صفحه 403 از 441 نخستنخست ... 303353393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,021 تا 4,030 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member gn68 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_1986ir نمایش پست ها
    اولا وضعیت پرونده مون توی سایت اداره مهاجرت مجددا رفت روی گزینه decision pending, و بعد هم مجددا خودشون ایمیل زدن که جواب اماده است بیاین سفارت.
    اما حقیقتا کو اوردیناتور دانشگاه واقعا همکاری کرد، تلفنی با افیسر ها صحبت کرده بود که اشکال از متن پذیرش بوده و نه شرایط، با خود ادمیشن افیس هم هماهنگ کرده بود که پذیرش رو اصلاح کنن. و دوباره برام بفرستن.
    توی سوئد هر چی دانشگاه بگه سنده!
    منم خيلي شنيده بودم كه حرف دانشگاه سنده ولي من به هركي تو دانشگاه ايميل زدم كه كمك كنه با مايگريشن صحبت كنن هيچكي قبول نكرد همه ميگن دانشگاه هيچ نقشي تو تصميم اونا نداره و نميتونه دخالت كنه.
    والا ديگه موندم نامه اعتراضي خودم جواب بده!

Junior Member

سلام دوستان
    با رزومه زیر اگه موفق به دریافت پذیرش ارشد مجدد از سوئد بشم، چقدر برای گرفتن ویزا شانس دارم؟
    کارشناسی مهندسی مکانیک معدل 15.17 دانشگاه سراسری تبریز فارغ التحصیل سال 87
    کارشناسی ارشد مکانیک معدل 17.28 دانشگاه بوعلی سینا همدان فارغ التحصیل سال 90
    سه مقاله ژورنالی غیر ISI
    آیلتس 7 و جی آر ای 311
    2 سال سابقه کار مرتبط با رشته و دو سال سابقه تدریس پاره وقت در دانشگاه آزاد
    سن 32 سال و متائهل و دارای یک فرزند
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط F_rahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با رزومه زیر اگه موفق به دریافت پذیرش ارشد مجدد از سوئد بشم، چقدر برای گرفتن ویزا شانس دارم؟
    کارشناسی مهندسی مکانیک معدل 15.17 دانشگاه سراسری تبریز فارغ التحصیل سال 87
    کارشناسی ارشد مکانیک معدل 17.28 دانشگاه بوعلی سینا همدان فارغ التحصیل سال 90
    سه مقاله ژورنالی غیر ISI
    آیلتس 7 و جی آر ای 311
    2 سال سابقه کار مرتبط با رشته و دو سال سابقه تدریس پاره وقت در دانشگاه آزاد
    سن 32 سال و متائهل و دارای یک فرزند
    ممنون از راهنماییتون
    برای دکتری هم شانس دارید، با اساتید تماس بگیرید

Junior Member

سلام دوستان،
    كسى هست براى visiting researcher تو ماه اكتبر اپلاى كرده باشه؟ من و همسرم اكتبر درخواست ويزا داديم، يه هفته ديگه مى شه چهار ماه و هنوز جواب نيومده. من مسترم رو هم پارسال سوئد بودم و به اين خاطر فكر نمى كردم ويزا انقدر طول بكشه. كسى تجربه مشابهى داشته؟
    تاريخ و شروع قراردادم هم گذشته، نمى دونم درين حالت با دانشگاه تماس مى گيرن كه قرارداد جديد براشون بفرستن يا ريجكت مى كنن؟
    كسى تجربه مشابهى داشته؟

[QUOTE=elmiravega;2406016]سلام دوستان،
    كسى هست براى visiting researcher تو ماه اكتبر اپلاى كرده باشه؟ من و همسرم اكتبر درخواست ويزا داديم، يه هفته ديگه مى شه چهار ماه و هنوز جواب نيومده. من مسترم رو هم پارسال سوئد بودم و به اين خاطر فكر نمى كردم ويزا انقدر طول بكشه. كسى تجربه مشابهى داشته؟
    تاريخ و شروع قراردادم هم گذشته، نمى دونم درين حالت با دانشگاه تماس مى گيرن كه قرارداد جديد براشون بفرستن يا ريجكت مى كنن؟
    كسى تجربه مشابهى داشته؟[/QUOTEت]
    سلام
    مال ما شده ۵ ماه و ۱۰ روز

Junior Member

[QUOTE=khafanekhafan;2406086]
    نقل قول نوشته اصلی توسط elmiravega نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    كسى تجربه مشابهى داشته؟[/QUOTEت]
    سلام
    مال ما شده ۵ ماه و ۱۰ روز
    شما هم براى همين visiting researcher درخواست داده بودين؟ يا دكترا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khafanekhafan نمایش پست ها
    ببخشید، نقص پذیرشتون چی بود؟
    متنش جوری نوشته شده بود که افیسر فکر میکرد پذیرش کلندیشنال هست و مبنی بر پاس کردن اولیه 7.5 کردیت.

ویزای دانشجویی سوئد اگر کاندیشنال نباشه، و حداقل با 30 کردیت شروع بشه و heltid یا فول تایم باشه، ریجکت نمیشه، مگر نقص مدارک داشته باشید، یا مدت زمان بررسی انقدر طولانی بشه که از زمان شروع کلاسهای شما خیلی گذشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gn68 نمایش پست ها
    منم خيلي شنيده بودم كه حرف دانشگاه سنده ولي من به هركي تو دانشگاه ايميل زدم كه كمك كنه با مايگريشن صحبت كنن هيچكي قبول نكرد همه ميگن دانشگاه هيچ نقشي تو تصميم اونا نداره و نميتونه دخالت كنه.
    والا ديگه موندم نامه اعتراضي خودم جواب بده!
    شما به چه علتی پرونده تون رد شده؟ مشکل از کجا بوده؟
    این حرف رو میزنن، عملا سوئدي ها مستقيم به كسي نه نميگن، بهانه میارن. در واقع هر کسی نمیتونه به شما کمک کنه، کو اوردیناتورتون Studievägledare رو پیدا کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام دوستان
    من اکتبر گذشته به صورت آنلاین برای ورک پرمیت (قرارداد یک سال ونیمه، شروع از ژانویه امسال) درخواست دادم. هفته گذشته ایمیل تایید اومد. منتها من چون فکر میکردم پروسه اش بیشتر طول میکشه، یه جای دیگه مشغول شدم (قرارداد یه ساله). کارفرمای سوئدی هم موافقت کرد که سال دیگه شروع کنم. حالا میتونم تا آخر امسال صبر کنم، بعد برم سوئد (اون موقع فقط 6 ماه از قراردادم مونده)؟ بعد اینکه کارت اقامت رو گرفتم چقدر وقت دارم وارد سوئد بشم؟ با شماره مهاجرت هم که تماس میگیرم اشغاله:
    +46771235235

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)