صفحه 340 از 441 نخستنخست ... 240290330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350390440 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,391 تا 3,400 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsedi نمایش پست ها
    شما خودتون اقدام کردید یا از طریق موسسه؟
    ما از طریق یک شرکت سویدی اقدام کردیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsam2 نمایش پست ها
    حدود یک و نیم ماهه که برای ویزا برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم ولی هنوز نتیجش نیومده. می خواستم ببینم نظرتون چیه؟ به کیس آفیسر ایمیل بزنم یا خیر؟
    سلام،
    من هر هفته زنگ می زنم سوئد پیگیر کارام می شم. البته بعضی از درخواستام هم میل می زنم. به نظر من خوبه که زنگ بزنی ببینی چه خبره.

Junior Member

این جوری که شما میگی الان کلاساتون شروع شده که... سفارت چی میگه برای چی ویزا نیومده؟ الان اگه بیاد شما میتونی بری سر کلاسا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsedi نمایش پست ها
    این جوری که شما میگی الان کلاساتون شروع شده که... سفارت چی میگه برای چی ویزا نیومده؟ الان اگه بیاد شما میتونی بری سر کلاسا؟
    من فعلا کلاس ندارم، بیشتر مشکلم deadline مربوط به فاند هست که باید عقب بندازم. تو ایمیل ها و تماس ها هم، اینو می گم تقریبا هم همکاری می کنن کارها رو زودتر انجام می دن.(البته انیجوری به نظر می رسه!)

Junior Member

سلام بچه ها
    ممنون میشم کسی که تازه سفارت رفته بپرسم واسه ویزا و مدارکش که چی می خواد و اینکه چقدر طول میکشه بیاد؟ من میخوام دوشنبه همین هفته برم واسه ویزا؟
    ممنون میشم بهم پاسخ بدین

Junior Member

سلام
    دوستان من با دوستم 16 نوامبر برای ویزای سوید رفتیم سفارت (من اومئا و دوستم اپسالا) . همه چیز خیلی خوی برگزرار شد. ما تمام مدارک را جمع کرده بودیم به غیر از بیمه. رفتیم اون باجه کنار سفارت که بیمه تهیه کنیم. مدیرش به ما گفت که سفارت قبول نمیکنه. دیگه رفتیم به سفارت هم همین موضوع را عنوان کردیم. اونا مصر به این بودند که ما از شما بیمه می خواهیم. دیگه به هر ترفندی بود یک نوبتی به ما دادند که از 400 شروع میشد. بعد ساعت 10 رفتیم داخل و افیسر خیلی خوب با ما برخورد کرد . اصلا موضوع بیمه را مطرح نکرد. فکر کنم برید انجا می تونید در خواست بدهید. دیگر لازم نیست در ایران یک بیمه سه ماه به عنوان شش ماه بگیرید یکباره اونجا بگیرید. حالا ما تو نوبتیم ببینیم ویزامون کی میاد. خدا کنه زود بیاد و بتونیم از کشور خارج شیم به موقع.
    اصلا نگران چیزی نباشید. از ذوستاد دیگه هم خواهشنمدم که تجربیاتشون را در سایت بزارن و شیر کنند.
    >>> باهم مهربان باشیم<<<<<<

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

سلام دوستان عزیز، آیا سفارت تلفن دیگری هم برای پیگیری ویزاداره؟چون تلفن قبلی 23712200 کار نمیکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط foro نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، آیا سفارت تلفن دیگری هم برای پیگیری ویزاداره؟چون تلفن قبلی 23712200 کار نمیکنه
    شاید موقتی خراب باشه، هر چند که دیروز من تماس گرفتم صحبت کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

بسیارممنون ازپاسخ شما.من هم دیروز خیلی زنگ زدم همینکه بعد از این شماره عدد2 رو گرفتم قطع یا اشغال می شدتمام هفته هم همینطوری بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

به من ایمیل زدند که تصمیم گیری شده وبرای ثبت اثرانگشت برای صدورuppehållstillståndskortبرم سفارت. مطابق سایت مهاجرت دقیقا15روز کاری ازتاریخ اپلای اجازه کارتا تصمیم گیری برای من وخانواده ام طول کشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)