صفحه 341 از 441 نخستنخست ... 241291331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,401 تا 3,410 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم اقتصادي، دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

درود خوبین؟ دوستان یه سوال داشتم. وقتی آنلاین مدارک رو میذاریم و بهمون کد میده بعد بلافاصله هم باید حضوری بریم سفارت یا دیگه تا زمان اومدن جواب قبول یا رد تقاضا نیاز نیست بریم سفارت؟ من الان امریکام تقاضا انلاین دادم یه عدد هم گرفتم حالا باید برم واشنگتن یا صبر کنم؟ اگه باید برم سفارت چه نیاز به انلاین بوده :ی ؟
    ممنون از وقتی که گذاشتین و پیامم رو خوندین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoon64 نمایش پست ها
    درود خوبین؟ دوستان یه سوال داشتم. وقتی آنلاین مدارک رو میذاریم و بهمون کد میده بعد بلافاصله هم باید حضوری بریم سفارت یا دیگه تا زمان اومدن جواب قبول یا رد تقاضا نیاز نیست بریم سفارت؟ من الان امریکام تقاضا انلاین دادم یه عدد هم گرفتم حالا باید برم واشنگتن یا صبر کنم؟ اگه باید برم سفارت چه نیاز به انلاین بوده :ی ؟
    ممنون از وقتی که گذاشتین و پیامم رو خوندین
    نه نیازی نیست بری سفارت.بعدازتقاضای آنلاین،به شما کنترل نامبرمیده که بایدبه سفارت ایمیل بزنی(آن سفارتی که توی فرم آنلاین مشخص کردی) وتقاضای کیس نامبروایمیل آفیسر پرونده ات رو بکنی.اگه ازنوع تقاضای کار یا arbetstillståndباشه 15روزکاری طول میکشه وبعد15روزاگه جواب نیومدحتماایمیل بزن به آفیسر. من اینچنین 15 روزه جواب گرفتم.بعدکه جواب آمد میری سفارت برای بیومتریک و وقت قبلی هم نخواست و بعداز12روزکارت میاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم اقتصادي، دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط foro نمایش پست ها
    نه نیازی نیست بری سفارت.بعدازتقاضای آنلاین،به شما کنترل نامبرمیده که بایدبه سفارت ایمیل بزنی(آن سفارتی که توی فرم آنلاین مشخص کردی) وتقاضای کیس نامبروایمیل آفیسر پرونده ات رو بکنی.اگه ازنوع تقاضای کار یا arbetstillståndباشه 15روزکاری طول میکشه وبعد15روزاگه جواب نیومدحتماایمیل بزن به آفیسر. من اینچنین 15 روزه جواب گرفتم.بعدکه جواب آمد میری سفارت برای بیومتریک و وقت قبلی هم نخواست و بعداز12روزکارت میاد
    من تقاضا ویزا دیدار خانواده رو کردم. پس ببین وقتی ما انلاین مدارک رو گذاشتیم م شماره پرونده گرفتیم خود سفارت شروع میکنه براساس اون چیزا که گذاشتیم درخواست رو بررسی کردن و جواب رو میده؟ اگه جواب مثبت بود بعد تست پزشکی میره ادم؟ یه مساله دیگه اینکه حتما باید بهشون ایمیل بزنیم تا پیگیری تقاضا باشن بعد ثبت فرم درخواست؟ سفارت واشنگتن بهم گفته که حالا یه وقت ملاقات ست کن واسم یکم عجیبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

فکر کنم که ویزای دیداراز نوع c یا d visum باشه که 3ماهه است ومن قبلا از سفارت سوال کرده بودم گفته بودویزای دیداری ربطی به اداره مهاجرت نداره که میشه در یک سال 2 بار استفاده کردولی یک حداقل زمان رو اداره مهاجرت برای تصمیم گیری تعین کرده
    برای تصمیم گیری مثلا تضاضابرای دانشجویی آنلاین 2 ماه.یا تقاضای آنلاین برای اقامت کاری 15 روز زمان میبره برای تصمیم گیری.من در مورد ویزای خویشاوندی هم این حداقل زمان رو دیدم و حالا سایتش در اداره مهاجرت یادم نمیاد و میتونید در google.se سرچ کنید و ببینید.نظر من اینه که اگه از آن حداقل زمان بیشتر منتظر موندید ایمیل به haیdlaggareیا آفیسر بزنید.نمی دونم منظور از ملاقات رو.ولی اینجا من پریروز سفارت بودم خیلی ها متقاضییان دیدارخانواده،وقت مصاحبه در سفارت داشتند.موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط homayoon64 نمایش پست ها
    من تقاضا ویزا دیدار خانواده رو کردم. پس ببین وقتی ما انلاین مدارک رو گذاشتیم م شماره پرونده گرفتیم خود سفارت شروع میکنه براساس اون چیزا که گذاشتیم درخواست رو بررسی کردن و جواب رو میده؟ اگه جواب مثبت بود بعد تست پزشکی میره ادم؟ یه مساله دیگه اینکه حتما باید بهشون ایمیل بزنیم تا پیگیری تقاضا باشن بعد ثبت فرم درخواست؟ سفارت واشنگتن بهم گفته که حالا یه وقت ملاقات ست کن واسم یکم عجیبه.

Junior Member

سلام به دوستان
    من سپتامبر 2014 ویزای کار سوید گرفتم. مدت ویزام دو هفته کمتر از یک ساله و به خاطر این دو هفته به من personal number ندادن.
    اما سوال من اینجاس که من ژانویه 2015 ایران ازدواج کردم و میخوام خانمم را بیارم سوید اما چون personal number ندارم نمی تونم براش دعوتنامه برای ویزا بفرستم، چون یکی از مدارک لازم برای دعوتنامه فرستادن personbevis است که نیاز به personal number داره. دوستان راهی به ذهنشون میرسه که بتونه ویزا بگیره؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام بچه ها
    لطفا اگر کسی میدونه جواب بده و راهنمایی کنه منو
    ممنون
    من اواسط نوامبر تقاضای ویزای فرصت مطالعاتی کردم برای سوید اما هنوز تصمیم گیری نشده. بنظرتون چکار کنم؟ میشه کاری کرد که زودتر بیاد؟ چون من وقتم هم برای خروج از کشور محدود است.
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

پنجاه روز با توجه به تعطیلات ژانویه که بینش بوده طبیعیه
    بهتره فرض کنید ده بیست روز فعال پروندتون درگیربوده
    کلا اینها خیلی زیادی تعطیلن!!!!!
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Junior Member

ممنونم از پاسختون.
    بنظرتون ایمیل بزنم بهشون بری ویزام بد نمیشه؟ چون برای رفتن حدود یک ماه دیگه وقت دارم. بهشون بگم که من محدودیت زمان دارم بنظرتون تاثیری داره در روند ارزیابی پرونده؟
    ممنونم پاسخ بدهید

نقل قول نوشته اصلی توسط sezzati نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون.
    بنظرتون ایمیل بزنم بهشون بری ویزام بد نمیشه؟ چون برای رفتن حدود یک ماه دیگه وقت دارم. بهشون بگم که من محدودیت زمان دارم بنظرتون تاثیری داره در روند ارزیابی پرونده؟
    ممنونم پاسخ بدهید
    من که گفتم و کارم زودتر پیش رفت
    بستگی به خلق آفیسرتون داره
    البته باید دلیلی که میخواید تسریع بشه موجه به نظر بیاد
    نظر شخصی
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Junior Member

ببخشید از کجا بدونم که افیسر پروندم کیه؟ و با کدوم ایمیل باهاشون تماس گرفتید؟ میشه ایمیلشون را هم به من بدهید که بتونم تماس بگیرم.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)