صفحه 367 از 441 نخستنخست ... 267317357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377417 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,661 تا 3,670 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام. خواهش می کنم
    والا از من می شنوید زودتر اپلای کنید. چون من سوم فوریه اپلای کردم، قرار بود حداکثر تا آوریل اونجا باشم ولی هنوز منتظرم. یعنی سه چهار روز دیگه میشه هفت ماااااه
    شما الان اپلای کنید تا این ها جواب بدن هم انشالله پاسپورت به دستتون می رسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tny نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    یک مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که من کارت پایان خدمتم و به طبع اون پاسپورتم زودتر از 1 دسامبر به دستم نمیرسه... البته تاریخ شروع دکتری هم تو نامه پذیرشم 1 دسامبر هست
    دوستان حالا اگر من الان آنلاین اپلای کنم سفارت یک ماه دیگه بگه با درخواستت موافقت شده و بیا واسه انگشت نگاری و پاسپورتت رو هم بیار، اگر ازشون بخوام قبول میکنن 2 ماه دیرتر برم برای انگشت نگاری چون پاسپورتم دست خودم نیست؟
    سلام. خواهش می کنم
    والا از من می شنوید زودتر اپلای کنید. چون من سوم فوریه اپلای کردم، قرار بود حداکثر تا آوریل اونجا باشم ولی هنوز منتظرم. یعنی سه چهار روز دیگه میشه هفت ماااااه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان امروز بعد از 7 هفته ایمیلی از اداره مهاجرت برای من اومده و خواسته اطلاعات زیر رو وارد کنم تو سایت،؛ کسی مورد مشابه نداشته؟؟

1. Information about all your previous studies (name of school, place, field of study, level of studies and exam)

2. Information about all your previous employers (if applicable), with name, company, address, and field of operation.

3. Information about published articles. If applicable, please attach copies or links to websites.

4. Information about the academic programme you have been admitted to (including your research proposal).

5. Name and contact details to two references/supervisors in your home country, including information about their professional and academic background.

6. If you have applied for residence permits in Sweden or other country before, please give information about when and to what country.

7. Have you applied for academic programmes in other countries but Sweden? If yes, please specify what programmes.
    سلام دوستان،
    کسی‌ هست که مستر باشه و براش از این سوال‌ها اومده باشه؟
    من مستر هستم و ۲ هفته ‌ست که به این سوال‌ها جواب دادم و هنوز ویزام نیومده و کلاسام هم دیروز شروع شده
    با کیس آفیسر م تماس گرفتم گفت منتظر جواب از یه جای دیگه ایم و نمیدونیم اونا کی‌ جواب و بفرستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiravega نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من مستر هستم و ۲ هفته ‌ست که به این سوال‌ها جواب دادم و هنوز ویزام نیومده و کلاسام هم دیروز شروع شده
    با کیس آفیسر م تماس گرفتم گفت منتظر جواب از یه جای دیگه ایم و نمیدونیم اونا کی‌ جواب و بفرستن.
    سلام
    فکر کنم فعلا باید منتظر باشید ما هم کلاسامون شروع شده.
    آفیسرتون کیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaasi نمایش پست ها
    سلام. خواهش می کنم
    سلام
    خیلی ممنون
    کاملا درکتون میکنم. 7 ماه خیلی سخته
    ببخشید یک سوال دیگه. ممنون میشم دوستانی که مطلع هستند کمکم کنن
    شاید سوالم ساده باشه ولی به شک افتادم
    من میخواستم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم ولی عنوان نامه پذیرشم employment letter هست و توش مقدار salary ذکر شده
    حالا نمیدونم باید برای ویزای کار اقدام کنم یا ویزای تحصیلی؟
    من پذیرش دکتری از دانشگاه چالمرز دارم و نامه پذیرش رو استادم خودش برام فرستاده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tny نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون
    کاملا درکتون میکنم. 7 ماه خیلی سخته
    ببخشید یک سوال دیگه. ممنون میشم دوستانی که مطلع هستند کمکم کنن
    شاید سوالم ساده باشه ولی به شک افتادم
    من میخواستم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم ولی عنوان نامه پذیرشم employment letter هست و توش مقدار salary ذکر شده
    حالا نمیدونم باید برای ویزای کار اقدام کنم یا ویزای تحصیلی؟
    من پذیرش دکتری از دانشگاه چالمرز دارم و نامه پذیرش رو استادم خودش برام فرستاده
    ویزای تحصیلی. کلا تو سوئد دانشجوی phd شاغل محسوب میشه و حقوق میدن بهش. ولی ویزا باید تحصیلی باشه چون با دانشگاه طرفی. همین نامه و پاسپورتت رو اسکن کن یا pdf بفرست. پروسه اپلای آنلاین همه چیش مشخصه. بعد از اپلای چیزی مشخص نیست، یه سری دو روزه میرن یه سری 6 7 مااااه منتظرن!!!

من هم مسترم و این سوالها رو جواب دادم اما خبری از ویزا نیست
    من به اداره مهاجرت هم ایمیل زدم و پرسیدم که آفیسرم کی هست اما اصلا جواب ندادن!
    نمی دونم بچه ها چطور اسم آفیسرشون رو گرفتن
    کلاسهای من 21 سپتامبر سروع میشه و واقعا نمی دونم با این وضعیت برسم به کلاسه ها یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiravega نمایش پست ها
    سلام دوستان،

Junior Member

کلاسهای من 21 سپتامبر سروع میشه و واقعا نمی دونم با این وضعیت برسم به کلاسه ها یا نه
    من با اداره مهاجرت تماس گرفتم با همون شماره اى كه توى سايت هست، صبح زود ساعت ٨ به وقت سوئد تماس گرفتم و تلفن گويا بود كه اول ٠ رو مى گيريد كه به انگليسى پيام رو بشنويد بعد ١ رو مى گيريد كه به بخش اطلاعات وصل مى شيد و بعد ٥ رو مى گيريد كه به بخش ويزاى تحصيلى وصل مى شيد. بعد شماره پرونده تون رو شماره مى گيريد كه به من گفت كه حدود نه دقيقه منتظر باشم اما من ٢٢ دقيقه منتظر بودم و بعد يه خانومى برداشت و از اون شماره ى كيس آفيسرم رو گرفتم. البته شما كه وقت داريد من كلاسام از ٢٨ آگست شروع شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

توی صفحه الویت یاförtur اداره مهاجرت برید ببینید شرایطش رو اگه داشته باشید الویت خواهیدداشت وسریعتر جواب میدهند

Junior Member nano572 آواتار ها

سلام دوستان من از دانشگاهی تو سوئد دعوتنامه مصاحبه دکترا داشتم، بعد از چندین بار تماس و ایمیل زدن به سفارت برای تام ضروری، جواب دادن که فردا بیا. افیسر که پرونده ام رو دید گفت اصلا نیاز به نوبت گرفتن نبود، با این دعوتنامه هر روزی می اومدی سفارت، ما کارتو انجام می دادیم. می خواستم قبلش برم بلیط رزرو کنم که سفارت به چیزی گیر نده و کارم زودتر انجام بشه، ولی نشد. کارم بدون بلیط درست شد، نیازی به بلیط نبود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)