صفحه 411 از 441 نخستنخست ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,101 تا 4,110 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام دوستان
    من امروز پذیرشم برایمقطع دکترا اومده و نوشته که باید 4 سپتامبر اونجا باشم
    ولی الان رفتم وقت سفارت بگیرم وقت ها تا سپتامبر پر شده
    میشه نامه ای چیزی داد که به من خارج از نوبت وقت بدن؟
    یا این که راهی برای افرادی مثل من وجود داره؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_v نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز پذیرشم برایمقطع دکترا اومده و نوشته که باید 4 سپتامبر اونجا باشم
    ولی الان رفتم وقت سفارت بگیرم وقت ها تا سپتامبر پر شده
    میشه نامه ای چیزی داد که به من خارج از نوبت وقت بدن؟
    یا این که راهی برای افرادی مثل من وجود داره؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    انلاین چرا اقدام نمیکنید .

Junior Member

من اطلاعی در این زمینه ندارم متاسفانه

توی سایت سفارت هم که رفتم نوشته بود وقتها پر هست
    ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_v نمایش پست ها
    من اطلاعی در این زمینه ندارم متاسفانه

توی سایت سفارت هم که رفتم نوشته بود وقتها پر هست
    ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز
    مگه برا دکتری نمیخاین اقدام کنید . کلا برای سوعد اقامت بیشتر از 8 ماه نباید برا ویزا اقدام کنید . باید برای residence permit اقدام کنید که نیاز به وقت گرفتن نیست . اگه تو این زمینه اطلاعات بگید تو پیام خصوصی راهنماییتون کنم /

Junior Member

الهام جان توی این فروم هست جواب ولی منم اشتباه شما رو داشتم یه مدت طول کشید تا فهمیدم چی به چیه و اگه اشکالی نداشته باشه دوباره جوابتون رو می دم. تا جایی که من فهمیدم وقتای سفارت برای ویزاهای توریستی هستن و ربطی به ویزای دانشجویی ندارن. به درخواست اقامت بیشتر از 90 روز هم ویزا نمی دن و شما باید رزیدنس پرمیت اقدام کنید. شما آنلاین باید اقدام کنید چون این جوری مستقیم مدارک فرستاده می شه برای اداره مهاجرت سوئد و تازه وقتتون هم کمتر تلف می شه. سفارت نقش زیادی این وسط نداره و اونام تهش باید مدارک رو بفرستن برای اداره مهاجرت پس بهتر که خودتون این کار رو بکنید! از این آدرس می تونید اقدام کنید:

https://www.migrationsverket.se/adme...stud&locale=en

خودشون زدن اپلیکیشن های آنلاین برای دکترا 1 تا 3 ماه جوابشون طول می کشه. زمانا رو هر ماه آپدیت می کنن و می تونین اینجا چک کنید:

https://www.migrationsverket.se/Engl...-decision.html

ولی اگه مدارکتون کامل باشه و از طرف دانشگاه در تماس باشن با اداره مهاجرت ممکنه نتیجه خیلی زودتر هم به دستتون برسه. اگر به موقع نبومد جوابتون می تونید برای ویزای توریستی اقدام کنید و بعد درخواست کنید رزیدنس پرمیت اونجا بهتون تحویل داده بشه. نگران وقت برای ویزای توریستی هم نباشید. تو ایمیلی که من زدم به سفارت گفته بودن نیروی کمکی قراره براشون بیاد و اون موقع یه سری وقتای جدید باز می شن.
    خود منم شرایط شما رو داشتم و در دو روز کاری در مورد کیسم تصمیم گرفته شد. حدس می زنم پا درمیونی دانشگاه بی تاثیر نبوده باشه. پس زیاد نگران دیرکرد نباشید.
    عارفه جان من که انگشتام پینه بست اونقدر امروز زنگ زدم سفارت اشغال بود. بهشون ایمیل زدم ولی اونقدر استرس دارم که فکر کنم یکشنبه خودم پاشم برم سفارت. البته توی این فروم گفتن که اگه دو تا ایمیل گرفتین به احتمال زیاد جواب مثبت بوده. امیدوارم واقعا این طوری باشه.
    ویرایش توسط elze : July 5th, 2017 در ساعت 03:53 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elze نمایش پست ها
    الهام جان توی این فروم هست جواب ولی منم اشتباه شما رو داشتم یه مدت طول کشید تا فهمیدم چی به چیه و اگه اشکالی نداشته باشه دوباره جوابتون رو می دم. تا جایی که من فهمیدم وقتای سفارت برای ویزاهای توریستی هستن و ربطی به ویزای دانشجویی ندارن. به درخواست اقامت بیشتر از 90 روز هم ویزا نمی دن و شما باید رزیدنس پرمیت اقدام کنید. شما آنلاین باید اقدام کنید چون این جوری مستقیم مدارک فرستاده می شه برای اداره مهاجرت سوئد و تازه وقتتون هم کمتر تلف می شه. سفارت نقش زیادی این وسط نداره و اونام تهش باید مدارک رو بفرستن برای اداره مهاجرت پس بهتر که خودتون این کار رو بکنید! از این آدرس می تونید اقدام کنید:

https://www.migrationsverket.se/adme...stud&locale=en

خودشون زدن اپلیکیشن های آنلاین برای دکترا 1 تا 3 ماه جوابشون طول می کشه. زمانا رو هر ماه آپدیت می کنن و می تونین اینجا چک کنید:

https://www.migrationsverket.se/Engl...-decision.html

ولی اگه مدارکتون کامل باشه و از طرف دانشگاه در تماس باشن با اداره مهاجرت ممکنه نتیجه خیلی زودتر هم به دستتون برسه. اگر به موقع نبومد جوابتون می تونید برای ویزای توریستی اقدام کنید و بعد درخواست کنید رزیدنس پرمیت اونجا بهتون تحویل داده بشه. نگران وقت برای ویزای توریستی هم نباشید. تو ایمیلی که من زدم به سفارت گفته بودن نیروی کمکی قراره براشون بیاد و اون موقع یه سری وقتای جدید باز می شن.
    خود منم شرایط شما رو داشتم و در دو روز کاری در مورد کیسم تصمیم گرفته شد. حدس می زنم پا درمیونی دانشگاه بی تاثیر نبوده باشه. پس زیاد نگران دیرکرد نباشید.
    عارفه جان من که انگشتام پینه بست اونقدر امروز زنگ زدم سفارت اشغال بود. بهشون ایمیل زدم ولی اونقدر استرس دارم که فکر کنم یکشنبه خودم پاشم برم سفارت. البته توی این فروم گفتن که اگه دو تا ایمیل گرفتین به احتمال زیاد جواب مثبت بوده. امیدوارم واقعا این طوری باشه.
    تلفن جواب نمیدن اینا . اگه دو تا ایمیل اومده پس احتمالا جواب مثبته . تو ایمیل گفتن برای کارای بیومتریک برین اصولا یعنی موافقت شده . امیدوارم که زودتر کارتون درست بشه . من که 62 روزه هنوز پندینگ هست . نمیدونم دارن چیکار میکنن .

Junior Member

نقص مدارک داشتی؟ ایمیل زدی بهشون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elze نمایش پست ها
    نقص مدارک داشتی؟ ایمیل زدی بهشون؟
    اره . چند تا سوال پرسیدن 37 روز پیش . بیشتر ازین میترسم که بنک استیتمنت به نام خودمه و بنک استیمت دیگه ای ضمینه نکردم . اخه دیدم تو این فرم همه اینکارو کردن ولی از من دوباره پرسیدن تو خانوادت کسی هست حمایت کنه یا نه . منم چون همون اول گفتم خودک دوباره نوشتم خودم . فک میکنی میل بزنم تاثیر داره ؟

Junior Member

سلام، من چند وقت پیش به صورت آنلاین برای ویزا اقدام کردم. چند روز دیگه باید برم سفارت برای مصاحبه اما الان متوجه یه چیزی شدم. مدارک من کامله اما من پرینت ثبت نام آنلاین رو ندارم. در واقع مطمن هستم که چنین فایلی بعد از ثبت نام به من داده نشده. کسی می‌دونه الان باید چیکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pitcle نمایش پست ها
    سلام، من چند وقت پیش به صورت آنلاین برای ویزا اقدام کردم. چند روز دیگه باید برم سفارت برای مصاحبه اما الان متوجه یه چیزی شدم. مدارک من کامله اما من پرینت ثبت نام آنلاین رو ندارم. در واقع مطمن هستم که چنین فایلی بعد از ثبت نام به من داده نشده. کسی می‌دونه الان باید چیکار کنم؟
    راستش منم انلاین اقدام کردم فقط گفت تقاضای شما تایید شد و میل هم دادن . شاید منظورش همون میل باشه . راستش منم نمیدونم به اداره مهاجرت میل بزن زود جواب میده .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)