صفحه 389 از 441 نخستنخست ... 289339379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399439 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,881 تا 3,890 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام
    من آنلاین درخواست اقامت دانشجویی کردم واسه فرصت مطالعاتی با دعوتنامه ای که استادم تو سوئد فرستاده. بهم ایمیل دادن و گفتن باید Confirmation of admission داشته باشی که مربوط به دانشجویانی میشه که میخان اونجا دکتری می خونن نه فرصت مطالعاتی و یا اینکه درخواستت رو تبدیل به visiting researcher کنی. از طرفی من researcher هم نیستم و به عنوان دانشجو هستم. الان واقعا موندم و نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا دوستانی که درخواستشون فرصت مطالعاتی بوده و موفق شدن راهنماییم کنن که درخواستشون چطوری بوده و من الان باید چیکار کنم؟ ممنون میشم اگه دوستی کمک کنه.

Junior Member

سلام

منم برای فرصت مطالعاتی درخواست دادم و اتفاقا بعد از حدود سه هفته به من هم ایمیل زدند و درخواست همچین مدرکی کردند. من هم براشون توضیح دادم که من برای دکترا اونجا اپلای نکردم و بعنوان visiting PhD student درخواست کردم. این توضیحات رو که دادم طرف قانع شد و درخواستم رو تبدیل به visiting student کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaas نمایش پست ها
    سلام

منم برای فرصت مطالعاتی درخواست دادم و اتفاقا بعد از حدود سه هفته به من هم ایمیل زدند و درخواست همچین مدرکی کردند. من هم براشون توضیح دادم که من برای دکترا اونجا اپلای نکردم و بعنوان visiting PhD student درخواست کردم. این توضیحات رو که دادم طرف قانع شد و درخواستم رو تبدیل به visiting student کرد.
    ممنون دوست عزیز
    منم الان در جواب نقص مدرکم نوشتم که دانشجوام و .... و فرستادم. نمیدونم شما دستی دادید یا آنلاین. من آنلاین انجام دادم و بعد از دو روز همچین مدرکی خواستن. لطفا بفرماید پروسه تون به کجا رسید؟ بعد از توضیحتون چه اتفاقی افتاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood57 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    منم الان در جواب نقص مدرکم نوشتم که دانشجوام و .... و فرستادم. نمیدونم شما دستی دادید یا آنلاین. من آنلاین انجام دادم و بعد از دو روز همچین مدرکی خواستن. لطفا بفرماید پروسه تون به کجا رسید؟ بعد از توضیحتون چه اتفاقی افتاد؟
    سلام مجدد

من حضوری درخواست دادم. بعد از توضیحم درخواستم رو به visiting PhD student تغییر دادند و تا الان هم هنوز تحت بررسی است. من June 1 درخواست داده بودم. هفته پیش بهشون ایمیل زدم ولی گفتند افسر پرونده برام تعیین نشده!

سلام. من برای ویزای فرصت مطالعاتی حضوری رفتم سفارت اقدام کردم. 2016/8/15 و 2016/09/21 تصمیم گیری شد و منتظر کارت اقامت هستم. من هم اول فرم visiting researcher پر کردم و اونجا بهم گفتن که باید hosting agreement داشته باشی، صفحه آخر اون فرم چند مورد و ذکر کرده که این هم جز اون موارد بود. من از قبل فرم 105031 را هم پر کرده بودم و همراه خورم داشتم و اون و به آقا نشون دادم گفت اره فرم مربوط به شما همینه. فرم 127011 واسه کسایی که دکتراشون و تموم کردن و واسه فرصت میخوان برن. ما هایی که هنوز دانشجوی دکتری هستیم visiting researcher از نظر سفارت نیستیم. این یه اصطلاح اشتباهه که من هم با همین اصطلاح اشتباه رقتم سفارت و فرم اشتباهی و پر کردم. حالا من چوم اون یکی فرم هم همراه خورم پر شده داشتم، همون جا به آقای مسئولش دادم. گفتم اینجا با بقیه بچه ها هم در میون بذارم تا بقیه به چنین اشتباهی دچار نشن.

Junior Member

لینک اپلی دادن برای ویزای کار چیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasel نمایش پست ها
    سلام منم ٣ june به صورت انلاين اقدام كردم ولي هنوز جوابي نيومده...
    سلام دوستان كسي هست واسه ويزاي دانشجويي phd تو ماه june اقدام كرده و جواب گرفته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaas نمایش پست ها
    سلام مجدد

من حضوری درخواست دادم. بعد از توضیحم درخواستم رو به visiting PhD student تغییر دادند و تا الان هم هنوز تحت بررسی است. من June 1 درخواست داده بودم. هفته پیش بهشون ایمیل زدم ولی گفتند افسر پرونده برام تعیین نشده!
    سلام
    پروسه شما خیلی زمان بر شده. همونطور که گفتم آنلاین درخواست کردم و بعد از 1 روز رجیستر شد و بعد از 4 روز افسر پرونده ام مشخص شد. در مورد اپلای همونطور که گفتم برای فرصت مطالعاتی درخواست دانشجویی دادم اما ازم پذیرش رسمی دانشگاه خواستن که ما نداریم. فقط دعوتنامه از استاد داریم. بنابراین گفت شما visiting PhD student هستی و اپلیکیشن تبدیل به visitor 's permit شد همینطور همسر ودخترم. حالا دیگه خدا می دونه چی میشه. من متن ایمیل افسر پروندم رو برای راهنمایی دوستان که میخان اقدام کنند میزارم:
    You are admitted as a Ph.D student Iran. You are not admitted to a program or a course in Sweden, you are a visiting PhD student at Swedish University of Agricultural Sciences for six months. For this reason you cannot be granted a residence permit for studies since you are not admitted to a specific program in Sweden. Your application has therefor been changed to an application for residence permit for visitors in Sweden and it will be processed accordingly. The waiting time for residence permit for visitors are 1-2 months.

Junior Member

من 7 اگوست اپلای کردم تا دیروز که میشه 27 سپتامبر هنوز کیس افیسر نداشتم . تمام تماس های من با اداره مهاجرت سوئد بی نتیجه بود و همیشه یک جواب تکراری که باید صبر کنی. وقتی استادم تماس گرفت همون روز برام کیس افیسر گذاشتند. شدیدان توصیه میکنم استادتون و یا دانشگاه تماس بگیرند . حداقل می فهمید کجای پروسه ویزا گرفتن هستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikies نمایش پست ها
    من 7 اگوست اپلای کردم تا دیروز که میشه 27 سپتامبر هنوز کیس افیسر نداشتم . تمام تماس های من با اداره مهاجرت سوئد بی نتیجه بود و همیشه یک جواب تکراری که باید صبر کنی. وقتی استادم تماس گرفت همون روز برام کیس افیسر گذاشتند. شدیدان توصیه میکنم استادتون و یا دانشگاه تماس بگیرند . حداقل می فهمید کجای پروسه ویزا گرفتن هستید.
    من استادم دو بار باهاشون تماس گرفته، يه ماه پيش گفتن تا يه هفته جواب ميديم فعلا كه جواب نيومده...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)