صفحه 405 از 441 نخستنخست ... 305355395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,041 تا 4,050 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd88 نمایش پست ها
    سلام
    بله شما هم به عنوان همراه اجازه کار دارید.
    فرقی نمی‌کنه از کجا برای کار اقدام کنید. فقط توجه کنید که زمان شروع کار نمی‌تواند زودتر تاریخی باشد که به همسرتون و شما اجازه ورود به سوئد داده شده است.
    چون مجوز اقامت شما به واسطه همسرتان است، تاریخ اتمام مجوز هر دو شما یکسان است. اما شما می‌توانید قبل از اتمام این تاریخ برای مجوز اقامت خودتون برای کار اقدام کنید. در این حالت به همسرتون به عنوان همراه شما اجاره اقامت و کار داده می‌شود
    پس اون طور که من متوجه فرمایشتون شدم اجازه ی کار محدود به یک کارفرمای خاص نیست و من اجازه ی کار رو می گیرم و بعد هر کارفرمایی که قبول کرد میتونم با امضای قرارداد مشغول به کار بشم. درسته؟
    یعنی من الان میتونم به کارفرماهای بالقوه بگم که من work permit خواهم داشت و شما لازم نیست فعلا کار خاصی بکنید؟

Junior Member

مطابق با اونچه که در سایت اداره مهاجرت سوئد اموده بله
    If you are a family member of someone who has a residence permit for studies in Sweden at a university or university college, you can get a residence permit for the same period. If the permit is valid for more than six months, you can get a work permit. If you are a family member of someone who has a permanent residence permit in Sweden after four years of doctoral studies, you can get a permanent residence permit.
    برای اطمینان می‌تونید به این آدرس مراجعه کنید:
    https://www.migrationsverket.se/Engl...y-members.html

نقل قول نوشته اصلی توسط danrah نمایش پست ها

پس اون طور که من متوجه فرمایشتون شدم اجازه ی کار محدود به یک کارفرمای خاص نیست و من اجازه ی کار رو می گیرم و بعد هر کارفرمایی که قبول کرد میتونم با امضای قرارداد مشغول به کار بشم. درسته؟
    یعنی من الان میتونم به کارفرماهای بالقوه بگم که من work permit خواهم داشت و شما لازم نیست فعلا کار خاصی بکنید؟

دوستان اگه ما بخوايم از طريق يكي از دوستامون ويزاي دو هفته اي شينگن براي سوئد بگيريم شانسمون چقدره؟ زن و شوهر باهم/ تقبل هزينه ها هم دعوت كننده قبول كرده ولي خودمون هم بالاي ١٠٠ ميليون نفري حساب داريم./ هردوشاغل يكي مغازه دار يكي كارمند شركت خصوصي/بدون سند مالكيت. ممنون ميشم نظرتون رو بگين.

Junior Member

سلام، میخاستم بدونم هزینه ویزا رو دوستان از طریق تهران پیمنت پرداخت کردن؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_83 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز. ما از طريق خود دعوت كننده پرداخت كرديم. ولي گويا از طريق همين سايت هايي مثل تهران پيمينت و اينا هم ميشه پرداخت كرد. ولي فكر كنم ميلغ بيشتري هم يگيرن. مطمئن نيستم

Junior Member

سلام
    اگه آنلاین اقدام می‌کنید، راه‌های مختلفی برای پرداخت هست ولی من شخصا از همین طریق اقدام کردم و 7% کارمزد و 4% هزینه تبدیل دلار به کرون دادم و کل فرایند پرداخت از ثبت سفارش تا انجام شدنش، حدودا 10 دقیقه طول کشید.
    اما اگه از طریق سفارت اقدام می‌کنید، باید به حساب بانکی که در سایت سفارت معرفی شده پول رو به ریال واریز کنید
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_83 نمایش پست ها

Junior Member

من شنیدم که سوئد برای ویزای شینگن نسبتا سخت میگیره. اگه براتون مقدور هست از کشورهایی مثل فرانسه اقدام کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fafarferfere نمایش پست ها
    دوستان اگه ما بخوايم از طريق يكي از دوستامون ويزاي دو هفته اي شينگن براي سوئد بگيريم شانسمون چقدره؟ زن و شوهر باهم/ تقبل هزينه ها هم دعوت كننده قبول كرده ولي خودمون هم بالاي ١٠٠ ميليون نفري حساب داريم./ هردوشاغل يكي مغازه دار يكي كارمند شركت خصوصي/بدون سند مالكيت. ممنون ميشم نظرتون رو بگين.

من شنیدم که سوئد برای ویزای شینگن نسبتا سخت میگیره. اگه براتون مقدور هست از کشورهایی مثل فرانسه اقدام کنید.
    عاخه ما توي فرانسه يا ايتاليا كسي رو نداريم كه دعوت نامه بفرسته. اينكه از سويد دعوت نامه داريم با تقبل مالي فرد دعوت كننده، بهتر نيست همين مسير رو ادامه بديم تا درخواست ويزاي توريستي از جايي كه دعوت نامه نداريم؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سوئد شنگن توریستی بار اول و بدون سابقه سفر به اروپا باشید سخت میگیره، الان ولی ویزا بیزینسی داره خیلی خوب میده ، کسی مدارک خوب داشته باشه میتونه مولتی پل بگیره

دوستان كسي اطلاعي از نحوه ارسال نامه از سوئد توسط صندوق هاي پستي داره؟ چقدر طول ميكشه كه برسه؟ با توجه به اينكه نامه به صندوق انداخته ميشه و كد رهگيري از جايي گرفته نميشه چقدر احتمالش هست كه نامه به دستمون نرسه؟ اگه كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم راهنماييم كنين

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)