صفحه 346 از 441 نخستنخست ... 246296336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,451 تا 3,460 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz1394 نمایش پست ها
    سلام ، خير ، بجز پاسپورت و شماره كنترل هيچ چيزي نياز نيست
    با سلام مجدد و تشكر خدمت آقا البرز،
    من چند تا سوال داشتم راجع به اقدام آنلاين كه ميخواستم انجام بدم، خيلي ممنون ميشم از وقتي كه ميذاريد و راهنمايي ميفرماييد.
    ١- اول اينكه confirmation of admission كه بايد آپلود كنيم هموني هست كه پي دي افش توي سايت universityadmission هست؟
    ٢-براي آپلود پاسپورت همون صفحه اصلي كه مشخصات هست كافيه يا تمام صفحاتشو بايد آپلود كنيم؟
    ٣-previous education رو چي بايد پر كنيم
    ٤-بالاي فرم الكترونيك كه پي دي اف هست نوشته امضا، آيا امضا الكترونيك بايد روش بزنيم؟
    ٥-بعد از اقدام آنلاين بايد صبر كنيم تا بهمون ايميل بزنن بعد بريم سفارت انگشت نگاري يا ميتونيم هر موقع بعدش بريم؟
    باز هم خيلي خيلي ممنون از وقتي كه ميذاريد آقا البرز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rivariva نمایش پست ها
    با سلام مجدد و تشكر خدمت آقا البرز،
    من چند تا سوال داشتم راجع به اقدام آنلاين كه ميخواستم انجام بدم، خيلي ممنون ميشم از وقتي كه ميذاريد و راهنمايي ميفرماييد.
    ١- اول اينكه confirmation of admission كه بايد آپلود كنيم هموني هست كه پي دي افش توي سايت universityadmission هست؟
    ٢-براي آپلود پاسپورت همون صفحه اصلي كه مشخصات هست كافيه يا تمام صفحاتشو بايد آپلود كنيم؟
    ٣-previous education رو چي بايد پر كنيم
    ٤-بالاي فرم الكترونيك كه پي دي اف هست نوشته امضا، آيا امضا الكترونيك بايد روش بزنيم؟
    ٥-بعد از اقدام آنلاين بايد صبر كنيم تا بهمون ايميل بزنن بعد بريم سفارت انگشت نگاري يا ميتونيم هر موقع بعدش بريم؟
    باز هم خيلي خيلي ممنون از وقتي كه ميذاريد آقا البرز.
    به ترتيب شماره جواب ميدم ،
    ١- بايد مدرك قبوليتون كه دانشگاه براي شما با اسم شما فرستاده بفرستيد.
    ٢- صفحه ي اول كافيه
    ٣- مدرك اخيرتون رو بزنيد و اسكن ترجمه رسميش رو اپلود كنيد
    ٤-بهتره فرم رو پرينت بگيريد و امضا دستي كنيد و دوباره اسكن كنيد ، هرچند من امضا الكترنيك زدم مشكل نداشت .
    ٥-اره منتظر ايميل باشيد بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hazem نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    من امروز تماس گرفتم با سفارت، یه خانومی جواب داد. همون control number رو پرسید، زد تو سیتم چک کرد و گفت هنوز تصمیم گرفته نشده، و گفت حتما 2ماهه جواب نمیدن، شما باز زنگ بزنید بپرسید. نمیدونم چه خبره!

والا دو هفته پیش یکی از سفارت ایمیل زد و یکی دو تا سوال پرسید و یه فرم اطلاعات اعضای خانواده داد پر کنم امضا و اسکن کنم بفرستم، به علاوه اطلاعات دو نفر رفرنس. سریع جوابشو دادم.
    از طرفی رشتم هوافضاست که اینم نگران کنندست.
    من احساس مي كنم رشتتون حساس هست و انها مشغول تحقيق در مورد شما هستند هرچند مي تونين به اداره ميگريشن بورد وضعيتتون رو پيگيري كنيد .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz1394 نمایش پست ها
    به ترتيب شماره جواب ميدم ،
    ١- بايد مدرك قبوليتون كه دانشگاه براي شما با اسم شما فرستاده بفرستيد.
    ٢- صفحه ي اول كافيه
    ٣- مدرك اخيرتون رو بزنيد و اسكن ترجمه رسميش رو اپلود كنيد
    ٤-بهتره فرم رو پرينت بگيريد و امضا دستي كنيد و دوباره اسكن كنيد ، هرچند من امضا الكترنيك زدم مشكل نداشت .
    ٥-اره منتظر ايميل باشيد بهتره
    با تشكر مجدد و فراوان از راهنماييهاي خوبتون،
    فقط براي سوال شماره ٣ كه previous education هست، جايي براي آپلود مدرك تحصيلي نداره و فقط گزينه add داره كه بصورت نوشتاري مشخصات رو وارد ميكنيم،
    اين اسكن ترجمه رسمي رو كجا و توي كدوم قسمت بايد آپلود كنيم.
    خيلي خيلي ممنون و عذر خواهي از سوالات زيادم.

Junior Member

با تشكر مجدد و فراوان از راهنماييهاي خوبتون،
    فقط براي سوال شماره ٣ كه previous education هست، جايي براي آپلود مدرك تحصيلي نداره و فقط گزينه add داره كه بصورت نوشتاري مشخصات رو وارد ميكنيم،
    اين اسكن ترجمه رسمي رو كجا و توي كدوم قسمت بايد آپلود كنيم.
    خيلي خيلي ممنون و عذر خواهي از سوالات زيادم.
    شما برای دکترا دارین اقدام میکنین ؟!
    برای ارشد من اقدام کردم مدرک تحصیلی رو فقط باید مینوشتیم و نیاز به آپلود نیست. توی مدارک مورد نیاز واسه آنلاین هم مدرک تحصیلی رو عنوان نکرده !
    در ارتباط با نامه ی قبولی هم من از سفارت و از خود دانشگاه پرسیدم گفتن همون نامه ای که توی universityadmissions هست رو آپلود کنین.

Junior Member

نه، منم براي فوق اقدام كردم، سوالم هم همينه كه جايي براي آپلود مدرك تحصيلي نديدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    شما برای دکترا دارین اقدام میکنین ؟!
    برای ارشد من اقدام کردم مدرک تحصیلی رو فقط باید مینوشتیم و نیاز به آپلود نیست. توی مدارک مورد نیاز واسه آنلاین هم مدرک تحصیلی رو عنوان نکرده !
    در ارتباط با نامه ی قبولی هم من از سفارت و از خود دانشگاه پرسیدم گفتن همون نامه ای که توی universityadmissions هست رو آپلود کنین.
    ممنون از راهنماييتون، ببخشيد شما school رو همون دانشگاهتون نوشتيد؟ و work experience رو چطور بايد پر كنيم؟ و support financial means رو بايد amount رو هر چي حسابمون به كرون ميشه بنويسيم؟و currency وrate رو به ترتيب SEK و 1 بزنيم درسته؟؟؟
    ممنون از راهنمايي....

Junior Member

ممنون از راهنماييتون، ببخشيد شما school رو همون دانشگاهتون نوشتيد؟ و work experience رو چطور بايد پر كنيم؟ و support financial means رو بايد amount رو هر چي حسابمون به كرون ميشه بنويسيم؟و currency وrate رو به ترتيب SEK و 1 بزنيم درسته؟؟؟
    ممنون از راهنمايي....
    بله همون آخرین محل تحصیل که دانشگاه لیسانسم بود رو نوشتم.
    برای سابقه کار اسم شرکت و تاریخ شروع و پایان کار رو به همراه سمت کاری نوشتم.
    برای پشتیبانی مالی هم دقیقا مبلغی که در مدرک بانک ذکر شده رو وارد کنید. اگر به کرون میزنید که برای currency وrateهمون SEK و 1 بزنيد.
    من به یورو زدم و currency وrate رو مطابق سایتی که خودش لینکشو گذاشته وارد کردم.

Junior Member

برای پشتیبانی مالی هم دقیقا مبلغی که در مدرک بانک ذکر شده رو وارد کنید. اگر به کرون میزنید که برای currency وrateهمون SEK و 1 بزنيد.
    بسيار سپاسگذارم از راهنماييتون

Junior Member

فقط براي گردش حساب مالي، گردش سه ماهه بايد باشه ديگه؟ شش ماهه كه لازم نيست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)