صفحه 409 از 441 نخستنخست ... 309359399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,081 تا 4,090 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام
    من برای شرکت توی یک نمایشگاه تخصصی بلیت دارم و از طرف خود مسئولین نمایشگاه هم دعوت نامه رسمی برام فرستادن.
    باید برای ویزای بیزینس درخواست بدم یا توریستی؟
    خود نمایشگاه ۴ روز هست، ولی من میخوام یه تایم بیشتری بمونم مثلا دو هفته اینا، آیا تو درخواستم می تونم دو هفته بزنم مدت موندن رو یا باید همون ۴ روز رو بزنم دقیقا؟

Junior Member

سلام
    انلاین 2 may اقدام کردم برای مستر .
    بعد از 28 روز بهم میل دادن که باید به چند تا سوال پاسخ بدی . بهم یک لینک دادن که سوالا اونجا هست . در واقع همون اپلیکیشنی بود که انلاین اقدام کردم . زیر فرم سوالات یک کادر هست که نوشته Answer . گرچه تو میلی که برام فرستدن نوشته به صورت جداگانه جواب هر سوال را میل کنید گرچه هیچ ادرس ایمیلی هم بهم ندادن . سوال من این هست که جواب را باید کجا بفرستم؟ ایمیل کنم یا تو خود اپلیکیشن پر کنم . و اینکه همه ی جواب ها رو پشت هم بنویسم یا خیر ؟
    ممنون میشم زودتر جواب منو بدید . مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان امروز بعد از 7 هفته ایمیلی از اداره مهاجرت برای من اومده و خواسته اطلاعات زیر رو وارد کنم تو سایت،؛ کسی مورد مشابه نداشته؟؟

1. Information about all your previous studies (name of school, place, field of study, level of studies and exam)

2. Information about all your previous employers (if applicable), with name, company, address, and field of operation.

3. Information about published articles. If applicable, please attach copies or links to websites.

4. Information about the academic programme you have been admitted to (including your research proposal).

5. Name and contact details to two references/supervisors in your home country, including information about their professional and academic background.

6. If you have applied for residence permits in Sweden or other country before, please give information about when and to what country.

7. Have you applied for academic programmes in other countries but Sweden? If yes, please specify what programmes.
    سلام .
    دقیقا همین ایمیل را هم به من زدن بعده 28 روز اقدام انلاین . می خاستم ببینم شما کجا پاسخ دادید . توی همون لینکی که فرستادن که در واقع همون اپلیکیشنی بود که اقدام کردید ؟ اخه توی میلی که بهم زدن گفته شده پاسخ سوالات را یه صورت جدا ایمیل کند وای ادرس ایمیل به خصوصی ندادن . ولی تو اپلیکیشن که سوالات نوشته شده یک کادر داره که نوشته Answer . میخاستم ببینم شما اونجا جواب دادید و به صورت یک سره جواب تمام سوالات رو send کردید یا خیر .
    ممنون

الان یادم اومد فکر کنم که به همین ترتیبی که سوالها رو پرسیدن من جواب دادم تو همون سایت اپلیکیشن ویزا، این به این علت هست معمولا که موقع اپلای خیلی اطلاعات رو با دقت وارد نکرده شخص دوباره ازش میخوان که کامل کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arefeh93 نمایش پست ها
    سلام .
    دقیقا همین ایمیل را هم به من زدن بعده 28 روز اقدام انلاین . می خاستم ببینم شما کجا پاسخ دادید . توی همون لینکی که فرستادن که در واقع همون اپلیکیشنی بود که اقدام کردید ؟ اخه توی میلی که بهم زدن گفته شده پاسخ سوالات را یه صورت جدا ایمیل کند وای ادرس ایمیل به خصوصی ندادن . ولی تو اپلیکیشن که سوالات نوشته شده یک کادر داره که نوشته Answer . میخاستم ببینم شما اونجا جواب دادید و به صورت یک سره جواب تمام سوالات رو send کردید یا خیر .
    ممنون

Junior Member

دوستان بعد از اینکه به صورت آنلاین اپلیکشن رو پر کردیم باید کار خاصی بکنیم؟ مثلا ایمیلی به سفارت بزنیم؟
    یا فقط منتظر روز مصاحبه باید بود؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

ویزای نامزدی داره سوید؟ شنیدم سوید جزو معدود کشورهایی است که ویزای نامزدی داره. کسی که تبعه سوید هست میتونه در خواست ویزا بکنه برا یه نفر دیگه در ایران؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pitcle نمایش پست ها
    دوستان بعد از اینکه به صورت آنلاین اپلیکشن رو پر کردیم باید کار خاصی بکنیم؟ مثلا ایمیلی به سفارت بزنیم؟
    منم همین سوالو دارم، بعد از پر کردن آنلاین برای بایومتری و عکس کی باید رفت سفارت ؟ نیاز به وقت گرفتن هست یا خودشون میگن؟

Junior Member

مصاحبه به زبان انگلیسی و سوالات زیاد مختص پذیرش دوره های زبانه یا لیسانس به بالا هم همین نوع مصاحبه رو بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pitcle نمایش پست ها
    نه دوست عزیز . فقط مرتب میلتونو چک کنید ممکنه مدرک یا اطلاعات بیشتری ازتون بخان و در این صورت شما زودتر پاسخگو باشید . اگر دانشجویی اقدام کردید که مصاحبه ای درکار نیست .
    ویرایش توسط Arefeh93 : June 11th, 2017 در ساعت 04:32 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FredRP نمایش پست ها
    منم همین سوالو دارم، بعد از پر کردن آنلاین برای بایومتری و عکس کی باید رفت سفارت ؟ نیاز به وقت گرفتن هست یا خودشون میگن؟
    نه نیاز به وقت گرفتن نیست و باید مثل من همینطور در انتظار باشین و اکه نیاز باشه خودشون میل میزنن میگن بیاین . البته برای residence permit اینجوریه .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)