صفحه 41 از 441 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    دوست من سال پيش سوئد قبول شد و رفت زدند توي پاسش ولي مي خواست بره انگليس و بعدش رفت سفارت انگليس و چون سوئد بهش ويزا داده بود كارش 1 ماهه انجام شد و ويزاشو گرفت و به نظرش اين ويزاي سوئد خيلي كمكش كرده
    البته انگلیس با آلمان متفاوته! اونم به این علت که آلمان در منطقه شنگن قرار داره و روال بر این است که در این منطقه نباید دوباره کاری انجام بشه. من همین مساله را با ویزای سوئد و اقدام برای ویزای فنلاند داشتم. پاسخ این بود که برای ویزای فنلاند اقدام کردم (قبلش با سفارن هماهنگی انجام شد) و زمانی که ویزای فنلاند آماده شد و قبل از اینکه اون را در پاسپورت بزنن باید می رفتم و ویزای سوئد را باطل می کردم که اینکار را کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    البته انگلیس با آلمان متفاوته! اونم به این علت که آلمان در منطقه شنگن قرار داره و روال بر این است که در این منطقه نباید دوباره کاری انجام بشه. من همین مساله را با ویزای سوئد و اقدام برای ویزای فنلاند داشتم. پاسخ این بود که برای ویزای فنلاند اقدام کردم (قبلش با سفارن هماهنگی انجام شد) و زمانی که ویزای فنلاند آماده شد و قبل از اینکه اون را در پاسپورت بزنن باید می رفتم و ویزای سوئد را باطل می کردم که اینکار را کردم.
    نه بابا من سال پیش که داشتم می اومدم هم برای دانشجویی سوئد اقدام کردم هم دانشجویی نروژ هم شینگن توریستی فرانسه. همشم بهم دادن بدون هیچ دردسری.
    اینی که شما می گی (دو باره کاری و ....) ماله اقدام همزمان برای دو تا ویزای توریستیه. چوت با توریستی 1 کشور تو شینگن تو بقیه کشور ها هم می تونی بری ولی با 1 دانشجویی از 1 کشور نمی تونی تو 1 کشور دیگه درس بخونی.

Junior Member

سلام. من دانشگاه لاند دوره يك ساله finance قبول شدم . و توي دوره دوساله اسمم جزو رزروهاست. براي ويزاي يكساله مجبورم بيمه نامه بدم كه مي گن خرج اضافيه و عملا بيمه نامه هاي ايراني اون ور به درد نمي خوره.به نظر شما صبر كنم تا نتايج نهايي بياد يا اون وقت ديگه واسه ويزا ديره؟ نتايج 29 مي مي اد. شديدا بلاتكليفم . براي سفارت ايميل زدم ولي فعلا جوابي نيومده. لطفا راهنمايي كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN2
    خب پس با این حساب باید پاسپورت ما حداقل 17 ماه اعتبارداشته باشه؟
    بچه ها دو سوال:
    من با همسرم که اونهم پذیرش داره میخام اقدام کنم.باهم باید اقدام کنیم یا تکی؟
    پاسپورت همسرم تا آگوست 2011 اعتبار داره بسه؟یا باید تمدیدش کرد؟

Junior Member

به نظر من اگه واقعا قصد رفتن داريد ريسك نكنيد. ميتونيد فعلا براي وايزا اقدام كنيد تا بعدا نتايج دور بعدي بياد. حالا هر كدوم شد. ديگه چيزي رو از دست نميديد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    سلام. من دانشگاه لاند دوره يك ساله finance قبول شدم . و توي دوره دوساله اسمم جزو رزروهاست. براي ويزاي يكساله مجبورم بيمه نامه بدم كه مي گن خرج اضافيه و عملا بيمه نامه هاي ايراني اون ور به درد نمي خوره.به نظر شما صبر كنم تا نتايج نهايي بياد يا اون وقت ديگه واسه ويزا ديره؟ نتايج 29 مي مي اد. شديدا بلاتكليفم . براي سفارت ايميل زدم ولي فعلا جوابي نيومده. راهنماييم كنيد . لطفا :-[
    نمیدونم کدوم تصمیم بهتره ولی در مورد ویزا که شما اگه اول june هم اقدام کنید با فرض بدترین حالت 2 ماه بعد یعنی آخر july ویزاتون آمادس که تازه تا اول سپتامبر هنوز 1 ماه فرصت دارین !

Junior Member

من در مورد Contact Person دانشگاه KTH چیزی در فوروم پیدا نکردم.
    در فرم تقاضای ویزا Contact Person رو همون Programme Coordinator رشته انتخابی رو بنویسم؟

تاریخ ورود و خروجمون رو اول آگوست تا اول آگوست سال دیگه بزنیم؟12ماه؟
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    تاریخ ورود و خروجمون رو اول آگوست تا اول آگوست سال دیگه بزنیم؟12ماه؟
    فکر میکنم در هر صورت آنها طبق نظر خودشون اعمال کنند
    ولی شما اگر یکساله هستید همان یکسال را بنویسید.
    اگر دو ساله هسنید دوسال را بنویسید ولی آنها 14 ماهه میدهند.
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    نمیدونم کدوم تصمیم بهتره ولی در مورد ویزا که شما اگه اول june هم اقدام کنید با فرض بدترین حالت 2 ماه بعد یعنی آخر july ویزاتون آمادس که تازه تا اول سپتامبر هنوز 1 ماه فرصت دارین !
    ویزا رو از اول اگوست میدن
    چه الان اقدام کنید چه 2 ماه دیگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)