صفحه 338 از 441 نخستنخست ... 238288328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348388438 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,371 تا 3,380 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط ershadpoor نمایش پست ها
    دوست عزیز شما حضوری رفتی یا از طریق سامانه نشا اقدام کردی؟
    اول از نشا اقدام می کنید و بعد حضوری. کلا پروسه سختی نیست.

با سلام خدمت همه دوستان گرامی، تو انجمن خیلی گشتم تا سیر روند اقدام برای گرفتن ویزا رو کامل متوجه بشم، اما اظلاعات اصلی و پایه ای یه خورده قدیمی هستش و تقریبا مال سال 2008 هست، چند تا سوال خدمت اعضای محترم داشتم
    اول اینکه آیا توی این مسیر تغییری ایجاد شده ؟
    اگر ایجاد شده چه تغییری؟
    در ثانی اگر دوستانی که اخیرا این مسیر رو طی کردند لطف کنند و توضیح مختصری در مورد اینکه دقیقا ار کجا باید شروع کرد و چکار باید کرد توضیح بدن، با توجه به اینکه اظلاعاتشون به روز هست، خیلی ممنوم میشم.
    حقیقت اینه که برای امسال من که قراره برای برخی از قسمتهای این مسیر از شهرستان بیان تهران کمک بزرگیه و از سردرگمی در میایم. از همه ممنونم

راستی منظورم بیشتر برای ویزای تحصیلی هستش

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان می خواستم بدونم بعد از اینکه کارت اقامت آمد تا چند روز مهلت داریم از کشور خوارج شویم کسی اطلاعی داره?

سلام دوستان
    من بعد از مدتها تونستم نسبتا مستقر بشم اینجا و سایت رو ببینم
    یکی از دوستان راجع به پاسپورت پرسیده بودن تو صفحات قبلی. به هیچ وجه با پاسپورت با اعتبار کمتر از دو سال اقدام برای ویزای سوئد نکنید
    تجربه شخصی بنده
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بعد از مدتها تونستم نسبتا مستقر بشم اینجا و سایت رو ببینم
    یکی از دوستان راجع به پاسپورت پرسیده بودن تو صفحات قبلی. به هیچ وجه با پاسپورت با اعتبار کمتر از دو سال اقدام برای ویزای سوئد نکنید
    تجربه شخصی بنده
    من اقدام کردم شد )
    به سفارت ایمیل زدم گفت که باید بیشتر از یکسال اعتبار داشته باشه چون فعلا کارت اقامت یکساله میگیرید
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_1986ir نمایش پست ها
    راستی منظورم بیشتر برای ویزای تحصیلی هستش
    با سلام
    شما میتونید برید سفارت و مدارک را تحویل بدین و پول را به حساب بانک پاسارگاد واریز کنید. مدارکی هم که میخان فرم پذیرش استطاعت مالی و پاسپورت. میتونید هم از طریق انلاین اقدام کنید که در اون صورت هزینه را باید با مستر کارت بپردازید. بعد از ارسال مدارک اگر انلاین باشه بعد از چند روز(برای من بعد از بیست روز)ایمیل میاد میرید انگشت نگاری وبعد از دوهفته کارتتون میاد. اگه دستی مدارکا بردین یکم بیشتر طول میکشه. این پروسه برای ویزای تحصیلیه.برا ویزای دیداری باید با سفارت تماس بگیرید و وقت مصاحبه بگیرید.دو هفته بعد از مصاحبه نتیجه اش میاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

به نظرم سخت ترین نوع ویزا برای پزشکان ایرانی است .پزشکانی که مطابق حکم سوسیال استیرلسن،باید دوره آزمایشی رو در بیمارستانی بگذرانند ولی arbetstillstand ندارند .حتی اگه کارفرماورییس بیمارستان هم بخواد باز نمیشه.چون باید کارفرما یا رییس بیمارستان طبق قانون در اتحادیه اروپا آگهی بده .ونمیشه اداره مهاجرت رو مجاب کرد که کارفرما ،فردی خارج این اتحادیه ،مثل ایرانی فاقدتابعیت سوئد رو برای پراکتیکال به خدمت بگیره .واقعا راه حل چیه دوستان عزیز،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام
    من هم همچین سوالی داشتم ممنون میشم از دوستانی ه اطلاع دارند جواب بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedra نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه ببخشید یه سوالی داشتم اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه دکتری از دانشگاه KTH دعوتنامه دارم میخاستم بدونم مدت زمانی که طول میکشه تا ویزا بیاد حدودا چقدر هستش؟ ممنون

سلام
    من هم همچین سوالی داشتم ممنون میشم از دوستانی ه اطلاع دارند جواب بدن. لطفا اگر اطلاع جدیدی یافتید به من هم خبر بدهید ممنون. من برای نوامبر پذیرش دارم. نمیدونم میرسم یا تمدید کنم دعوتنامم را؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)