صفحه 357 از 441 نخستنخست ... 257307347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,561 تا 3,570 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaan_kaazemi نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی هست که بیش از هشت هفته منتظر جواب بوده باشه؟؟ تا چند هفته طبیعیه که جواب ویزا طول بکشه؟ ممنون میشم جواب بدین
    دوست عزیز، 5-6 تا پست اخیر رو بخونید متوجه میشید 5 ماه و میم انتظار هم داریم. این که طبیعیه یا غیر طبیعی اصلا مشخص نیست چون رابطه و قانون ثابتی نداره. به رشته مقطع فاند دانشگاه آفیسر دانشجو رزومت و هرچی میتونه بستگی داشته باشه. غالب ویزاها کمتر از هشت هفته آماده میشند، بقیه به شانس طرف بستگی داره!!! تو سایت میگریشن نوشتند که در بعضی موارد بالای 3 ماه هم طول میکشه.

Junior Member

عموما توی جولای بعلت هوای خوب همه ی کارمندا میرن مرخصی و این احتمال خیلی زیاده که کسانی که هنوز جواب نگرفتن بعد از جولای جوابشون بیاد. بعضی ها هم زودتر رفتن مرخصی و اواسط جولای میان سر کار ، ولی در کل دوستان به احتمال بیش از 95 درصد کارمندا یک ماه مرخصی را در تابستان دارن پس نگران نباشید جوابش میاد. این ملتی که من دیدم خیلی حوصله دارن ، خیلی.

ممنون. اگر جواب بعد از شروع کلاس ها بیاد چه اتفاقی میافته. موکول میشه به ترم آینده؟؟

Junior Member

ممنون. اگر جواب بعد از شروع کلاس ها بیاد چه اتفاقی میافته. موکول میشه به ترم آینده؟؟
    تا اوونجایی که من میدونم ترم اصلی همین ترم پیش روست یعنی 99% پذیرشها برا این ترم هست و ترمهای زوج (ژانویه) واحدها طوری ارائه نمیشه که یه دانشجو تازه شروع کنه. البته اینا اطلاعات منه. رشته و دانشگاه هم میتوونه تاثیر گذار باشه.
    در مورد تاریخ پاسخگوییشون به نظر من خودشون دیگه بلدن که تا کی وقت دارن که به دانشجوها جواب ویزا بدن. گرچند خیلی دارن کند عمل میکنند و همه رو منتظر گذاشتن!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezanil نمایش پست ها
    تا اوونجایی که من میدونم ترم اصلی همین ترم پیش روست یعنی 99% پذیرشها برا این ترم هست و ترمهای زوج (ژانویه) واحدها طوری ارائه نمیشه که یه دانشجو تازه شروع کنه. البته اینا اطلاعات منه. رشته و دانشگاه هم میتوونه تاثیر گذار باشه.
    در مورد تاریخ پاسخگوییشون به نظر من خودشون دیگه بلدن که تا کی وقت دارن که به دانشجوها جواب ویزا بدن. گرچند خیلی دارن کند عمل میکنند و همه رو منتظر گذاشتن!!!

شما هم منتظر هستید؟ چند وقته که مدارک دادین به سفارت؟

من به اداره مهاجرت ایمیل زدم که ببینم آفیسرم کی هست ( دو هفته پیش اپلای کردم) و نوشتن که هنوز تو صف هستید و آفیسر مشخص نشده براتون که فکر کنم به همون دلیل تعطیلی و مرخصی و ایناست.

Junior Member

با سلام
    بچه ها من بعد از 35 روز انتظار برای دریافت نتیجه ویزای مسترم
    امروز که اینجا پیغامهاتون رو دیدم و به سفارت ایمیل زدم که ایمیل افیسرم رو دریافت کنم . جواب دادن که هنوز پروندت به دست هیچ افیسری برای بررسی داده نشده !!!!
    من جدا نگرانم. کسی تو این شرایط هست ؟ چیکا کنم به نظرتون :-)

نکنه این یک ایمیل هست که به همه میزنن؟؟ برای منم آخه دقیقا همین رو فرستادن
    دوستانی که آفیسر پرونده رو مشخصاتش رو گرفتن لطفا بیان و یکم به ما کمک کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط jigil نمایش پست ها
    با سلام
    بچه ها من بعد از 35 روز انتظار برای دریافت نتیجه ویزای مسترم
    امروز که اینجا پیغامهاتون رو دیدم و به سفارت ایمیل زدم که ایمیل افیسرم رو دریافت کنم . جواب دادن که هنوز پروندت به دست هیچ افیسری برای بررسی داده نشده !!!!
    من جدا نگرانم. کسی تو این شرایط هست ؟ چیکا کنم به نظرتون :-)

Junior Member

شما هم منتظر هستید؟ چند وقته که مدارک دادین به سفارت؟
    بله، 37 روز هست که فرستادم...

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها

ambassaden.teheran-visum@gov.se
    ambassaden.teheran@gov.se
    سلام
    من احتیاطا به هردو میفرستادم

من همون روزی که انلاین اقدام کردم، برای بیومتری هم رفتم سفارت و اون رو هم انجام دادم ، اما هنوز تصمیمی برای پرونده ام گرفته نشده. الان باید کنترل نامبرم رو براشون ایمیل کنم و یا کیس نامبرم رو ؟ باید مستقیم بهشون بگم اسم و شمازه تماس و ایمیل آفیسرم رو بدن یا همین که بپرسم وضعیت پرونده ام رو میخوام بدونم خودشون اینا رو بهم میدن ؟ سوال دومم هم اینه که کارمندای سفارت که همه ایرانی هستن، من باید ایمیل رو انگلیسی براشون بفرستم یا فارسی ؟ آخه میگن بعضی سفارتها قانونایی دارن برا خودشون که مثلا اگر سوالتون فارسیه به فلان آدرس و اگر انگلیسی هست به یه آدرس دیگه بفرستید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)