صفحه 396 از 441 نخستنخست ... 296346386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,951 تا 3,960 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

بعد از دوماه اینم جواب شون، والا گرفتن ما رو

The case has not received any official get. Right now the case is registered on an assistant until the case is taken over by a case officer.
    Unfortunately we can´t say when the decision will be made. It is the case officer who request additional information if it´s needs.
    According case officers they are working with older cases received.
    ….
    Pleas wait Migration Agency statement.

Best regards
    Jeanette Laursen

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    بعد از دوماه اینم جواب شون، والا گرفتن ما رو

The case has not received any official get. Right now the case is registered on an assistant until the case is taken over by a case officer.
    Unfortunately we can´t say when the decision will be made. It is the case officer who request additional information if it´s needs.
    According case officers they are working with older cases received.
    ….
    Pleas wait Migration Agency statement.

Best regards
    Jeanette Laursen
    سلام دوست عزیز
    قبلا هم اشاره کرده بودم که در سایت http://www.migrationsverket.se مدت زمان لازم برای تصمیم گیری برای هر نوع درخواستی ذکر شده. شما درخواستتون visiting researcher بوده. من چک کردم و مدت زمان لازم برای درخواست هایی از نوع درخواست شما رو (other studies) 3-4 ماه زده که خودتون هم می تونید چک کنید. اگه درخواستتون دانشجویی بود 2-1 ماه می بود. من برای فرصت مطالعاتی درخواستم دانشجویی بود و بعد از 40 روز پاسخ دادند. بنابراین فکر می کنم باید بیشتر منتظر باشید. کمی صبور باشید حتما پاسخ مثبت خواهید گرفت.
    ویرایش توسط Masood57 : November 4th, 2016 در ساعت 01:12 AM

Junior Member

سلام دوستان

من June 14 مدارکمو به سفارت تحویل دادم و همون روز هم در سایت بصورت انلاین ثبت شد. 20 October اداره مهاجرت نتیجه تصمیم گیری رو اعلام کرد، که خوشبختانه مثبت بوده و 12 روز بعد که با سفارت تماس گرفتم گفتن کارتم اومده.
    برای شرایط من توو سایتشون که چک میکردم میگفتن 2 تا 4 ماه طول میکشه البته در پاسخ به یکی از ایمیل هام گفتن شاید حتی بیشتر از 4 ماه! که برای درخواست من چهار ماه و یک هفته طول کشید تا تصمیم گیری کنن.
    امیدوارم همه دوستان بزودی کارت اقامتشون رو دریافت کنن و موفق باشن.

سلام دوستان ، من دانشجو هستم تو سوید و برای برادرم دعوت نامه فرستادم . خودم مدارکو اپلود کردم در سایت سفارت و انلاین ثبت نام کردمش. اون فرم لازمو از
    skateverket گرفتم و یه فرم دعوت نامه پر کردم و هم یه فرم ویزای شتگن از طرف برادرم. مراحل کار درسته ؟ آخه وقتی وارد اکانتم میشم در سایت سفارت desicion pending هستش ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم که مثلا فلان مدرک ناقصه یا گواهی جدید بانکو بیار و فردا هم وقت مصاحبش هستش.ممنون

چند روز پیش ایمیل زدم به اداره اقامت و در مورد مدت زمان بررسی اقامت visiting researcher پرسیدم،
    گفت توی سایت ما اطلاعات visiting researcher رو قرار نمی دهیم و در حال حاضر مشغول بررسی این نوع پرونده ها در ماه July هستیم.

همگی موفق باشید

Junior Member

سلام دوستام من امروز میخواستم از سایت سفارت وقت بگیرم برای ویزای توریستی ولی به مشکل برخوردم. سوالم اینه که برای دریافت نوبت سفارت باید همه مدارک از جمله بیمه مسافرتی و دعوت نامه رو هم باید آپلود کنیم. اخه من هنوز دعوتنامم اماده نیست. خواستم نوبت بگیرم تا اون اماده بشه. و ایا پرداخت هزینه رو هم باید انجام بدیم؟

Junior Member

سلام دوستان كسي هست ماه جون واسه ويزاي دانشجويي اقدام كرده باشه و هنوز جوابش نيومده باشه؟

Junior Member

در فرم آنلاین برای گرفتن وقت سفارت اطلاعات ناقص وارد شده مثل تاریخ ورود و هتل. این مشکلی ایجاد می کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood57 نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز ویزای من، همسرم و دخترم اوکی شد.
    نوع درخواست: 6 ماهه و برای فرصت مطالعاتی
    نحوه اپلای: به صورت آنلاین (درخواست اقامت دانشجویی)
    تاریخ اپلای: 2016-09-21
    تاریخ تصمیم گیری: 2016-10-31
    مدت اقامت: ژانویه تا جولای 2017

اما چند نکته:
    1- حتما اگه می تونید آنلاین اقدام کنید (با کمک سایت هایی که خدمات پرداخت انجام میدن می تونید وجه را به راحتی پرداخت کنید و نیازی به خرید کارت اعتباری بین المللی نیست)
    2- ترجمه مدارک به هیچ وجه نیاز به مهر دادگستری و وزارت خارجه نداره (صرفا ترجمه رسمی کافیه)
    3- حتما اگه می تونید برای همسرتون گواهی بانکی به نام خودش بگیرید. برای فرزند به نام خودتون بهتره.
    4- حتما با کیس آفیسرتون در تماس باشید.
    5- ممکنه آفیسر نوع درخواست رو از دانشجویی به visitor permit تغییر بده (برای فرصت مطالعاتی). اشکالی نداره و از بابتش نگران نشید. فقط توضیحات لازم رو بدید و بگید visiting PhD student هستید.
    موفق باشید
    سلام
    امروز برای بیومتریک به همراه خانواده به سفارت رفتیم. انجام بیومتریک کلا ۲۰ دقیقه زمان برد و گفتن دو هفته دیگه کارت میاد. دوستان حتی الامکان صبح زوده زود برید سفارت. ما ۹ رفتیم و‌ نوبت گرفتیم ولی ۱:۳۰ رفتیم داخل. اگر همراه هم‌دارید و قصد دارید کارت اقامت همه رو‌خودتون تحویل بگیری، حتما وقتی دارید بیومتریک انجام می دید به اون آقای داخل باجه اطلاع بدید تا فرم مربوطه را پر کنه و شما امضا کنید. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز ایمیل از Swedish Migration Board دریافت کردم که باید نوبت بگیرم برای سفارت. این به منزله جواب مثبت هست؟ به پیج خودم رفتم نوشته تصمیم گرفته شده ولی ننوشته تصمیم مثبت یا چیز دیگه. چطوری میتونم از سفارت وقت بگیرم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)