صفحه 344 از 441 نخستنخست ... 244294334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,431 تا 3,440 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام دوستان
    من کارت اقامت دانشجویی دارم و میخوام تابستون برم ایران و آخر تابستون دوباره برگردم برا سال دوم مستر....وقتی که میخوام برگردم سوعد فقط حدود 30 روز از اعتبار کارت اقامتم باقی میمونه...این قضیه مشکلی پیش نمیاره؟
    میخوام وقتی برگشتم برا تمدیدش اقدام کنم
    expiration date: 30-9-2015
    date of flight for coming back to Sweden: 30-8-2015

Junior Member

دوستان یک سوال. من برای ویزا آنلاین اقدام کردم الان ایمیل زدند که برم سفارت. همه مدارک رو دارم اما نامه پذیرش رو بصورت فایل دارم. سفارت اون رو پرینت بگیرم قبول می کنه یا باید اصلشو دانشگاه برام پست کنه؟ پستش یک ماه طول می کشه.کسی تا حالا پرینت فایل رو برده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz1394 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال. من برای ویزا آنلاین اقدام کردم الان ایمیل زدند که برم سفارت. همه مدارک رو دارم اما نامه پذیرش رو بصورت فایل دارم. سفارت اون رو پرینت بگیرم قبول می کنه یا باید اصلشو دانشگاه برام پست کنه؟ پستش یک ماه طول می کشه.کسی تا حالا پرینت فایل رو برده؟
    salam dooste aziz
    name paziresho ke be soorate file dari print kon o bebr hamin kafie. niazi be name rasmi nis aslan

Junior Member

سلام دوستان،
    چندتا سوال داشتم که ممنون میشم کمک کنید جواب بگیرم. نمیدونم چرا سفارت جواب تلفن نمیده که سوالامو بپرسم.

1. برای ارشد دو ساله نیازی به گرفتن بیمه نیست؟؟
    2. وقتی آنلاین اقدام کنم دیگه نیازی به گرفتن وقت حضوری نیست؟
    3. اگر آنلاین اقدام کنم چقدر طول میکشه جواب بیاد؟ سریعتر از حضوری اقدام کردن جواب میاد؟
    4. میشه برای ویزا به طور همزمان برای دو کشور (فنلاند و سوئد) اقدام کرد؟

ممنون میشم اگر جواب بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    چندتا سوال داشتم که ممنون میشم کمک کنید جواب بگیرم. نمیدونم چرا سفارت جواب تلفن نمیده که سوالامو بپرسم.

1. برای ارشد دو ساله نیازی به گرفتن بیمه نیست؟؟
    2. وقتی آنلاین اقدام کنم دیگه نیازی به گرفتن وقت حضوری نیست؟
    3. اگر آنلاین اقدام کنم چقدر طول میکشه جواب بیاد؟ سریعتر از حضوری اقدام کردن جواب میاد؟
    4. میشه برای ویزا به طور همزمان برای دو کشور (فنلاند و سوئد) اقدام کرد؟

ممنون میشم اگر جواب بدین.

به ترتیب سوالاتون جواب می دم.

1- برای بالاتر از یکسال بیمه میشید اونجا.
    2- نیاز به گرفتن وقت سفارت نیست. بعد از ثبت نام آنلاین اگر مدارک کامل بود حدود یکی دو هفته بعدش بهتون ایمیل زدن فردا صبحش اگر تعطیلی نباشه برید سفارت بدون نوبت.
    3- دو هفته ای حداکثر . بعد از جوابتون و مراجعه به سفارت بازم حداکثر دو هفته کارت اقامتتون میاد.
    4- اطلاعی ندارم.

Junior Member

عرض سلام و احترام
    ببخشید مزاحمتون میشم، متوجه شدم اطلاعات شما در مورد کارت اقامت واسه سوئد کاملا به روز هست.
    اگه آنلاین اقدام کنم واسه کارت اقامت زودتر نتیجه میده یا حضوری؟ زمان واسه من خیلی مهمه چون باید 1 ژوئن اونجا باشم، یعنی یه ماه دیگه!( نامه پذیرشم اومده ولی گفتن تا آخر هفته آینده طول میکشه که نامه فاندم بیاد؛ منتظر اونم که بیاد و اقدام کنم)
    آنلاین حدود چند روز طول میکشه بیاد دستم و حضوری حدود چند روز؟
    لطفا بهم بگین آنلاین یا حضوری؟

متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kayot نمایش پست ها
    عرض سلام و احترام
    ببخشید مزاحمتون میشم، متوجه شدم اطلاعات شما در مورد کارت اقامت واسه سوئد کاملا به روز هست.
    اگه آنلاین اقدام کنم واسه کارت اقامت زودتر نتیجه میده یا حضوری؟ زمان واسه من خیلی مهمه چون باید 1 ژوئن اونجا باشم، یعنی یه ماه دیگه!( نامه پذیرشم اومده ولی گفتن تا آخر هفته آینده طول میکشه که نامه فاندم بیاد؛ منتظر اونم که بیاد و اقدام کنم)
    آنلاین حدود چند روز طول میکشه بیاد دستم و حضوری حدود چند روز؟
    لطفا بهم بگین آنلاین یا حضوری؟

متشکرم
    آنلاین سریعتر هست و یک ماه هم کمتر طول می کشه وقتی رفتین ضرب انگشت برید واسه تهیه بلیط که انشالا سر یک ماه برسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz1394 نمایش پست ها
    آنلاین سریعتر هست و یک ماه هم کمتر طول می کشه وقتی رفتین ضرب انگشت برید واسه تهیه بلیط که انشالا سر یک ماه برسید.

مرسی از کمکتون.
    واسه آنلاین نیاز هست که 480 هزار تومن پرداخت شه؟ فکر کنم یه پولی به یورو و با کردیت کارت باید پرداخت شه واسه آنلاین اقدام کردن! درسته؟ اگه آره چقدره؟
    ظرفیت صندق نامه هاتون هم پره و هر چه کردم نتوستم پیام خصوصی بدم البرز خان

Junior Member

می گم البرز خان شما کارت اقامتت اومده؟
    تو روند آنلاین عکس هم می خواد آپلود کنیم؟اگه آره باید روتوش نشده و ... باشه؟ یعنی باید بریم همون عکاسی صاحبقرانیه که فرمت سفارت سوئد رو می دونه؟! یا هر عکسی اکیه؟ (می دونم سفارت با هیچ جایی قرارداد نداره ولی من فرصت برگشت و تصحیح کردن مدارکم رو ندارم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kayot نمایش پست ها
    می گم البرز خان شما کارت اقامتت اومده؟
    تو روند آنلاین عکس هم می خواد آپلود کنیم؟اگه آره باید روتوش نشده و ... باشه؟ یعنی باید بریم همون عکاسی صاحبقرانیه که فرمت سفارت سوئد رو می دونه؟! یا هر عکسی اکیه؟ (می دونم سفارت با هیچ جایی قرارداد نداره ولی من فرصت برگشت و تصحیح کردن مدارکم رو ندارم)
    نه عزیز من عکس نمی خواد آپلود کنی ، وقتی مدارک رو آپلود کردی چندر روز بعدش تصمیم گرفته میشه و برات ایمیل میاد که مراجعه کنی سفارت. خود سفارت بدون نوبت اول صبح میری ، وقتی شمارت رو خوندن وارد اتاق میشی و در صورت مثبت بودن تصمیم اداره مهاجرت اونجا یک دستگاهی هست ازت عکس می گیرن و اثر انگشت و امضا. فقط باید شماره کنترل و پاسپروت همراهت باشه . بعدم میگن ده روز دیگه کارتت میاد. منم چند روز پیش مراجعه کردم یک ساعتم کار نبرد و چند روز دیگه کارتم میاد به امید خدا. واسه پرداخت بگم باید 1000 یورو که کمتر از 400 تومن هست باید با کارت اعتباری بپردازی. اگر کارت اعتباری نداری باید از کارت اعتباری شخص دیگه استفاده کنی واسه پرداخت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)