صفحه 384 از 441 نخستنخست ... 284334374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394434 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,831 تا 3,840 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood57 نمایش پست ها
    ممنون از شما. اگه ویزا کارت رو اینجا گرفتید، ممنون میشم بفرمایید از کجا تهیه کردید؟ بعضی سایت ها تبلیغ می کنن اما قابل اعتماد نیستن.
    من هم يكي از اين سايتها رو شانسي انتخاب كردم ولي بد نبود بعد سه ساعت بهم اطلاعات كارتو ايميل كردن.فكر كنم نتونم بگم اسمشو،تبليغات تو يه پست از فروم حذف ميشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cpm نمایش پست ها
    سلام دوستان

من اول جولای برای دکترادر سوئد پذیرش گرفتم، که استادم گفته ترجیحا تا اوایل سپتامبر اونجا باشم. حدود 10 روز قبل از طریق اداره مهاجرت http://www.migrationsverket.se/ به صورت آنلاین درخواست ویزا و اقامت یه ساله کردم. ظاهرا تو برآورد زمان گفته 1 تا 2 ماه طول میکشه برای اعلام نتیجه. میخواستم بدونم آیا نیازی به مصاحبه و وقت سفارت هست یا خیر و اینکه راهی وجود داره که بشه سریعتر یه ویزای موقت گرفت و بعد تبدیلش کرد به اقامت یک ساله، اگه هست تفاوتشون چیه مخصوصا از نظر زمانی
    و اینکه جایی ازم bank statement نخواست و هزینه ی سابمیت درخواست هم 80 یورو بود و نه 1000 کرون. آیا این روند نرماله یا یه جایی اشتباه شده؟

پیشاپیش مرسی از کمکتون
    سلام
    1- نیازی به وقت مصاحبه نیست. خودشون بعد از یکی دو ماه که رو کیستون تصمیم گیری کردن بهتون ایمیل میزنن برین برای انگشت نگاری
    2- راهی برای گرفتن ویزای موقت وجود نداره. اما بعد از اینکه براتون تصمیم گیری کردن و بعد از انگشت نگاری چند هفته طول میکشه کارتتون بیاد. اگر شرایط خاصی واقعا داشته باشید و بتونید این رو ثابت کنید بهتون ویزای موقت میدن که برید تو سوئد کارتتون رو تحویل بگیرید. البته ظاهرا اگر متاهل باشید به همسرتون این ویزای فوری رو نمیدن. ضمن اینکه ظاهرا برای این ویزای فوری مجددا باید هزینه پرداخت کنید.
    3- اگر فاند داشتید نیازی به bank statement نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cpm نمایش پست ها
    سلام دوستان

من اول جولای برای دکترادر سوئد پذیرش گرفتم، که استادم گفته ترجیحا تا اوایل سپتامبر اونجا باشم. حدود 10 روز قبل از طریق اداره مهاجرت http://www.migrationsverket.se/ به صورت آنلاین درخواست ویزا و اقامت یه ساله کردم. ظاهرا تو برآورد زمان گفته 1 تا 2 ماه طول میکشه برای اعلام نتیجه. میخواستم بدونم آیا نیازی به مصاحبه و وقت سفارت هست یا خیر و اینکه راهی وجود داره که بشه سریعتر یه ویزای موقت گرفت و بعد تبدیلش کرد به اقامت یک ساله، اگه هست تفاوتشون چیه مخصوصا از نظر زمانی
    و اینکه جایی ازم bank statement نخواست و هزینه ی سابمیت درخواست هم 80 یورو بود و نه 1000 کرون. آیا این روند نرماله یا یه جایی اشتباه شده؟

پیشاپیش مرسی از کمکتون
    سلام
    من فکر می کنم شما تقاضای ویزا دادید و باید درخواست اقامت دانشجویی می کردید. 80 یورو هزینه درخواست ویزا هست. در حالی که شما اگر از صفحه اقامت دانشجویی اپلای می کردید به مسیرش هدایت میشدید و 1000 کرون در انتها از شما دریافت می کرد. ضمن اینکه bank statemen هم در انتها از شما میخاست.
    شروع ثبت نام آنلاین شما باید از این صفحه می بود: http://www.migrationsverket.se/Engli...-to-apply.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineering, UT

سلام
    من برای یک کنفرانس تو سوئد دعوتنامه دارم از 27 Aug تا 2 Sep ولی توی سایت همه ی وقت ها پره!
    راه دیگه ای هست که بتونم وقت سفرات بگیرم؟
    حضوری قبول می کنن برم صبح زود دمه سفرت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faezehpzk نمایش پست ها
    سلام
    من برای یک کنفرانس تو سوئد دعوتنامه دارم از 27 Aug تا 2 Sep ولی توی سایت همه ی وقت ها پره!
    راه دیگه ای هست که بتونم وقت سفرات بگیرم؟
    حضوری قبول می کنن برم صبح زود دمه سفرت؟
    من دیدم کسایی که شرایط مشابه شما داشتن و وقت فوری گرفتن. راستش رو بخواید دقیق نمیدونم چه طوری ولی یکیشون میگفت از یه موسسه ای که روبروی سفارت یه کم پایین تر هستش کمک گرفته. من شماره اون موسسه رو گرفتم ازش ولی میترسم اینجا بذارم مسئولای سایت باز بهم گیر بدن. حالا شما برید دم در سفارت ببینید موسسه رو پیدا میکنید؟ و حتما قبلش با سفارت تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید ببینید جواب چی میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen936 نمایش پست ها
    درود بر تمام عزیزان خودم!

حقیقتش من توسط یکی از آشناهام در سوئد تونستم یه کار فرما پیدا کنم که حاضر بشه منو استخدام کنه و تا همین الان حدود 4 ماهه که پرونده من توسط وکیل خودم تو سوئد تکمیل شده و تحویل اداره مهاجرت شده!

طبق صحبتی که همون موقع با وکیل داشتم ,تمام کار ها و مدارک و تبلیغات برای شغل تو سوئد و اروپا و....انجام شده و مدارکش تو پرونده من هست.

تقریبا یک ماه پیش بود که وکیل به من خبر داد که مسئول رسیدگی به پرونده ی من مشخص شده و طی صحبتی که وکیل با مسئول پرونده داشته,مسئول پرونده در مورد تکمیل بودن مدارک و اسناد مورد نیاز اطمینان داده به وکیل من. اما هنوط هیچ خبری از اداره مهاجرت نشده و من درام نگران میشم که نکنه جواب منفی بدن به کیس من علی رغم تکمیل بودن مدارک!

به همین دلیل میخواستم بدونم کسی از شما عزیزان تجربه ای در این حوزه و در این مورد داره تا با من به اشتراک بذاره .

بینهایت ممنون از همتون!مخلصیم|
    دوستان کسی در مورد گرفتن اقامت کاری اطلاعاتی داره؟؟؟؟

Junior Member Reza2kn آواتار ها

سلام به همه دوستان.
    ما دیروز تو یه موسسه بودیم و اونجا راجع به ویزای تحصیل تو سوئد از راه وارد شدن به کالج زبان سوئدی صحبت کردن..
    یه تاپیک مشابهی با این موضوع رو تو انجمن دیدم که البته هم خیلی قدیمی بود و هم انگار مربوط به دوره زبان انگلیسی میشد و هم اینکه بیشتر دوستان موفق نشده بودن ویزا رو بگیرن..

تو اون موسسه میگفتن شما برای این کالج، که فقط هم تو سپتامبر پذیرش داره ثبت نام میکنی، بعد میتونی به همراه همسرت بری اونجا و یک دوره 30 واحدی از زبان رو تو طول 6 ماه یا 1 یکسال بخونی. بعد از اون میتونی کار پیدا کنی و با کارفرما هماهنگ کنی و ویزات رو به ویزای کار تبدیل کنی.. میخواستم بدونم اول از همه چنین چیزی چقدر صحت داره؟ کسی تونسته از این راه جلو بره و موفق بشه؟ و همینطور اینکه، بعد از تموم کردن یه مقطع تحصیلی تو سوئد شما 1 سال مهلت دارین که کار پیدا کنین و اون موقع ویزاتون رو به ویزای کار تبدیل کنید. میخوام بدونم این بازه زمانی درباره کالج های زبان هم صدق میکنه یا نه؟

ممنون.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    متاسفانه من بعد از حدود 2 ماه و 20 روز از تاریخی که برای ویزا اقدام کرده ام هنوز جوابی نگرفته ام و در حال حاضر زمان خیلی کمی برایم مونده. چند تا سوال داشتم:

از دوستان کسی هست که شرایط مشابهی داشته باشه؟
    در این شرایط چه کاری باید انجام داد که روند رو تسریع کرد؟
    از زمانی که تصمیم گیری میشود تا زمان دریافت کارت چقدر طول میکشه؟

Junior Member

منم دو ماهه منتظرم و هموز ويزام نيومده، و بايد ١ سپتامبر اونجا باشم، كارت اقامت هم حدود ٢ تا ٣ هفته طول ميكشه. اگه از طريق دانشگاه واستون اقدام كنن شايد يه كم سريعتر بشه روندش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood57 نمایش پست ها
    سلام
    من فکر می کنم شما تقاضای ویزا دادید و باید درخواست اقامت دانشجویی می کردید. 80 یورو هزینه درخواست ویزا هست. در حالی که شما اگر از صفحه اقامت دانشجویی اپلای می کردید به مسیرش هدایت میشدید و 1000 کرون در انتها از شما دریافت می کرد. ضمن اینکه bank statemen هم در انتها از شما میخاست.
    شروع ثبت نام آنلاین شما باید از این صفحه می بود: http://www.migrationsverket.se/Engli...-to-apply.html
    مرسی از جوابتون، بله ظاهرا همین طوره که میگین و درخواست من برای ویزا بوده، آیا کسی تفاوت این دو تا رو میدونه و نیاز به تغییری هست؟ آیا ویزا بیشتر طول میکشه و یا بعدا برای تبدیلش به اقامت دانشجویی کاری کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)