صفحه 329 از 441 نخستنخست ... 229279319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339379429 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط raheb نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم،
    من دیروز رفتم سفارت که انگشت نگاری بکنم. خانم جوان در اتاق 4 سفارت سوئد به من گفت که زود اومدین (من 7 جولای اپلای کردم و رجیستر شدم). برو هر وقت تصمیم گیری شد در مورد شما و بهت گفتن برو سفارت، بیا انگشت نگاری. بعد اون هم باید دو هفته منتظر بمونی تا ویزا بیاد.
    دوستان من سوالی داشتم، مگر شما نفرموده بودین که بعد از رجیستر شدن می شه راحت رفت و انگشت نگاری کرد تا تو زمان صرفه جویی بشه یا من اشتباه متوجه شده بودم؟ خلاصه به من که گفتن بعد از اومدن تصمیم.
    با تشکر
    سلام
    این سایت رسمی سفارت سوئد هست. در ضمن به اون خانم میگفتید شما حتی از افرادی که هنوز مدارکشون رو دستی هم نفرستادن عکس و اثر انگشت میگیرید.من که رجیستر هم شدم
    به هر حال این رفرنس محکم و رسمی

www.swedenabroad.com

http://www.swedenabroad.com/en-GB/Em...t/How-to-apply

If you need a visa to enter Sweden
    Visit the Embassy to be photographed and fingerprinted for the card. You can do so either while waiting for a decision or after you have been granted a work permit. If you have not been photographed and fingerprinted, you should visit the Embassy between 8.00 and 13.00 Sunday to Wednesday. Bring the same passport with you as the one you used when applying for a work permit.

و اینجا

Visit the embassy to be photographed and fingerprinted for the residence permit card without making an appointment on Sunday to Wednesday between 8.00 and 13.00.You can do so either while waiting for a decision or after you have been granted a residence permit.Bring the passport that you used when applying for a residence permit.
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    سلام
    این سایت رسمی سفارت سوئد هست. در ضمن به اون خانم میگفتید شما حتی از افرادی که هنوز مدارکشون رو دستی هم نفرستادن عکس و اثر انگشت میگیرید.من که رجیستر هم شدم
    به هر حال این رفرنس محکم و رسمی

www.swedenabroad.com

http://www.swedenabroad.com/en-GB/Em...t/How-to-apply

Visit the Embassy to be photographed and fingerprinted for the card. You can do so either while waiting for a decision or after you have been granted a work permit. If you have not been photographed and fingerprinted, you should visit the Embassy between 8.00 and 13.00 Sunday to Wednesday. Bring the same passport with you as the one you used when applying for a work permit.

و اینجا

Visit the embassy to be photographed and fingerprinted for the residence permit card without making an appointment on Sunday to Wednesday between 8.00 and 13.00.You can do so either while waiting for a decision or after you have been granted a residence permit.Bring the passport that you used when applying for a residence permit.
    تشکر، من دو هفته بعد دوباره می رم تهران برای گرفتن مدارکم، این دفعه می رم دوباره، با اینکه یک روزم رو کلا می گیره ولی ارزشش رو داره اگر قبول کنند.
    با تشکر.
    راستی من رفتم اتاق 4، شما هم رفتین همون اتاق؟ همون خانم جوان ایرانی بود؟ من احساس کردم ایشون خیلی بی تجربه هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raheb نمایش پست ها
    تشکر، من دو هفته بعد دوباره می رم تهران برای گرفتن مدارکم، این دفعه می رم دوباره، با اینکه یک روزم رو کلا می گیره ولی ارزشش رو داره اگر قبول کنند.
    با تشکر.
    راستی من رفتم اتاق 4، شما هم رفتین همون اتاق؟ همون خانم جوان ایرانی بود؟ من احساس کردم ایشون خیلی بی تجربه هستند.
    سلام
    پروسه انلاین کلا متفاوته. اول اپلای اگه موافقت بشه بعد بیومتریک. بعد از بیومتریک 2 هفته ای کارت میاد. (خود من همینجوری 19 روزه ویزا گرفتم واسه پی اچ دی فول فاند)
    ببینید دانشجو کلا 2 بار رجوع میکنه اگه لازم باشه!!! 1 بار بیو 1 بار کارت
    اگه کاغذی اپلای می کنی که نباید این کارو بکنی، بیومتریک رو همون موقه میگیرن که 3 بار نیای!
    پس انلاین اپلای میکنید!!!!
    کارت اقامت پی اچ دی اصلا 5 سال صادر نمیشه نهایتا 1 سال که با تایید استاد تمدید میشه ربطی هم به قانون جدید نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    سلام
    پروسه انلاین کلا متفاوته. اول اپلای اگه موافقت بشه بعد بیومتریک. بعد از بیومتریک 2 هفته ای کارت میاد. (خود من همینجوری 19 روزه ویزا گرفتم واسه پی اچ دی فول فاند)
    ببینید دانشجو کلا 2 بار رجوع میکنه اگه لازم باشه!!! 1 بار بیو 1 بار کارت
    اگه کاغذی اپلای می کنی که نباید این کارو بکنی، بیومتریک رو همون موقه میگیرن که 3 بار نیای!
    پس انلاین اپلای میکنید!!!!
    کارت اقامت پی اچ دی اصلا 5 سال صادر نمیشه نهایتا 1 سال که با تایید استاد تمدید میشه ربطی هم به قانون جدید نداره.
    سلام mdi جان،
    ممنون بابت جوابتون. من 7 جولای آنلاین اقدام کردم و همون روز هم ریجستر شدم.
    پس الان من می تونم برم سفارت برای انگشت نگاری در حالی که هنوز تصمیمی در مورد ویزام گرفته نشده؟ یا باید منتظر باشم تا تصمیم گرفته بشه، ایمیل بیاد بعد برم واسه انگشت نگاری و عکس و بعد از اون دو هفته صبر کنم تا کارتم بیاد؟ طبق مطلبی که تو سفارت سوئد نوشته و دوست عزیزمون به بنده معرفی کردش، من قبل از تصمیم هم می تونم برم سفارت.
    راستی من قرار داد درسم از 15 آگوست شروع می شه، خودمم دوست دارم همون موقع ها سوئد باشم. با این اوصاف فکر کنم تا وسط سپتامبر هم ویزا به دستم نمی رسه. به کیس آفیسر هم ایمیل زدم گفت تا آخر جولای مسافرت هستم.

Junior Member

سلام.دوستان 2-3 تا سوال داشتم در مورد رزور وقت برای مصاحبه.
    ایمیلی که فرستاده میشه برای رزرو وقت (به آدرس ambassaden.tehran-visum@gov.se ) باید به زبان فارسی باشه یا انگلیسی؟ و اینکه تا اونجایی که میدونم محتویات ایمیل باید این اطلاعات باشه:
    1.نام و نام خانوادگی درخواست کننده
    2.ملیت
    3.شماره تلفن یا آدرس ایمیل
    4.نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد شخص دعوت کننده
    به جز این موارد فایل هایی که فرد دعوت کننده برامون فرستاده(اسکن از مدارک خودش) هم باید داخل ایمیل attach بشه یا نه؟
    و اینکه حدودا چندروزه وقت مصاحبه میدن؟
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    من یه ایمیل از اداره مهاجرت سوئد الان دریافت کردم که کاملا تمپلت هست، یکی از تیترهاش اینه، (Your Case Has Now Been Settled ) ممنون می شم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

البته شماره کیس نامبرم توش هست.
    با تشکر بسیار فراوان
    ویرایش توسط raheb : July 22nd, 2014 در ساعت 07:16 PM

Junior Member

[QUOTkE=raheb;1687220]سلام دوستان عزیز،
    من یه ایمیل از اداره مهاجرت سوئد الان دریافت کردم
    که کاملا تمپلت هست، یکی از تیترهاش اینه، (Your Case Has Now Been Settled ) ممنون می شم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

البته شماره کیس نامبرم توش هست.
    با تشکر بسیار فراوان[/QUOTE]

سلام دوست عزیز
    برا من هم همین ایمیل اومد.ایمیل زدم سفارت گفتن از یکشنبه تاچهارشنبه ساعت 10تا12براانگشت نگاری بیا.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    اگر امکان داره لطفا سریع راهنمایی کنید. میزان پولی که واسه همسر دانشجوی دکتری باید توی بانک باشه، میزانش برای 4 سال باید باشه، یا یکسال. یعنی 3500 کرون تو ماه واسه 12 ماه یا 48 ماه خواهشمند هستم دوستانی که تجربه داشتن راهنمایی کنند.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط vhalone نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    اگر امکان داره لطفا سریع راهنمایی کنید. میزان پولی که واسه همسر دانشجوی دکتری باید توی بانک باشه، میزانش برای 4 سال باید باشه، یا یکسال. یعنی 3500 کرون تو ماه واسه 12 ماه یا 48 ماه خواهشمند هستم دوستانی که تجربه داشتن راهنمایی کنند.
    با تشکر
    سلام
    من تجربه ام اين بود كه پرسيدم كسي جواب قطعي نمي دانست و من احتياطا همه پنج سال رو تو حساب واريز كردم
    موفق باشيد
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vhalone نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    با تشکر
    من یکم بیشتر از یکسال واریز کردم مشکلی نبود
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)