صفحه 372 از 441 نخستنخست ... 272322362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,711 تا 3,720 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط yeki_abroad نمایش پست ها
    در ضمن کسی اینجا Stockholm University پذیرش داره؟
    بله من دارم

Junior Member

سلام بچها ممنون میشم کسی‌ کمکم کنه

من ۲۱ سالمه قصد دارم به اکثر کشورای اروپایی سفر توریستی کنم ، من تاحالا خارج از ایران نشدم ایرانو خیلی‌ دوست دارم ولی‌ جدیدا چند تا
    دوست هام
    که سیتیزن آمریکا و کانادا بودن که ایران پیشم
    بودن
    تصمیم گرفتیم که برای عید بریم اروپا بگردیم اکثر کشورارو

حالا مشکلی‌ که من دارم اینه من فقط پاسپورت ایرانو دارم اما دوستم پاسپورت آمریکا و کانادارو دارن که ویزا نمیخوان مطمئناً

شرایطمو میگم خواهشاً راهنماییم کنین از کجا شروع کنم

با مادر پدر و خواهرم زندگی‌ می‌کنم

سند خونمون به اسم خودم هستش

۱-من حساب بانکی‌ تازه باز کردم گردش حساب اصلا ندارم ولی‌ موجودی داخلش که از پدرم گرفتم ۲ میلیارد این هلهشا توش دارم ، می‌خوام ببینم چون گردش حساب ندارم گیر نمیدان؟ اگه دادن می‌تونم بگم بابام بهم داده؟ چون پدرم بهم داده، و برای اینکه قصد دارم دانشجویی هم برم کانادا یا آمریکا در آینده نزدیک

۲-اگر بخوام کشورایی که گفتم در پأیین برم چقد باید ببرم ، به عرضه رایج کشور خودمون بگین فقط در نظر بگیرین که من اصلا نمی‌خوام بمونم جاهایی که می‌خوام برم می‌خوام فقط تو حرکت باشم ، عکس بگیرم، و، خورد و خوراک و شب یجائی برای رنت ، اصلا مهم نیست لاکجری باشه یا هرچی‌ )) کلا قصدم اینه اکثر کشورارو تا اونجا که می‌شه بهم نزدیک باشنو ببینم

جاهایی که می‌خوام برم ماده نظرم هست : انگلند،سوئیس،سوئد،ایسلند، نروژ،فنلاند

زبان هم فقط انگلیسی‌ بلدم

۳-باید با تور اقدام کنم یا خودم برم؟ آیا تور جاهایی که می‌خوام برمو تو بسته‌های گردشگری خودشون ارائه میدان؟

۴- مثلا من از سفارت سوئیس ویزا بگیرم بد از سوئیس برم سوئد تو مرز اونجا که پاسپورت چک می‌کنن مهر سوئد تو پاسپورتم زده می‌شه؟ کلا از مرز هرجا راد بشی‌ شنگن باشن مهر کشور میزنن تو پاسپورتم؟

کلا می‌خوام یه آثاری تو پاسپورتم باشه اکثر جاهارو رفتم :د

۵-از اونجا که هیچ‌جا نرفتم ولی‌ با وجود سند خونه و حساب بانکی قوی‌ای چقد احتمالش هست ویزا بگیرم

۶-گیر نمیدان چرا انقد پول تو حسابته؟
    ۷- در ضمن دانشجو هم هستم، حالا با این شرایط من اگه خودم برم سفارت سوئیس به محل سکونت خود منم نزدیک هستش اقدام کنم شانسم چقدر هستش ؟

من پست‌های انجمن خوندم تقریبا تنها نکته مثبتم حساب بانکی و اینکه خودم تنها میرم بدون خانواده و منزل که سندش به اسم خودم هست

از دوستان ممنون میشم کمک بکنن مرسی

عذر خواهی‌ می‌کنم اگه غلط تایپی داره با
    فینگلیش
    به فارسی convertor تایپ کردم

سلام دوست عزیز در موارد اول میتونم بگم که کاملا شانسی و بسته به نظر آفیسر هست ( دنده چپ پاشه یا راست ) دوم شما ویزا شنگن که بگیری تو فرودگاه که وارد بشی مهر ورود اون کشور میخوره و بعدش برو بیا تو هر کشور دیگه مهری نمیزنن ( من خودم ویزا شنگن سوئد داشتم ، رفتم دانمارک اونجا مهر کوپنهاگ خورد ولی رفتم سوئد اصلا مهری نزدن ) در مورد هزینه هم بسته به خوددت داره و هتلی که میری وگرنه خورد خوراک چندان نمیشه مثلا یک روز با کشتی از سوئد بری دانمارک و برگردی 100 کرون ، چلوکباب ( درسته همون کوبیده ) با مخلفات 100 کرون ( بگو سه نوبت کوبیده بزنی ) و حالا بقیه مخلفات هم 100 کرون حدودا میشه 500 کرون کرونی 400 تومان میشه 200 هزار تومان دیگه بقیش بسنگی بهخودت داره بخوای کنسرت بری بار بری و .....
    هتل هم از شبی 400 کرون ( خوابگاه ) داره به بالا ، شما که 2 میلیارد ریختی تو حسابت فکر چیو میکنی در ضمن هرجا بری صرافی هست با یک صرافی تو تهران هماهنگ میکنن آنی یکی تو تهران پول میده اونجا دلار یا یورو یا حتی پول اون کشور میگیری

Junior Member

سلام. ویزای فرصت مطالعاتی من بعد از حدود چهارماه اومد. به آفیسرتون ایمیل بزنید و بگید اگر مدارکی لازم داره که سرعت بررسی را بیشتر میکنه بفرستید. از من بیمه رو دوباره خواست و یه دعوتنامه جدید.

Junior Member

سلام. به سلامتی.
    ببخشید بیمه رو از کدوم شرکت بیمه گرفتید؟ و چه نوع بیمه ای باید گرفت؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط dr hamid نمایش پست ها
    سلام. ویزای فرصت مطالعاتی من بعد از حدود چهارماه اومد. به آفیسرتون ایمیل بزنید و بگید اگر مدارکی لازم داره که سرعت بررسی را بیشتر میکنه بفرستید. از من بیمه رو دوباره خواست و یه دعوتنامه جدید.

Junior Member

5 ماه از زمانی که درخواست ویزای فرصت مطالعاتی دادم میگذره و هنوز خبری نیست. البته شانس آوردم وسط کار عوض کردم واسه ایتالیا. الان ایتالیام و برام بهتر شد از همه جهت

Junior Member

سلام
    كارت اقامت سوئد از زمان تصميم گيري چقد طول ميكشه برسه سفارت تهران، من ميخوام بليط بگيرم براي ١٦ روز بعد از تصميم گيري، به نظرتون تو دوهفته به دستم ميرسه؟

Junior Member

يه سوال ديگه، من شنيدم كه كارتهاي اقامت رو پست هر دوشنبه مياره سفارت يعني هفته اي يكبار دوشنبه ها! درسته؟

سلام

برای گزفتن وقت تلفنی برای ویزا توریستی کسی اطلاع داره چه زمانهایی وقت های جدید باز میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr hamid نمایش پست ها
    سلام ایمیل افسرو از کجا میشه گیر آورد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)