صفحه 331 از 441 نخستنخست ... 231281321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341381431 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,301 تا 3,310 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون. رشته شما چي بود؟
    من يه ريجكتي از فنلاند دارم ماه قبل. فكر مي كنم به محل كارم مربوط باشه و رشتم. حالا نمي دونم تو فرم جديد بگم شاغلم يا نه؟ چون از فارغ التحصيليم ٨ سال مي گذره؟
    من فاند هم ندارم. تو قسمت bank statement بايد هزينه زندگي دو سالم رو + هزينه شهريه دو سال رو بنويسم؟ اين خيلي رقم زياديه! وقتي مبلغ 109000 كرون رو وارد مي كنم بهت risk of rejection مي زنه!
    (البته من هنوز شهريه رو پرداخت نكردم اما تو فرم تيكش زدم كه پرداخت شده.)
    - مدت زمان تحصيلم رو تو قسمت application of permit for studies during the period of... دو سال بنويسم يا يك سال؟ چون فكر كنم ويزاشون يك ساله باشه!
    سلام
    منم برای فوق بدون فاند ویزا گرفتم. خیلی طبیعی هست که risk of rejection بده چون توی سایت سفارت صراحتا نوشته هزینه زندگی برای تمام دوره تحصیل و برای هر سال ۱۰ ماه. هزینه ۲۰ ماه زندگی رو برای هر ماه ۷۳۰۰ کرون حساب کنید و واریز کنید که تقریبا ۱۵۰۰۰۰ کرون می شه. قبلش هم حتما شهریه ترم اول رو واسه دانشگاه باید پرداخت کرده باشید و تایید گرفته باشید. به سوئدی ها دروغ نگید وگرنه دیگه بهتون اعتماد نمی کنند! اگر شهریه دانشگاه رو واریز نکردید فایده نداره تیک بزنید چون دانشگاه به سفارت خبر می ده و براتون خوب نیست. من کرون رو با ارز آزاد حساب کردم و واریز کردم.
    موفق باشید
    ویرایش توسط mahirani : July 25th, 2014 در ساعت 03:55 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mahirani نمایش پست ها
    سلام
    منم برای فوق بدون فان ویزا گرفتم. هزینه ۲۰ ماه زندگی رو برای هر ماه ۷۳۰۰ کرون حساب کنید و واریز کنید. قبلش هم حتما شهریه ترم اول رو واسه دانشگاه باید پرداخت کرده باشید و تایید گرفته باشید. من کرون رو با ارز آزاد حساب کردم و واریز کردم.
    موفق باشید
    هزينه شهريه رو هم بايد به 20*7300 تا اضافه كنم و بعد گواهي بگيرم؟
    شما تو فرم گرينه مدت زمان تحصيل رو دو سال زديد؟

Junior Member

هزينه شهريه رو هم بايد به 20*7300 تا اضافه كنم و بعد گواهي بگيرم؟
    شما تو فرم گرينه مدت زمان تحصيل رو دو سال زديد؟

نه فکر نمی کنم لازم باشه، من که این کار رو نکردم! چیزی هم در مورد مبلغ شهریه توی سایت نوشته نشده جز اینکه باید شهریه ترم اول رو حتما پرداخت کرده باشید.
    مدت زمان رو دو سال باید بنویسید.
    پیغام قبلی رو یه بار ویرایش کردم به نظرم باز بخونیدش.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahirani نمایش پست ها
    نه فکر نمی کنم لازم باشه، من که این کار رو نکردم! چیزی هم در مورد مبلغ شهریه توی سایت نوشته نشده جز اینکه باید شهریه ترم اول رو حتما پرداخت کرده باشید.
    مدت زمان رو دو سال باید بنویسید.
    پیغام قبلی رو یه بار ویرایش کردم به نظرم باز بخونیدش.
    مي تونم الان application رو submit كنم تا 2 سه روز ديگه پول واريز بشه؟ يا بايد دقيقا اول واريز كنم و يعد submit؟

Junior Member

ی
    مي تونم الان application رو submit كنم تا 2 سه روز ديگه پول واريز بشه؟ يا بايد دقيقا اول واريز كنم و يعد submit؟
    من خودم اول هزینه رو واریز کردم، تایید که شد اپلیکیشن رو فرستادم. نمی دونم اگه بعد از دو سه روز هزینه رو واریز کنید چی می شه! فقط اینه چیزی که در مورد سوئدی ها زیاد شنیدم، نباید فکر کنن بهشون دروغ گفتین! و اینکه به پلن و برنامه ریزی خیلی علاقه دارن. بهترین کار به نظر من اینه که طبق ترتیبی که خودشون گفتن پیش برید ولی اگه باز هم اصرار دارید با دوستان دیگه مشورت کنید شاید تجربه های متفاوتی داشته باشن.

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستانبرای گرفتن کارت اقامت آیا حضور خودمون الزامیه؟برای گرفتنش چه مدارکی لازمه که ببریم؟با تشکر
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

سلام
    من برای دکترا با فاند پذیرش گرفتم و برای دو هفته دیگه میرم سوید. لطفا راهنماییم کنید من میتونم بعد از 5 یا 6 ماه تو ایران ازدواج کنم و همسرم رو هم ببرم؟
    من شرایط اینکه قبل از رفتن ازدواج کنم و باهم برای گرفتن اقامت اپلای کنیم را نداشتم، برای همین می خواستم بدونم کسی در این مورد اطلاعی داره که آیا این مساله شدنی هست یا نه؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ershadpoor نمایش پست ها
    سلام دوستانبرای گرفتن کارت اقامت آیا حضور خودمون الزامیه؟برای گرفتنش چه مدارکی لازمه که ببریم؟با تشکر
    سلام
    اگه حضوری مدارک را میبرین باید خودتون هم باشین.اگه انلاین اقدام میکنین چند وقت بعد باید برا انگشت نگاری برین. نامه پذیرش کپی از صفحات گذرنامه و اصلش بیمه نامه اگه کمتر از یه سال میمونید و گواهی مالی اگه پذیرشتون بدون فانده. اگه انلاین اقدام میکنین اسکن این مدارک لازمه

من درخواست ويزام رو submit كردم. كجا اسم officer پروندم نوشته؟ مي تونم باهاش مكاتبه داشته باشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ershadpoor نمایش پست ها

سلام، تبریک می گم
    فقط گذرنامه رو لازم دارید و شماره پرونده.
    خودشون که می گن لازمه ولی من که تحویل گرفتم ندیدم چک بکنن که گذرنامه واسه خودم هست یا نه! دم در قبل از ۱۲ گذرنامه رو تحویل دادم، همون جا هم بعد از دو کارت رو تحویل گرفتم!
    ویرایش توسط mahirani : July 30th, 2014 در ساعت 07:10 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)