صفحه 335 از 441 نخستنخست ... 235285325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345385435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,341 تا 3,350 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    يعني ممكنه ريجكت شده باشم؟
    بعید می دونم! به من گفتن معمولا وقتی ایمیل می دن که جواب اکی هست! شما باید هر چه سریعتر واسه انگشت نگاری بری سفارت! من به جای شما بودم فردای روزی که ایمیل دادن می رفتم! به هرحال باید این رو در نظر داشته باشید که تا وقتی نرید واسه انگشت نگاری کارتتون صادر نمی شه!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahirani نمایش پست ها
    بعید می دونم! به من گفتن معمولا وقتی ایمیل می دن که جواب اکی هست! شما باید هر چه سریعتر واسه انگشت نگاری بری سفارت! من به جای شما بودم فردای روزی که ایمیل دادن می رفتم! به هرحال باید این رو در نظر داشته باشید که تا وقتی نرید واسه انگشت نگاری کارتتون صادر نمی شه!
    ممنون از راهنماييتون. راستش پنجشنبه بعدازظهر ايميل اومد تا فردا هم كه سفارت باز نبود كه برم.
    اما راجب زمان حضورم دانشگاه گفت كه تا ١٥ sep وقت دارم اونجا باشم.

بچه ها كسي مي دونه صبح يكشنبه انگشت نگاري و عكس انجام ميشه يا نه؟ اخه بخش ويزا ساعت ٢ باز ميشه. و اينكه بايد از قبل وقت بگيرم يا همونجا بشينم نوبتم ميشه؟
    ساعت دقيق واسه انگشت نگاري كي هست؟
    ویرایش توسط Nastaran62 : August 17th, 2014 در ساعت 09:06 AM

Junior Member

بچه ها كسي مي دونه صبح يكشنبه انگشت نگاري و عكس انجام ميشه يا نه؟ اخه بخش ويزا ساعت ٢ باز ميشه. و اينكه بايد از قبل وقت بگيرم يا همونجا بشينم نوبتم ميشه؟
    ساعت دقيق واسه انگشت نگاري كي هست؟
    سلام،
    من یکشنبه انگشت نگاری کردم، دقیقا سه هفته پیش، پس حتما می شه. حتما در سریعترین زمان ممکن برین انگشت نگاری، یه پاسپورت همراهتون باشه و یه شماره کیس نامبر (همونی که تو ایمیل براتون اومده).

نقل قول نوشته اصلی توسط raheb نمایش پست ها
    سلام،
    من یکشنبه انگشت نگاری کردم، دقیقا سه هفته پیش، پس حتما می شه. حتما در سریعترین زمان ممکن برین انگشت نگاری، یه پاسپورت همراهتون باشه و یه شماره کیس نامبر (همونی که تو ایمیل براتون اومده).
    سلام
    من سفارت رفتم. 100نفر فقط تو صف بودن! وقتی داخل رفتم خانومی که مسئول انگشت نگاری بود بهم گفت که تصمیم گیری Migration board مثبت بوده و انگشت نگاری و عکس فقط واسه مدارکه! گفت هفته بعد یا حداکثر دو هفته دیگه کارتم میاد.
    من بلیط نخریدم. خوابگاه هم ندارم ! نمی دونم دنبال اونا برم یا نه؟ به نظر شما موردی بوده که بعد انگشت نگاری ریجکت شده باشه؟ اون خانوم بهم گفت حتی یه درصد هم ریجکت نمیشی؟!!!

Junior Member

سلام
    من سفارت رفتم. 100نفر فقط تو صف بودن! وقتی داخل رفتم خانومی که مسئول انگشت نگاری بود بهم گفت که تصمیم گیری Migration board مثبت بوده و انگشت نگاری و عکس فقط واسه مدارکه! گفت هفته بعد یا حداکثر دو هفته دیگه کارتم میاد.
    من بلیط نخریدم. خوابگاه هم ندارم ! نمی دونم دنبال اونا برم یا نه؟ به نظر شما موردی بوده که بعد انگشت نگاری ریجکت شده باشه؟ اون خانوم بهم گفت حتی یه درصد هم ریجکت نمیشی؟!!!
    سلام
    بهتون تبریک میگم. وقتی ایمیل برا انگشت نگاری میاد یعنی با ویزا موافقت شده مطمعن باشین. هرچه سریعتر برین دنبال بلیط و جایی برا اقامت. به سایت blocket.seسر بزنید من از طریق همین سایت جا پیدا کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimagh نمایش پست ها
    سلام بهتون تبریک میگم. وقتی ایمیل برا انگشت نگاری میاد یعنی با ویزا موافقت شده مطمعن باشین. هرچه سریعتر برین دنبال بلیط و جایی برا اقامت. به سایت blocket.seسر بزنید من از طریق همین سایت جا پیدا کردم
    من به KTH ACCOMODATION ايميل زدم. اين سايت كه به زبان سوءديه!؟ قيمتش كمتر از دانشگاست؟

Junior Member

من به KTH ACCOMODATION ايميل زدم. اين سايت كه به زبان سوءديه!؟ قيمتش كمتر از دانشگاست؟
    من از دانشگاه لینشوپینگ پذیرش گرفتم. در جریان kthنیسم. میتونید از کروم استفاده کنید تا ترجمه کنه یا از google translate استفاده کنید.

هفته بعد کسی هست که بخواد بره؟
    به من گفتن یک هفته تا ده روزه کارتم میاد. درسته؟

Junior Member

هفته بعد کسی هست که بخواد بره؟
    به من گفتن یک هفته تا ده روزه کارتم میاد. درسته؟
    سلام از من بیست روز بعد اومد. دوستان کسی نمیدونه ما که با ویزای دانشجویی میریم باید عوارض خروج پرداخت کنیم یا نه؟کسی سی اگوست پرواز نداره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)