صفحه 410 از 441 نخستنخست ... 310360400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,091 تا 4,100 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام
    نتیجه پذیرش من تازه چهار روز پیش به دستم رسید و هنوز حتا مدارک هم برام ارسال نشده تا اقدام کنم. بهم اطلاع دادن که از آگوست ترم شروع می شه. می خواستم ببینم با تجربه ای که دوستان دارن بهتره از دانشگاه یه نامه بگیرم و درخواست مصاحبه حضوری اورژانسی بدم یا آنلاین اپلای کنم و بعدا باهاشون تماس بگیرم و شرایطم رو توضیح بدم؟ با توجه به این که بورس اراسموس ام ممکنه پروسه یه کم سرعتش بیشتر باشه؟
    ویرایش توسط elze : June 18th, 2017 در ساعت 07:48 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elze نمایش پست ها
    سلام
    نتیجه پذیرش من تازه چهار روز پیش به دستم رسید و هنوز حتا مدارک هم برام ارسال نشده تا اقدام کنم. بهم اطلاع دادن که از آگوست ترم شروع می شه. می خواستم ببینم با تجربه ای که دوستان دارن بهتره از دانشگاه یه نامه بگیرم و درخواست مصاحبه حضوری اورژانسی بدم یا آنلاین اپلای کنم و بعدا باهاشون تماس بگیرم و شرایطم رو توضیح بدم؟ با توجه به این که بورس اراسموس ام ممکنه پروسه یه کم سرعتش بیشتر باشه؟
    من انلاین اپلای کردم یک ماه پیش. یبار برای یک کاری به اداره مهاجرت ایمیل دادم توی ایمیل این جمله ذکر شده بود .
    All applications from students applying for the first time are handled with the highest priority and with the ambition to be able to give an answer before the start of the semester. The applications are handled in order from date of application.
    اگه فرم رو با دقت پر کنید و جواب سوالات رو واضح و کامل بدن دیگه بیشتر از دوماه طول نمیکشه .قبلشم برید کارای بیومتریک رو انجام بدبد که انشالله جوابتون اومد وقت تلف نشه .
    اگر سوالی هم دارید به اداره مهاجرت ایمیل بدید کمتر از 4 روز جوابو میدن .

Junior Member

مگه قبل از این که سفارت اطلاع بده هم می شه مراجعه کرد برای کارای بیومتریک؟

Junior Member

مگه قبل از این که سفارت اطلاع بده هم می شه مراجعه کرد برای کارای بیومتریک؟
    من تو همین فرم دیدم چند نفر اینکارو کردن .

Junior Member

سلامنتیجه پذیرش من تازه چهار روز پیش به دستم رسید و هنوز حتا مدارک هم برام ارسال نشده تا اقدام کنم. بهم اطلاع دادن که از آگوست ترم شروع می شه. می خواستم ببینم با تجربه ای که دوستان دارن بهتره از دانشگاه یه نامه بگیرم و درخواست مصاحبه حضوری اورژانسی بدم یا آنلاین اپلای کنم و بعدا باهاشون تماس بگیرم و شرایطم رو توضیح بدم؟ با توجه به این که بورس اراسموس ام ممکنه پروسه یه کم سرعتش بیشتر باشه؟
    من آنلاین اقدام کردم و جواب ویزام ۱۰ روزه اومد نگران نباشید اگر مدارک کامل باشه سریع جواب میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/ دانشگاه خواحه نصیر

با سلام . من برای مستر مهندسی مواد در تاریخ 24 اردیبهشت 96 بصورت دستی به همراه همسرم به سفارت مراجعه کردم و انگشت نگاری صورت پذیرفت. بعد از یکماه نامه ای از اداره مهاجرت به من ارسال شد در خصوص درخواست اطلاعات بیشتر که من در کمتر از 3 روز پاسخ دادم. بطورکلی آیا این روال مرسوم بوده که درخواست اطلاعات اضافی کنند؟ من بورسیه تحصیلیSI دارم و خیلی نگرانم که ریجکت بشم یا کارت اقامتم دیر بیاد. تا الان حدود 44 روز گذشته است

Junior Member

با سلام.
    من همسرم پذیرش PhD با فاند گرفته. در مورد ویزای همراه (co-applicant)، با توجه به اینکه فاند همسرم برا کل مخارج کافی هست، آیا من باز هم باید BS نشون بدم؟ اگر که آره، برا چند ماه؟
    و اینکه همون اول آیا ویزای 4 ساله میدن؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azer نمایش پست ها
    با سلام.
    من همسرم پذیرش PhD با فاند گرفته. در مورد ویزای همراه (co-applicant)، با توجه به اینکه فاند همسرم برا کل مخارج کافی هست، آیا من باز هم باید BS نشون بدم؟ اگر که آره، برا چند ماه؟
    و اینکه همون اول آیا ویزای 4 ساله میدن؟
    با تشکر
    من شنیدم برای همراه باید 12 ماه کامل رو داشته باشین . که هر ماه حدود 8000 کرون میشه . دقیقشو نوشته تو خود سایت اداره مهاجرت سوعد . حالا اینکه شما باید همراتون داشته باشید یا نه رو نمیدونم . منطقیه که داشته باشید چون دانشگاه هزینه شما رو تامین نمیکنه .

Junior Member

من 30 جون مدارکم رو آنلاین ارسال کردم، دیروز که دوشنبه بود بهم یه ایمیل زدن که کیسم ثبت شده و امروز(4 روز بعد!) برام ایمیل فرستادن که در مورد کیسم تصمیم گرفته شده. خیلی استرس گرفتم و الان هم ساعت کار سفارت تموم شده. کسی تجربه تصمیم گیری به این سرعت رو داشته؟

Junior Member

من 30 جون مدارکم رو آنلاین ارسال کردم، دیروز که دوشنبه بود بهم یه ایمیل زدن که کیسم ثبت شده و امروز(4 روز بعد!) برام ایمیل فرستادن که در مورد کیسم تصمیم گرفته شده. خیلی استرس گرفتم و الان هم ساعت کار سفارت تموم شده. کسی تجربه تصمیم گیری به این سرعت رو داشته؟
    من یکیو میشناختم میکفت برای من دو روزه جواب اومد . لطف میکنید نتیجه رو به ما بگید . ارزو میکنم فزدا خبر خوبی بشنوید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)