صفحه 402 از 441 نخستنخست ... 302352392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,011 تا 4,020 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط irmpmn نمایش پست ها
    چقدر طول کشید تا جوابش اومد ؟ دوباره مصاحبه کردن ؟
    نه مصاحبه نكردن از دانشگاهش با مايگريشن تماس گرفتن حل شد تقريبا يه هفته طول كشيد. شما دليل ريجكتيتونو ميدونين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط foro نمایش پست ها
    آخه گفتن دوبرابر شده یعنی پنج هزاردلار شده ده هزاردلار.خبررسمی ایران اعلام کرد میشه تقریبا نفری هشتادهزارکرون سوید
    از ایران هر چی دلتون بخواد میتونین خارج کنین، فقط کنار هم نزارید، چون نه کسی ازتون میپرسه و نه چکتون میکنن. در ورود به اتحاديه اروپا هم هز مبلغی میخواهید بیارید بلامانعه، اما حتما حتما حتما دیکلر کنید در فرودگاه.وگرنه هنگام گذاشتن به حساب بانکی دچار مشکل میشید،البته باز هم کسی چک نمیکنه شما رو که چقدر همزاه دارید، خودتون باید برید گمرگ و اعلام کنید

دوستان آیا اعتراض پس از ریجکت شدن جواب میده ؟
    من به خاطر اشکال در پذیرش دانشگاه ریجکت شدم، بعد از تماس با دانشگاه و ادمیشن آفیس، پذیرش مجدد برام صادر کردن، کو اوردیناتور دانشگاه با اداره مهاحرت تماس گرقت، در عرض دو هفته اکسپت شدم. در روند اعتراض محددا بیومتری ندارید.البته من انلاین اقدام کرده بودم از اول.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_1986ir نمایش پست ها
    من به خاطر اشکال در پذیرش دانشگاه ریجکت شدم، بعد از تماس با دانشگاه و ادمیشن آفیس، پذیرش مجدد برام صادر کردن، کو اوردیناتور دانشگاه با اداره مهاحرت تماس گرقت، در عرض دو هفته اکسپت شدم. در روند اعتراض محددا بیومتری ندارید.البته من انلاین اقدام کرده بودم از اول.
    سفارت به ما گفت نامه بنویسید ، ما هم نامه اعتراض نوشتیم
    به دانشگاه هم گفتیم.
    دعا کنید ما هم جواب بگیریم رفقا

Junior Member gn68 آواتار ها

سلام
    جواب اعتراضتون چه طوري اومد يعني وقتي گفتن اكسپت شدين ؟؟ ايميل زدن خودشون يا شما خودتون پرسيدين ازشون ؟؟ منم نامه اعتراض م رو فرستادم منتظرم كه ببينم چيه حوابشون

سلام دوستان.
    امروز نتیجه نهایی اقامت دانشجویی من اومد.
    تاریخ درخواست: 2016/12/27
    تاریخ تصمیم گیری نهایی: 2017/2/1
    به عبارتی میشه گفت حدود 35 روزه جواب اومد.
    بنده اینترنتی اقدام نکردم بلکه حضوری مدارک رو تحویل دادم و این تجربه ثابت کرد که همون طور که قبلا هم عرض کردم شانس ( که یک کیس آفیسر فرز و سریع بهتون بخوره ) و پیگیری دو فاکتور مهم برای تسریع روند رسیدگی به پرونده شما خواهد بود.
    حتما بعد از گذشت یک یا دو هفته به سفارت ایمیل بزنید (ایمیل حتما باید به زبان انگلیسی یا سوئدی باشه) و جویای آخرین وضعیت پروندتون بشید ( دقت کنید که سفارت در این مورد حضوری جواب نمیده و فقط از راه ایمیل جوابتون رو معمولا خیلی سریع میده) و اسم کیس آفیسر رو هم بپرسید. بعد از اینکه ایمیل کیس آفیسر رو پیدا کردید هفته ای یک بار بهشون ایمیل بزنید و وضعیت پرونده رو جویا بشید.
    البته اداره مهاجرت تاریخ شروع دوره تحصیلی مربوطه رو نیز مد نظر قرار میده و سعی میکنه قبل از اون تاریخ اجازه اقامت رو صادر کنه اما قطعا پیگیری شما بدون تاثیر نیست. من تاریخ شروع پروژم 02/15 از طرف دانشگاه مشخص شده بود و شاید همین موضوع باعث شد که تصمیصمگیری نهایی سرعت بیشتری داشته باشه. در صورتی که نقص مدارک نداشته باشید زمان 1 الی 2 ماه برای صدور اجازه اقامت دانشجویی زمان لازم دارید دقت کنید که اگه نقص مدارک داشته باشید این زمان ممکنه به 4 ماه نیز افزایش پیدا کنه پس حتما پست قبلی من رو برای مدارک لازم برای اقامت دانشجویی (برای فرصت مطالعاتی همراه با scholorship) رو بخونید.
    امیدوارم به سرعت ویزا و اجازه اقامت همگی دوستان جور بشه.
    یا علی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_ayoobi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    امروز نتیجه نهایی اقامت دانشجویی من اومد.
    تاریخ درخواست: 2016/12/27
    تاریخ تصمیم گیری نهایی: 2017/2/1
    به عبارتی میشه گفت حدود 35 روزه جواب اومد.
    بنده اینترنتی اقدام نکردم بلکه حضوری مدارک رو تحویل دادم و این تجربه ثابت کرد که همون طور که قبلا هم عرض کردم شانس ( که یک کیس آفیسر فرز و سریع بهتون بخوره ) و پیگیری دو فاکتور مهم برای تسریع روند رسیدگی به پرونده شما خواهد بود.
    حتما بعد از گذشت یک یا دو هفته به سفارت ایمیل بزنید (ایمیل حتما باید به زبان انگلیسی یا سوئدی باشه) و جویای آخرین وضعیت پروندتون بشید ( دقت کنید که سفارت در این مورد حضوری جواب نمیده و فقط از راه ایمیل جوابتون رو معمولا خیلی سریع میده) و اسم کیس آفیسر رو هم بپرسید. بعد از اینکه ایمیل کیس آفیسر رو پیدا کردید هفته ای یک بار بهشون ایمیل بزنید و وضعیت پرونده رو جویا بشید.
    البته اداره مهاجرت تاریخ شروع دوره تحصیلی مربوطه رو نیز مد نظر قرار میده و سعی میکنه قبل از اون تاریخ اجازه اقامت رو صادر کنه اما قطعا پیگیری شما بدون تاثیر نیست. من تاریخ شروع پروژم 02/15 از طرف دانشگاه مشخص شده بود و شاید همین موضوع باعث شد که تصمیصمگیری نهایی سرعت بیشتری داشته باشه. در صورتی که نقص مدارک نداشته باشید زمان 1 الی 2 ماه برای صدور اجازه اقامت دانشجویی زمان لازم دارید دقت کنید که اگه نقص مدارک داشته باشید این زمان ممکنه به 4 ماه نیز افزایش پیدا کنه پس حتما پست قبلی من رو برای مدارک لازم برای اقامت دانشجویی (برای فرصت مطالعاتی همراه با scholorship) رو بخونید.
    امیدوارم به سرعت ویزا و اجازه اقامت همگی دوستان جور بشه.
    یا علی.
    از شما هم مصاحبه شد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gn68 نمایش پست ها
    سلام
    جواب اعتراضتون چه طوري اومد يعني وقتي گفتن اكسپت شدين ؟؟ ايميل زدن خودشون يا شما خودتون پرسيدين ازشون ؟؟ منم نامه اعتراض م رو فرستادم منتظرم كه ببينم چيه حوابشون
    اولا وضعیت پرونده مون توی سایت اداره مهاجرت مجددا رفت روی گزینه decision pending, و بعد هم مجددا خودشون ایمیل زدن که جواب اماده است بیاین سفارت.
    اما حقیقتا کو اوردیناتور دانشگاه واقعا همکاری کرد، تلفنی با افیسر ها صحبت کرده بود که اشکال از متن پذیرش بوده و نه شرایط، با خود ادمیشن افیس هم هماهنگ کرده بود که پذیرش رو اصلاح کنن. و دوباره برام بفرستن.
    توی سوئد هر چی دانشگاه بگه سنده!

از شما هم مصاحبه شد ؟
    نه دوست عزیز با من مصاحبه نداشتن.
    کلا برای سفرهای مطالعاتی و تحقیقاتی مصاحبه وجود نداره گویا. بنده از دانشگاه مقصد دعوت نامه داشتم و scholorship داشتن باعث شد که نیازی به bank statement نداشته باشم.
    امیدوارم به زودی کاراتون پیش بره و اوکی شه.
    یا علی.

اولا وضعیت پرونده مون توی سایت اداره مهاجرت مجددا رفت روی گزینه decision pending, و بعد هم مجددا خودشون ایمیل زدن که جواب اماده است بیاین سفارت.
    اما حقیقتا کو اوردیناتور دانشگاه واقعا همکاری کرد، تلفنی با افیسر ها صحبت کرده بود که اشکال از متن پذیرش بوده و نه شرایط، با خود ادمیشن افیس هم هماهنگ کرده بود که پذیرش رو اصلاح کنن. و دوباره برام بفرستن.
    توی سوئد هر چی دانشگاه بگه سنده!
    ببخشید، نقص پذیرشتون چی بود؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)