صفحه 342 از 441 نخستنخست ... 242292332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352392 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,411 تا 3,420 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط sezzati نمایش پست ها
    ببخشید از کجا بدونم که افیسر پروندم کیه؟ و با کدوم ایمیل باهاشون تماس گرفتید؟ میشه ایمیلشون را هم به من بدهید که بتونم تماس بگیرم.
    ممنون
    به سفارت سوئد تو تهران میل بزنید ایمیل آفیسر رو بگیرید
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

سلام به همه ی دوستان!
    بنده درحال حاضر سوم ریاضی هستم امسال دیپلممو میگیرم! قصد ادامه تحصیل در سوئد(البته آمریکا) رو دارم،معافیت خدمت هم دارم و از لحاظ مالی مشکلی ندارم فقط زبان مونده که از همین هفته میخوام شروع کنم!
    قصد ادامه تحصیل تورشته ی آی تی رو دارم 1) میخواستم بدونم کشور درستی رو انتخاب کردم؟ 2) تو نت خونده بودم که یکی از دانشگاه های سوئد بعد از گذروندن ترم اول اجازه ی ادامه تحصیل در آمریکا رو میدن، میخواستم بدونم درسته یا نه؟ 3) میخواستم بدونم معدل شرطه برا ورود به دانشگاه های سوئد (یا آمریکا) یا پولیه یا آزمون ورودی داره که بر حسب اون پذیرش دارن؟ 4) اگه نکته ای هست که باید بدونم لطفا بگید و راهنماییم کنید!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    به سفارت سوئد تو تهران میل بزنید ایمیل آفیسر رو بگیرید

خیلی ممنون از راهنمایی شما
    ببخشید اگه زحمت نیست میتونید بهم بگید که با کدوم ایمیل سفارت تماس گرفتید؟ میشه ایمیلش را اینجا بگذارید؟
    ممنونم

خیلی ممنون از راهنمایی شما
    ببخشید اگه زحمت نیست میتونید بهم بگید که با کدوم ایمیل سفارت تماس گرفتید؟ میشه ایمیلش را اینجا بگذارید؟
    ممنونم

ambassaden.teheran-visum@gov.se
    ambassaden.teheran@gov.se
    سلام
    من احتیاطا به هردو میفرستادم
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

نقل قول نوشته اصلی توسط crispr نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من سپتامبر 2014 ویزای کار سوید گرفتم. مدت ویزام دو هفته کمتر از یک ساله و به خاطر این دو هفته به من personal number ندادن.
    اما سوال من اینجاس که من ژانویه 2015 ایران ازدواج کردم و میخوام خانمم را بیارم سوید اما چون personal number ندارم نمی تونم براش دعوتنامه برای ویزا بفرستم، چون یکی از مدارک لازم برای دعوتنامه فرستادن personbevis است که نیاز به personal number داره. دوستان راهی به ذهنشون میرسه که بتونه ویزا بگیره؟
    پیشاپیش ممنون
    می تونی ویزای نوع dبگیری 91 روزه .من برای اینکه زودتر کارتم را درسوئدبگیرم این کاررا کردم و بدون دعوت نامه گرفتم فکرکنم بتونی بگیرید دو بار درسال و هربار91روز. موفق باشید

Junior Member

سلام بچه ها
    ببخشید کسی این خانم را در سفارت سوید می شناسه؟ پرونده کسی باهاش بوده؟ چه جورآدمی است کلا؟ میشه باهاش تماس گرفت یا نه؟ Dimitra Tsertsidis

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط labaikyamahdi نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان!
    بنده درحال حاضر سوم ریاضی هستم امسال دیپلممو میگیرم! قصد ادامه تحصیل در سوئد(البته آمریکا) رو دارم،معافیت خدمت هم دارم و از لحاظ مالی مشکلی ندارم فقط زبان مونده که از همین هفته میخوام شروع کنم!
    قصد ادامه تحصیل تورشته ی آی تی رو دارم 1) میخواستم بدونم کشور درستی رو انتخاب کردم؟ 2) تو نت خونده بودم که یکی از دانشگاه های سوئد بعد از گذروندن ترم اول اجازه ی ادامه تحصیل در آمریکا رو میدن، میخواستم بدونم درسته یا نه؟ 3) میخواستم بدونم معدل شرطه برا ورود به دانشگاه های سوئد (یا آمریکا) یا پولیه یا آزمون ورودی داره که بر حسب اون پذیرش دارن؟ 4) اگه نکته ای هست که باید بدونم لطفا بگید و راهنماییم کنید!!!
    سسلام
    تا اونجایی که من میدونم
    1. بستگی به شرایط خودت داره
    2. برای برخی رشته ها این امکان هست البته بیشتر موقتی هست مثلا یکی دو ترم
    3. آزمونی وجود نداره و بر اساس معدل هست
    4. دوره کارشناسی در سوئد به زبان سوئدی هست
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

من فکرمی کنم آقای حیدری میتونه راهنمایی خوبی به شما کنه .چون 2 نفردرسفارت سوئدبه ارباب رجوع جواب می دهند. آقای حیدری درسفارت سوئدخیلی موثرتره. نفردوم یادگاری ،کمکی نمیکنه وچون ارشدتر از حیدری است حیدری هم نمیتونه چیزی بگه این تجربه شخصی خودم بودچون یادگاری به استنادقانونی که خودش بلده،ادم رو دست به سر میکنه جوابی نمیده .یانوبتی برای رجوع به کارشناس نمیده .شانس این بودکه روزپایانی دسامبر،یادگاری مرخصی بودومن همان مورد رابه حیدری گفتم که به من نوبت دادوساعتی بعدباکارشناس مربوطه مراجعه کردم و درنهایت ویزاگرفتم

سلام بچه ها
    ببخشید کسی این خانم را در سفارت سوید می شناسه؟ پرونده کسی باهاش بوده؟ چه جورآدمی است کلا؟ میشه باهاش تماس گرفت یا نه؟ Dimitra Tsertsidis

Junior Member

سلام دوستان من 17 سالمه و پیش دانشگاهی درس میخونم من عید مشمول میشوم . 29 دی سفارت رفتم و بم گفتن 13 بهمن جوابش میاد میخوام 20 روز مسافرت برم گردشگری با خانواده استکهلم و اگه تونستم کارامو انجام بدم میمونم اونجا (البته به سفارت نگفتیم اینو چون شنیدیم گیر میدن) .به من گفتن چون دانش اموزی و مشمول شدنت نزدیکه احتمال ویزا دادان بهم خیلی کمه ,درسته دوستان ؟من خیلی نگرانم ممکنه که به مامان بابام ویزا بدن به من ندن ؟ مدارکمونم همه کامل حتی خونه هم به نام من زدن که گیر ندن بهم .

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم کسی میدونه کارت اقامت برای سوید چند هفته ای صادر میشه؟ ممنون میشم کسی اطلاع دقیق داره جواب بده؟ میشه ایمیل زد که زود بفرستند؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)