صفحه 334 از 441 نخستنخست ... 234284324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344384434 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,331 تا 3,340 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به سفارت ایمیل زدم و اونها case number من رو یه عدد 5 رقمی گفتن! ولی من با این عدد نمی تونم وضعیت درخواستم رو تو سایت چک کنم؟ یعنی اشتباهی شده؟
    سلام،
    تا جایی که من یادم هست، 8 رقمی بودا. مال من که 8 رقمی بود، بقیه دوستان رو نمی دونم. می تونید دوباره ایمیل بزنید. امیدوارم که هر چه سریعتر جواب مثبت برای شما بیاد.

Junior Member

سلام دوستان
    من به سفارت ایمیل زدم و اونها case number من رو یه عدد 5 رقمی گفتن! ولی من با این عدد نمی تونم وضعیت درخواستم رو تو سایت چک کنم؟ یعنی اشتباهی شده؟
    سلام
    از من هشت رقمی بود.میتونید به سفارت زنگ بزنید.داخلی 2. البته یکم سخته کلی وقت باید رو خط بمونید!

سلام دوستان
    سلام
    حتما هشت رقمیه
    سایت جز این نمی پذیره تا جایی که می دونستم و یادمه
    مجددا درخواست کنید بنظر من
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Junior Member

سلام دوستان،
    مثل همیشه از محبت همه شما ممنونم، خیلی به من راهنمایی رساندید.
    دوستان عزیز، من دیروز رفتم سفارت برای گرفتن کارت، ساعت 2 که پاسپورتم رو گرفتند، به من گفتند که کارت شما نرسیده و روز 30 جولای 2014 تازه فرستاده شده برای سوئد، برین یک یا دو هفته دیگه بیایید. (22 جولای ایمیل موافقت اومد و من 28 جولای رفتم برای انگشت نگاری). هفته بعد یکشنبه می شه دقیقا 3 هفته بعد از انگشت نگاری، من هم برای سه شنبه هفته بعد بلیت هواپیما دارم. دوشنبه به امید خدا می رم دوباره سفارت برای گرفتن کارت، حالا دوتا سوال دارم و ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
    1- دوستان به نظر شما، دوشنبه هفته بعد (سه هفته بعد از انگشت نگاری) کارت به دستم می رسه یا نه؟ احتمالش چقدره به نظر شما؟
    2- اگر من دوشنبه کارت رو بگیرم و شب برم فرودگاه، می تونم پرواز کنم و یا این کارت رو باید جایی تو ایران نشان داد؟

با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط raheb نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    مثل همیشه از محبت همه شما ممنونم، خیلی به من راهنمایی رساندید.
    دوستان عزیز، من دیروز رفتم سفارت برای گرفتن کارت، ساعت 2 که پاسپورتم رو گرفتند، به من گفتند که کارت شما نرسیده و روز 30 جولای 2014 تازه فرستاده شده برای سوئد، برین یک یا دو هفته دیگه بیایید. (22 جولای ایمیل موافقت اومد و من 28 جولای رفتم برای انگشت نگاری). هفته بعد یکشنبه می شه دقیقا 3 هفته بعد از انگشت نگاری، من هم برای سه شنبه هفته بعد بلیت هواپیما دارم. دوشنبه به امید خدا می رم دوباره سفارت برای گرفتن کارت، حالا دوتا سوال دارم و ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
    1- دوستان به نظر شما، دوشنبه هفته بعد (سه هفته بعد از انگشت نگاری) کارت به دستم می رسه یا نه؟ احتمالش چقدره به نظر شما؟
    2- اگر من دوشنبه کارت رو بگیرم و شب برم فرودگاه، می تونم پرواز کنم و یا این کارت رو باید جایی تو ایران نشان داد؟

با تشکر.
    سلام
    شما اولین جایی که این کارت بدردتون می خوره فرودگاه استکهلمه
    انشاالله میرسه ولی تو ایران لازمش ندارید
    فقط شاید برای عوارض خروجی که نمی دونم اگه اون رو داشته باشید شاید معاف باشید که اون مبلغ هم نا چیزه
    موفق باشید
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

سلام
    امروز ايميلي از migration board واسم اومد راجب Your case has now been settled
    الان بايد برم انگشت نگاري؟ وقت نيازه بگيرم از سفارت؟ عكسي كه بايد ببرم مشخصاتش چيه؟ چه مدت بعدش برام كارت مياد؟

Junior Member

سلام
    امروز ايميلي از migration board واسم اومد راجب Your case has now been settled
    الان بايد برم انگشت نگاري؟ وقت نيازه بگيرم از سفارت؟ عكسي كه بايد ببرم مشخصاتش چيه؟ چه مدت بعدش برام كارت مياد؟
    سلام
    2تا 4 می تونید زنگ بزنید سفارت جوابتون رو بپرسید، یا ایمیل بزنید که یه روز طول می کشه تقریبا. اگه اکی بود که حتما هست، می رید واسه انگشت نگاری و عکس هم خودشون می اندازن ازتون.
    وقت لازم نیست بگیرید.
    دو سه هفته دیگه میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahirani نمایش پست ها
    سلام
    2تا 4 می تونید زنگ بزنید سفارت جوابتون رو بپرسید، یا ایمیل بزنید که یه روز طول می کشه تقریبا. اگه اکی بود که حتما هست، می رید واسه انگشت نگاری و عکس هم خودشون می اندازن ازتون.
    وقت لازم نیست بگیرید.
    دو سه هفته دیگه میاد.
    تو سايت migration board وضعيت application منو وقتي dussier no رو مينويسم اين مياد:
    Decision
    The Migration Board has made a decision in your case. If you are in Sweden, the Migration Board will send the decision to your home address. If you are outside of Sweden, you need to contact the embassy or consulate general you stated in your application.
    اين معنيش چيه؟ چون يه ايميلي هم واسم اومد كه به سفارت رجوع كنم.

Junior Member

تو سايت migration board وضعيت application منو وقتي dussier no رو مينويسم اين مياد:
    Decision
    The Migration Board has made a decision in your case. If you are in Sweden, the Migration Board will send the decision to your home address. If you are outside of Sweden, you need to contact the embassy or consulate general you stated in your application.
    اين معنيش چيه؟ چون يه ايميلي هم واسم اومد كه به سفارت رجوع كنم.
    معنیش همونه که من واستون نوشتم! یا زنگ بزنید یا با ایمیل جوابتون رو بپرسید. اگه برای مستر میرید کمی هم عجله کنید! برید سفارت واسه انگشت نگاری، تا جایی که من می دونم تا اول سپتامبر باید اونجا باشید و حداقل دو هفته طول می کشه تا کارتتون برسه!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahirani نمایش پست ها
    معنیش همونه که من واستون نوشتم! یا زنگ بزنید یا با ایمیل جوابتون رو بپرسید. اگه برای مستر میرید کمی هم عجله کنید! برید سفارت واسه انگشت نگاری، تا جایی که من می دونم تا اول سپتامبر باید اونجا باشید و حداقل دو هفته طول می کشه تا کارتتون برسه!
    يعني ممكنه ريجكت شده باشم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)