صفحه 383 از 441 نخستنخست ... 283333373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393433 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,821 تا 3,830 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

من سال پيش كه ويزاي آلمان گرفته بودم تو پاسپورتم نوشته بود كه بايد حتما هشت هزار يورو نقد همراه داشته باشيد تا اين ويزا اعتبار داشته باشه،كسي ميدونه براي سويد هم بايد پولي نقد همراه داشته باشيم يا نه؟تو كارت اقامتم هيچي ننوشته.
    ممنون

Junior Member

اگر چيزي ننوشته قاعدتا چيزي نياز نيست. براي ويزاي آلمان هم هميشه نياز نيست پول همراهتون باشه. فقط بعضي وقتها شرايط خاصي رو مي نويسن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiiiiiiiiir نمایش پست ها
    من سال پيش كه ويزاي آلمان گرفته بودم تو پاسپورتم نوشته بود كه بايد حتما هشت هزار يورو نقد همراه داشته باشيد تا اين ويزا اعتبار داشته باشه،كسي ميدونه براي سويد هم بايد پولي نقد همراه داشته باشيم يا نه؟تو كارت اقامتم هيچي ننوشته.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان، من به صورت انلاين واسه ويزا اقدام كردم با پذيرش دكترا، حدود٤٠ روز پيش، يه بار نقص مدرك خورد نامه بورس رو از من دوباره خواستن. بعد ٢٠روز دوباره ميل زدن يه عالمه مدرك جديد خواستن حتي مشخصات دو تا ركامندر! ايا اين نرماله؟!

Junior Member

من هم يه بار تقص مدارك خوردم و بار دوم كلي سوال پرسيدن از جمله سوابق تحصيلي و كاري و مقالات و دو تا استاد به عنوان رفرنس. از شما هم همينها رو پرسيدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasel نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به صورت انلاين واسه ويزا اقدام كردم با پذيرش دكترا، حدود٤٠ روز پيش، يه بار نقص مدرك خورد نامه بورس رو از من دوباره خواستن. بعد ٢٠روز دوباره ميل زدن يه عالمه مدرك جديد خواستن حتي مشخصات دو تا ركامندر! ايا اين نرماله؟!

Junior Member

بله دقيقا همينا رو پرسيدن

Junior Member

سلام
    مخواستم سوال کنم اگر کسی برای فوق هر دانشگاهی تو سوئد اقدام کنه به صورت انلاین برای گرفتن ویزا باز هم باید بره سفارت برای مصاحبه؟ برای گرفتن ویزا چطور ؟باز نیاز به رفتن به سفارت هست یعنی ویزا از چه طریقی داده میشه؟ مصاحبه و نظر officer توی سفارت؟

Junior Member

سلام. دوستانی که آنلاین اقدام کردن در مورد نحوه پاسخ دادن به سوالات تجربیاتشون رو به اشتراک بزارن. سوال زیر دقیقا منظورش چیه:
    ?How will the co-applicant be provided in Sweden
    و اینکه راحت ترین راه برای پرداخت آنلاین چیه؟ در انتهای ثبت نام از حساب کارت اعتباری بصورت یورو یا دلار کسر می کنه یا کرون؟ چون همه جا هزینه به کرون نوشته و کارت های اعتباری به دلار یا یورو هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood57 نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که آنلاین اقدام کردن در مورد نحوه پاسخ دادن به سوالات تجربیاتشون رو به اشتراک بزارن. سوال زیر دقیقا منظورش چیه:
    ?How will the co-applicant be provided in Sweden
    و اینکه راحت ترین راه برای پرداخت آنلاین چیه؟ در انتهای ثبت نام از حساب کارت اعتباری بصورت یورو یا دلار کسر می کنه یا کرون؟ چون همه جا هزینه به کرون نوشته و کارت های اعتباری به دلار یا یورو هستند.
    سلام راجع به سوال دومتون من یک ویزا کارت دلاری خریدم و وقتی بعد اتمام ثبت نام به سایت پرداخت انلاین وصل شدم مبلغ 127 دلار توسط سفارت از حسابم کم شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiiiiiiiiir نمایش پست ها
    سلام راجع به سوال دومتون من یک ویزا کارت دلاری خریدم و وقتی بعد اتمام ثبت نام به سایت پرداخت انلاین وصل شدم مبلغ 127 دلار توسط سفارت از حسابم کم شد.
    ممنون از شما. اگه ویزا کارت رو اینجا گرفتید، ممنون میشم بفرمایید از کجا تهیه کردید؟ بعضی سایت ها تبلیغ می کنن اما قابل اعتماد نیستن.

Junior Member

سلام دوستان

من اول جولای برای دکترادر سوئد پذیرش گرفتم، که استادم گفته ترجیحا تا اوایل سپتامبر اونجا باشم. حدود 10 روز قبل از طریق اداره مهاجرت http://www.migrationsverket.se/ به صورت آنلاین درخواست ویزا و اقامت یه ساله کردم. ظاهرا تو برآورد زمان گفته 1 تا 2 ماه طول میکشه برای اعلام نتیجه. میخواستم بدونم آیا نیازی به مصاحبه و وقت سفارت هست یا خیر و اینکه راهی وجود داره که بشه سریعتر یه ویزای موقت گرفت و بعد تبدیلش کرد به اقامت یک ساله، اگه هست تفاوتشون چیه مخصوصا از نظر زمانی
    و اینکه جایی ازم bank statement نخواست و هزینه ی سابمیت درخواست هم 80 یورو بود و نه 1000 کرون. آیا این روند نرماله یا یه جایی اشتباه شده؟

پیشاپیش مرسی از کمکتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)