صفحه 361 از 441 نخستنخست ... 261311351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,601 تا 3,610 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh654 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    فکر نمیکنم! اگه همچین راهی پیدا کردین به منم بگین. چون منم ترجیح میدادم اول وارد کشور دیگه ای بشم !
    دوست عزیز ایا شما در این مورد چیزی تو سایت اداره مهاجرت سوید دیدین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaan_kaazemi نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی هست که برای اول سبتامبر کلاساش شروع بشه و هنور ویزاش رو نداده باشن؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید که چه باید کرد؟؟
    دوست عزیز شما مطلع شدی چه باید کرد به ما هم بگو!! من بایستی 1 جون اونجا میبودم، 5 ماهه منتظریم. یکی از دوستان 6 مااااه. این سوال چه باید کرد رو خوب اومدی! انتظار بکشیم، همین، خودش میاد، کیست میاز به بررسی بیشتر داشته باشه به تاریخ شروع کلاست توجه ای نمیکنند. ایشالا شما جز اون دوستانی باشی که کمتر از 8 هفته ویزاشون میاد.

Junior Member

خواهش میکنم.
    فکر نمیکنم! اگه همچین راهی پیدا کردین به منم بگین. چون منم ترجیح میدادم اول وارد کشور دیگه ای بشم !
    آخه براي چي نشه؟ من هم بليطم رو به كپنهاگ گرفتم. چون اين كارت همون ويزاي شينگن هست فقط چون از سه ماه بيشتره بصورت كارت صادر ميشه.
    خود دانشگاه ما هم ايميل داده كه اگه خواستين از فرودگاه كپنهاگ بيايد،توي روز مشخص سرويس به دانشگاه معين كرده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rivariva نمایش پست ها
    آخه براي چي نشه؟ من هم بليطم رو به كپنهاگ گرفتم. چون اين كارت همون ويزاي شينگن هست فقط چون از سه ماه بيشتره بصورت كارت صادر ميشه.
    خود دانشگاه ما هم ايميل داده كه اگه خواستين از فرودگاه كپنهاگ بيايد،توي روز مشخص سرويس به دانشگاه معين كرده.
    کسی که سوئد زندگی میکنه این رو به من گفت. منم زنگ زدم از آژانس های هواپیمایی پرسیدم ، همشون گفتن نمیشه (گفتن فقط واسه دفعه اول که میخواد وارد بشه باید همون کشور باشه)!
    حالا فردا هم از سفارت میخوام بپرسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hazem نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مطلع شدی چه باید کرد به ما هم بگو!! من بایستی 1 جون اونجا میبودم، 5 ماهه منتظریم. یکی از دوستان 6 مااااه. این سوال چه باید کرد رو خوب اومدی! انتظار بکشیم، همین، خودش میاد، کیست میاز به بررسی بیشتر داشته باشه به تاریخ شروع کلاست توجه ای نمیکنند. ایشالا شما جز اون دوستانی باشی که کمتر از 8 هفته ویزاشون میاد.
    والا ٨ هفته كه رد شد. الان نزديك ١١ هفته داره ميشه، يعني الان از شروع كلاساتون گذشته و هنوز جوابتون رو ندادن؟

من یکبار که ویزای شنگن گرفتم دقیقا این مسوله بود ، یعنی باید اولین کشور که بهش وارد میشدی همون کشور صادر کننده ویزای شنگن بود. ولی شاید چون شما دانشجو هستی و اگر بگی که بعدش داری میری سوئد قبول کنن

کسی که سوئد زندگی میکنه این رو به من گفت. منم زنگ زدم از آژانس های هواپیمایی پرسیدم ، همشون گفتن نمیشه (گفتن فقط واسه دفعه اول که میخواد وارد بشه باید همون کشور باشه)!
    حالا فردا هم از سفارت میخوام بپرسم.

Junior Member

دوستان ، من تماس گرفتم از سفارت سوئد پرسیدم. گفت ورود اول رو برای ویزا حساس اند ولی برای کارت اقامت نه!
    حالا ایشون چقدر اطلاعاتش درست بود من نمیدونم !

Junior Member

سلام
    بعداز 55 روز افیسرم مشخص شده کسی اینو میشناس اسمش ؟Thommy Gustavsson
    چطوری؟

Junior Member

سلام دوستان هر کس چه ویزا چه کارت اقامت یکساله گرفته می تونه برای بار اول از هر کشوری در اروپا وارد سوئد بشه چه برای با اول چه بار های بعد. هر کس هر چیزی گفت اطلاع نداره . منم برای بار اول از کوپنهاگ رفتم. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hazharr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید

من کارت اقامت تحصیلی رو از سفارت دریافت کردم و الان میخواستم ببینم آیا با این کارت اقامت میتونم به شهر کپنهاگ دانمارک برم که نزدیکترین شهر به محل تحصیلم (مالمو) هست؟
    مرسی

بله می تونین. کارت اقامت سوئد به منزله اجازه ورود به کلیه کشوری های اروپایی هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)