صفحه 352 از 441 نخستنخست ... 252302342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362402 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,511 تا 3,520 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

یک سوال دیگه این که اگر قبلا از سوئد ویزای شنگن گرفته باشیم و اعضای فامیل هم زیاد رفت و آمد داشته باشن (به دلیل دیدن خانواده) آیا روی ویزا دادن تاثیر داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    یک سوال دیگه این که اگر قبلا از سوئد ویزای شنگن گرفته باشیم و اعضای فامیل هم زیاد رفت و آمد داشته باشن (به دلیل دیدن خانواده) آیا روی ویزا دادن تاثیر داره؟
    من خودم از وجود فامیل اونجا حرفی نزدم که فکر نکنن میخوام بمونم ! ولی همه چیز بستگی به نظر آفیسر داره !! نمیشه اینجا نظری داد .

Junior Member

دوست عزیز بسیاز متشکر از این که سریع جواب دادید
    یعنی در سیستم انلاین احتیاجی نیست من مدارک تحصیلی و زبانم رو آپلود کنم؟
    و این که کشورهای دیگه تاییدیه سفارت رو برای مدارک ترجمه شده لازم داشتند مثل این که خدا رو شکر سوئد نمی خواد این رو نه؟
    خواهش میکنم.
    من آپلود نکردم چون نخواسته بودن. باقی دوستان رو نمیدونم.
    تماسی هم که با سفارت داشتم گفتن پرونده مشکلی نداره و مدرک اضافه ای هم از میگریشن ازم نخواستن .
    درسته. سفارت فنلاند به طور مثال تاییدیه مدارک رو واسه همه چیز میخواد. ولی سوئد نه !

به هر حال اگر بپرسه که نمیشه نگفت
    ولی حتما خودشون تو سیستمشون اطلاعات رو دارن
    من متاهلم و اول می خوام تنها اقدام کنم برای ویزا این احتمال اینکه فکر کنن می خوام بمونم رو میاره پایین و پس امیدوارم که مشکلی پیش نیاد
    و بعد اگر ویزام اومد بعد از دو ماه همسرم اقدام کنه برای ویزای همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    من آپلود نکردم چون نخواسته بودن. باقی دوستان رو نمیدونم.
    تماسی هم که با سفارت داشتم گفتن پرونده مشکلی نداره و مدرک اضافه ای هم از میگریشن ازم نخواستن .
    درسته. سفارت فنلاند به طور مثال تاییدیه مدارک رو واسه همه چیز میخواد. ولی سوئد نه !

سلام دوستان. زمان جواب ویزای لیسانس معمولا چند روز بعد از مصاحبه اعلام میشه؟؟؟؟ و به چه روشی اعلام میکنن؟؟؟ ممنون

Junior Member

سلام. منم هفته پیش آنلاین انجام دادم.الان pending هست. برای master قراره برم با هزینه شخصی. 31 آگوست باید حتما اونجا باشم برا ثبت نام حضوری.
    الان اینجا خوندم که حرف از افسر بررسیه. برا کار خاصی باید با افسر در تماس بود؟؟ تاثییری داره؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezanil نمایش پست ها
    سلام. منم هفته پیش آنلاین انجام دادم.الان pending هست. برای master قراره برم با هزینه شخصی. 31 آگوست باید حتما اونجا باشم برا ثبت نام حضوری.
    الان اینجا خوندم که حرف از افسر بررسیه. برا کار خاصی باید با افسر در تماس بود؟؟ تاثییری داره؟؟
    سلام
    در صورتی که دلیل موجه برای دریافت ویزا در مدت زمان کمتری داشته باشید یا از زمان سابمیت کردن مدارک مدت طولانی گذشته باشه نزدیک به 2 ماه یا بیشتر ( با توجه به مدت زمان ذکر شده در سایت که حدود 2 ماه است ) ارسال ایمیل به افیسر میتونه مفید باشه.

دوستان کسی می دونه همزمان اقدام کردن همسر برای ویزای همراه می تونه تاثیر منفی بر دادن ویزا بگذاره یا نه؟
    ما برای آلمان هر دو با هم اقدام کریدم و بهمون ویزا ندادند
    الان شنیدم که سوئد اینطوری نیست اما نمی دونم چقدر میشه اطمینان کرد
    کسی تجربه ای داره؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

دوستان کسی می دونه همزمان اقدام کردن همسر برای ویزای همراه می تونه تاثیر منفی بر دادن ویزا بگذاره یا نه؟
    ما برای آلمان هر دو با هم اقدام کریدم و بهمون ویزا ندادند
    الان شنیدم که سوئد اینطوری نیست اما نمی دونم چقدر میشه اطمینان کرد
    کسی تجربه ای داره؟
    سوئد مشکلی نداره. من توی شش سالی که اینجا بودم و کیس های مختلف دیدم هرگز ندیدم که به همسر دانشجو ویزا ندند یا ویزای دانشجو رو به دلیل داشتن همراه رد کنند.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

بچه ها برام نامه unconditional offer letter فرستادن. با همین میشه برای ویزا اقدام کرد؟ یا اینو که پر میکنم براشون میفرستم باز چیزی میفرستن که با اون باید اقدام کنم؟
    علم بهتر است یا ثروت؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)