رو آماده کنم؟
    2-در سایت www.migrationsverket.se نوشته شده که مدارک باید توسط دارالترجمه رسمی ترجمه بشه. ولی چیزی در مورد وزارت خارجه و دادگستری ننوشته. آیا فقط ترجمه دارالترجمه کافیه؟
    3- با توجه به اینکه هزینه ام رو اونا میدن گردش حساب اینجام چقد مهمه؟ در ضمن آیا نیاز هست که سند ملکی که دارم رو نیز ارائه بدم؟
    4- در هیچکدوم از مدارک در مورد مدرک تحصیلی و گواهی اشتغال به تحصیل چیزی نوشته نشده بود. آیا نیاز هست؟
    5- برای پرداخت آنلاین باید حتما کردیت کارت داشت؟ با گیفت کارت هم میشه؟

ممنونم اگه پاسخ بدید

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgood نمایش پست ها
    با سلام..
    می خواستم بپرسم کسی خبر داره که اگر SI scholarship رو برده باشیم برای اون قسمت که باید نشون بدیم که می تونیم هزینه ها رو تامین کنیم وارد کردن اطلاعات اسکولارشیپ کافیه یا باید Bank Statement به اسم خودمون داشته باشیم حتما؟!
    چون پریود اسکولارشیپ یک ساله است و من دارم برا مستر دو ساله میرم اونجا.البته تو اسکولارشیپ نوشته که اگه عملکرد قابل قبول داشته باشین برای سال دوم هم تمدید میشه!که اون هم اینه که واحد ها تون رو فقط پاس کنین!
    من الان از طریق آنلاین درخواست رزیدنس پرمیت دادم و فقط اطلاعات اسکولارشیپ رو وارد کردم.
    سلام
    نه همون کافیه
    البته اگه متعهل باشی باید نشون بدی که میتونی ماهی 3500 کرون که میشه حدود 390 یورو را تامین کنی
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

در سایت اداره مهاجرت http://www.migrationsverket.se/Priva...er/Fortur.html نوشته که اگه کسی بار اول درخواست داده باشه در چه صورت در الویت است . مثلا نوشته اگه متقاضی ، فرزندش زمان شروع ثبت نامش در مدرسه رسیده باشه الویت داره ....وگفته اگه این شرایط رو دارید به اداره مهاجرت اطلاع بدهیدNär du ansöker för första gången

Du ska alltid få förtur om du:

• eller din partner är gravid
    • har en allvarlig, livshotande sjukdom
    • har ett barn som ska börja skolan vid terminsstarten

نقل قول نوشته اصلی توسط fhc نمایش پست ها

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgood نمایش پست ها
    با سلام..
    سلام
    همون کافیه
    تصویر بورس اس آی رو که ضمیمه کنید هیچ گواهی بانکی لازم نیست. منم اس آی داشتم 2 سال پیش و همین کارو کردم.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)