صفحه 408 از 441 نخستنخست ... 308358398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,071 تا 4,080 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام دوستان، سوال من در مورد کسایی هست که در مقطع لیسانس پذیرش گرفتن جدیدا، نه دوره های زبان.
    مصاحبه سفارت به چه شکلی انجام میشه دقیقا؟
    سوالات معمولا در چه موردی هستش و به زبان فارسیه یا انگلیسی؟ ممنون

دوستان نظرتون رو ميفرمايين راجع به ويزاي ديدار از دوستاي خانوادگيمون كه سي ساله اونجا اقامت دارن. ما خودمون زن و شوهر سي ساله بدون فرزند/ هردوشاغل/ مانده بيش از ١٠٠ تومن هركدام/بدون سند ملكي/ درخواست دو هفته اي/موقع تحويل گوفتن مدارك فقط راجع به شغل و درامد پرسيدن و پرينت حساب ها و مدارك دعوت كننده رو با دقت نگاه كردن و گفتن چه نسبتي دارن باهاتون ، اصلا راجع به سند ملكي هيچ سوالي نپرسيدن. ميدونين روال سفارت به چه صورته؟ ويزا ميدن يا خير. ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    از دوستان كسي اطلاع داره ويزاي دكترا به چه شكلي هست؟ يعني داخل پاسپورت الصاق ميشه يا به شكل پرميت كارت صادر ميشه؟ كلا داخل پاسپورت چيزي نوشته يا الصاق ميشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از دوستان كسي اطلاع داره ويزاي دكترا به چه شكلي هست؟ يعني داخل پاسپورت الصاق ميشه يا به شكل پرميت كارت صادر ميشه؟ كلا داخل پاسپورت چيزي نوشته يا الصاق ميشه؟
    ممنون
    نه بصورت کارتی صورتی رنگ جدا از پاسپرت برای مدت دو سال. در واقع ویزا نیست یک کارت اقامت هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fafarferfere نمایش پست ها
    دوستان نظرتون رو ميفرمايين راجع به ويزاي ديدار از دوستاي خانوادگيمون كه سي ساله اونجا اقامت دارن. ما خودمون زن و شوهر سي ساله بدون فرزند/ هردوشاغل/ مانده بيش از ١٠٠ تومن هركدام/بدون سند ملكي/ درخواست دو هفته اي/موقع تحويل گوفتن مدارك فقط راجع به شغل و درامد پرسيدن و پرينت حساب ها و مدارك دعوت كننده رو با دقت نگاه كردن و گفتن چه نسبتي دارن باهاتون ، اصلا راجع به سند ملكي هيچ سوالي نپرسيدن. ميدونين روال سفارت به چه صورته؟ ويزا ميدن يا خير. ممنونم
    دوستان كسي راجع به ويزاي ديدار از دوست اطلاعاتي نداره؟ مصاحبه كننده چقدر تاثير داره؟ خيلي سرد بود و خيلي توجه به حرف هاي ما نميكرد. درواقع مهلت حرف زدنم نميداد.سند ملكي نخواست نشونه ي بديه؟ يكي راهنمايي كنه لطفا

Junior Member

دوستان اگر آنلاین برای ویزای دانشجویی اقدام کنیم, برای بیومتری باید از سفارت وقت بگیریم؟ اگر بخوایم غیر آنلاین اقدام کنیم چی؟ برای تحویل مدارک باید وقت گرفت؟

Junior Member

سلام
    دوستان برای ویزا دانشجویی آنلاین اقدام کنیم بهتره یا از سفارت؟

Junior Member

سلام
    به طور کلی آنلاین سریع‌تر هست. پیشنهاد می‌کنم آنلاین اقدام کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix74 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای ویزا دانشجویی آنلاین اقدام کنیم بهتره یا از سفارت؟

Junior Member

سلام دوستانی که مصاحبه رفتن لطف میکنید راهنمایی کنید من از طریق موسسه پذیرش واسه کورس زبان(سپتامبر) گرفتم میخواستم بدونم پرکردن فرم ویزا و مصاحبه سخته؟ آخه این موسسه میگه شما نمیتونید ویزا بگیرید امکان ریجکت شدنتون هست ما کارمون این هست و همه چی رو میدونیم و در قبال گرفتن ویزا 4 میلیوووون پول میخوان.کسی از دوستان مصاحبه رفته راهنمایی کنه سوالات به چه نحوی هست؟
    ضمنأ نحوه درخواست آنلاین ویزا دانشجویی رو هم اگه ممکه بگید آخه طیقه پرداخت از کارتهای مستر و ویزا هست چیکار باید کرد
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

دوستان کسی در مورد تغییر وقت سفارت اطلاع داره؟ من به صورت آنلاین فرم رو پر کردم و وقتی که گرفتم برای چند ماه بعده اما الان متوجه شدم میشه وقت‌های جدیدی در تاریخ‌های زودتر باز شده. چکار باید بکنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)