صفحه 370 از 441 نخستنخست ... 270320360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380420 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,691 تا 3,700 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

تزديك سفارت يه دفتر خدمات بيمه سامان هست. همون صبحي كه ميريد سفارت بيمه رو هم ميتونيد تهيه كنيد.

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه جدیدا زمان انتظار برای کارت اقامت فرصت مطالعاتی چقدره؟ من الان تقریبا 3 ماه و نیمه اقدام کردم هیچ خبری نیست. تازه بعد 3.5 ماه استاد اونور چندروز پیش تماس گرفته با آفیسر مربوطه گفته معلوم نیست کی بررسی میشه !!! خداییش خسته شدم. قبلا مثل اینکه 1 ماهه میدادن فرصتو. یه سوال دیگه. الان میتونم برم ایتالیا اقدام کنم حین اینکه تو سوئد پرونده ام بازه؟ شنیدم ایتالیا خیلی گلابه. 1 ماهه گرفتن بچه ها

3.5 ماه که چیزی نیست اصلا! ما بچه های ایرانی دانشگاه KTH رشته ای فنی 7 ماهه برا مستر منتظریم! کلا سوئد و بیخیال شید به نظرم. سریع برو برا ایتالیا
    یا علی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedf نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه جدیدا زمان انتظار برای کارت اقامت فرصت مطالعاتی چقدره؟ من الان تقریبا 3 ماه و نیمه اقدام کردم هیچ خبری نیست. تازه بعد 3.5 ماه استاد اونور چندروز پیش تماس گرفته با آفیسر مربوطه گفته معلوم نیست کی بررسی میشه !!! خداییش خسته شدم. قبلا مثل اینکه 1 ماهه میدادن فرصتو. یه سوال دیگه. الان میتونم برم ایتالیا اقدام کنم حین اینکه تو سوئد پرونده ام بازه؟ شنیدم ایتالیا خیلی گلابه. 1 ماهه گرفتن بچه ها
    فكر ميكنم رشته فرد متقاضي در گرفتن كارت اقامت خيلي مهمه. ممكنه بعضي رشته ها رو سختر بگيرن. ميشه بگيد رشته شما چيه؟

Junior Member

رشته من برق مخابراته. پارسال به دوستام که اونام برق مخابرات بودن 45 روزه کارت اقامت دادن. ولی امسال از چند نفر دیگه هم که پرسیدم اوضاع خرابه.

Junior Member

من شنيده بودم استاد اونطرف كه با افيسر تماس بگيره و بگه بايد دانشجو كارش رو سريع شروع كنه، پرونده به سرعت بررسي ميشه.

Junior Member

این استاد اونوری من از دانشگاه لوند بنده خدا هر روز داشت تماس میگرفت و میل میزد. دوباری هم تماسش موفق بود وتونسته بود با آفیسر صحبت کنه. آخرین بارم ده روز پیش بود که آفیسر بعد 3.5 ماه بهش گفته معلوم نیس کی بررسی میشه

استاد منم 5 بار با کیس افسیر فقط تلفنی حرف زده و کاملا رشته و دانشگاه و توضیح داده، اصن ربطی به رشته نداره! فقط به خاطر ایرانی بودن! چون پرونده شما و خیلی از ماهای دیگه برای تاییدیه رفته پلیس! برا همین ممکن تا 1 سال دیگه ام جواب ندن! شما به کیس افیسرت میل بزن و کامل توضیه بده شرایطتو! اگر گفت منتظر information از جای دیگه هستیم! بدون ممکن تا 1 سال دیگه هم ندن چون کیست رفته پلیس! فقطم رشته های فنی خوب و اینکار و کردن! به هیچ کس هم جوابگو نیستن! برای کیس من رییس دانشگاه KTH (دیگه از اون بالاتر که نیست) زنگ زده بود، گفته بودن باید منتظر بمونه!

Junior Member

من که بیخیال سوئد شدم رفتم واسه ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded and Intelligent Systems Halmstad University

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان پنج شنبه سایت برای من آپدیت شد و نوشته که تصمیم گرفته شده، اینطوری که اینجا دیدم همه نوشتن که وقت گرفتن نمی خواد از سفارت اما برای من این ایمیل اومده

You need to contact a Swedish Mission in order to make an appointment. If you have co-applicants who apply for residence permits together with you, they need to accompany you to the Swedish Mission. If you are already in Sweden with a permission while your co-applicants are still in your home country, it is only your co-applicants who are required to visit the Swedish Mission.
    If you have received several similar emails about booking an appointment, it means that there are several of you in the same application that needs to visit the Swedish mission together. It is then important that you try to keep the bookings for each of you together when you book your appointments using the unique links in each email.

حالا باید وقت بگیرم یا نه؟
    مشخص شد كه بايد وقت بگيرين يا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)