صفحه 339 از 441 نخستنخست ... 239289329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349389439 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام

اگر کسی پلیس افتخاری فتا باشه، مشکلی تو گرفتن ویزا پیدا نمی‌کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط snima نمایش پست ها
    سلام

اگر کسی پلیس افتخاری فتا باشه، مشکلی تو گرفتن ویزا پیدا نمی‌کنه؟
    اگر خودتون شخصا توضیح ندید نه مشکلی نیست
    حتی افراد دارای پستهای حساس دولتی هم اینجا دیدم تحصیل میکردن. اگر از ایران منعی نداشته باشید البته
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

با سلام،
    از این که راهنمایی میکنید، پیشاپیش سپاسگزارم.

بنده ، شهریور 93 مقطع کارشناسی را در ایران تمام کرده ام و یکسال فرجۀ معافیتم تا آخر شهریور 94 تمام خواهد شد. با هماهنگی وزارت علوم و سازمان نظام وظیفه، با استفاده از معافیت تحصیلی، مهر ماه سال 94 برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، به همراه همسر خود راهی سوئد خواهم بود. هدف من ماندن در سوئد هست و به دلیل مشمول بودن به هیچ عنوان قصد بازگشت ندارم. در ضمن هدف اول من این است که بعد از کارشناسی ارشد مشغول کار بشم نه دکترا. اما با وجود شرایط سربازیم دچار ابهام شدم که اصلاً این کار شدنی هست یا نه؟! سوال مشخص من این است:

1- در صورتی که بعد از 2 سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اتمام آن، بتوانم در سوئد مشغول کار شوم و ویزای کار سوئد را داشته باشم، آیا پس از رسیدن زمان انقضای پاسپورت با وجود مشمول بودن بنده، امکان تمدید آن هست؟

2- در صورتی که بعد از 2 سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اتمام آن، بلافاصله و بدون وقفه برای تحصیل در مقطع دکترا در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگری در همان کشور، پذیرش گرفته باشم، آیا برای تمدید معافیت تحصیلی نیاز به حضور در ایران است؟؟

3- در صورتی که بعد از 2 سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اتمام آن، برای پذیرش در مقطع دکترا در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگری در همان کشور، دچار وقفه ای چند ماهه برای پذیرش گرفتن بشوم، با وجود مشمول بودن من، وضعیت ویزا و صدور معافیت تحصیلی من چگونه خواهد شد (بدون حضور در ایران)؟؟

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyanikbakht نمایش پست ها
    با سلام،
    از این که راهنمایی میکنید، پیشاپیش سپاسگزارم.

بنده ، شهریور 93 مقطع کارشناسی را در ایران تمام کرده ام و یکسال فرجۀ معافیتم تا آخر شهریور 94 تمام خواهد شد. با هماهنگی وزارت علوم و سازمان نظام وظیفه، با استفاده از معافیت تحصیلی، مهر ماه سال 94 برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، به همراه همسر خود راهی سوئد خواهم بود. هدف من ماندن در سوئد هست و به دلیل مشمول بودن به هیچ عنوان قصد بازگشت ندارم. در ضمن هدف اول من این است که بعد از کارشناسی ارشد مشغول کار بشم نه دکترا. اما با وجود شرایط سربازیم دچار ابهام شدم که اصلاً این کار شدنی هست یا نه؟! سوال مشخص من این است:

1- در صورتی که بعد از 2 سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اتمام آن، بتوانم در سوئد مشغول کار شوم و ویزای کار سوئد را داشته باشم، آیا پس از رسیدن زمان انقضای پاسپورت با وجود مشمول بودن بنده، امکان تمدید آن هست؟

2- در صورتی که بعد از 2 سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اتمام آن، بلافاصله و بدون وقفه برای تحصیل در مقطع دکترا در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگری در همان کشور، پذیرش گرفته باشم، آیا برای تمدید معافیت تحصیلی نیاز به حضور در ایران است؟؟

3- در صورتی که بعد از 2 سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اتمام آن، برای پذیرش در مقطع دکترا در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگری در همان کشور، دچار وقفه ای چند ماهه برای پذیرش گرفتن بشوم، با وجود مشمول بودن من، وضعیت ویزا و صدور معافیت تحصیلی من چگونه خواهد شد (بدون حضور در ایران)؟؟
    1 پیشنهادم اینه که قبل از رفتن پاستو تمدید کنی و بعد از 5 ممکنه بتونی پاس سویدی بگیری و دیگه نیازی به پاس ایرانیت نداری
    البته راجع به این مساله بیشتر تحقیق کن و نتیجشو اعلام کن چون زیاد مطمعن نیستم که ایا 2 سال تحصیلتم شامل این 5 سال میشه یا نه
    2 نه نیازی نیست و اگرم برگردی واسه خروج مشکلی نداری ولی باید حتما پروفایل نشاتو آپدیت کنی و بگی که دکتری قبول شدی
    3 اگه نامه وزارت علوم که واسه معافیت تحصیلی صادر میکنه رو گرفته باشی میبینی که واسه ارشد 3 تا 4 سال معافیت میده پس از طرف ایران مشکلی نداری و از طرف سوید هم که بعد از تحصیل فکر میکنم 6 ماه وقت میده که کار پیدا کنی و ...
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ershadpoor نمایش پست ها
    1 پیشنهادم اینه که قبل از رفتن پاستو تمدید کنی و بعد از 5 ممکنه بتونی پاس سویدی بگیری و دیگه نیازی به پاس ایرانیت نداری
    البته راجع به این مساله بیشتر تحقیق کن و نتیجشو اعلام کن چون زیاد مطمعن نیستم که ایا 2 سال تحصیلتم شامل این 5 سال میشه یا نه
    2 نه نیازی نیست و اگرم برگردی واسه خروج مشکلی نداری ولی باید حتما پروفایل نشاتو آپدیت کنی و بگی که دکتری قبول شدی
    3 اگه نامه وزارت علوم که واسه معافیت تحصیلی صادر میکنه رو گرفته باشی میبینی که واسه ارشد 3 تا 4 سال معافیت میده پس از طرف ایران مشکلی نداری و از طرف سوید هم که بعد از تحصیل فکر میکنم 6 ماه وقت میده که کار پیدا کنی و ...
    ممنون از پاسخت:
    1- زمان تحصیل در کارشناسی ارشد جز زمانی که باید برای گرفتن اقامت طی کنی محسوب نمیشه و مشکل من هم همین هست! من بعد از اتمام 2 سال کارشناسی ارشد، در صورتی که کار پیدا کنم، بعد از 3 سال پاسپورتم منقضی میشه و برای تمدید ویزای کار نیازمند تمدید پاسپورت خواهم بود و همۀ زندگی من هم به این قضیه وابسته می شه !! چاره چیه؟!؟!؟

سلام
    یه سئوال خیلی مهم داشتم وممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    من ویزای دانشجویم رو تمدید کردم والان کارت جدیدم فرستاده شده به ادرسم در سوئد، سه روز دیگم بلیط دارم وفرصت پست کارت به ایران نیست. حالا سئوال من اینه که میشه کارتمو یکی از دوستام بیار فرودگاه وبرسونه دست پلیس گذرنامه فرودگاه ، وقتی من رسیدم اونجا ازشون بگیرم. به نظر شما امکان پذیر هست؟
    طور خدا راهنمایی کنید

كسي ميدونه صدور resid per همسر دانشجو چقد طول ميكشه؟

سلام
    کسی اینجا در مورد ویزای دوره های زبان در سوید اطلاعاتی نداره؟ ممنون میشم اگه کسی جواب بده من الان حدود سه ماه اقدام کردم ولی هنوز خبری نشده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad1366 نمایش پست ها
    سلام
    کسی اینجا در مورد ویزای دوره های زبان در سوید اطلاعاتی نداره؟ ممنون میشم اگه کسی جواب بده من الان حدود سه ماه اقدام کردم ولی هنوز خبری نشده؟
    شما خودتون اقدام کردید یا از طریق موسسه؟

Junior Member

حدود یک و نیم ماهه که برای ویزا برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم ولی هنوز نتیجش نیومده. می خواستم ببینم نظرتون چیه؟ به کیس آفیسر ایمیل بزنم یا خیر؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)