صفحه 413 از 441 نخستنخست ... 313363403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,121 تا 4,130 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط azer نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی تجربه داشته که ویزاش بعد از تاریخ شروع دکتری که تو آفر نوشته شده، اومده باشه؟

تاریخ شروع اول سپتامبر هست ولی هنوز خبری از ویزا نیست
    دوستان از سفارت ایمیل زدن که
    بیا جواب ویزا رو بگیر.

آیا در سفارت پاسپورت رو نگه میدارن یا برمیگردونن؟

Junior Member

سلام،
    وقتتون بخیر. من پست شما رو که خوندم متوجه شدم که شما موفق شدین چهار روزه ویزا بگیرین. ایشالا همیشه موفق باشید. من تقریبا دو ماه قبل از شما اقدام کردم (بصورت آنلاین) و تا الان 4 ماه و 10 روز از درخواستم میگذره و هنوز درحال انتظارم. امکان داره بفرمایید شما از کدوم دانشگاه پذیرش گرفتین؟ میشه بفرمایید اون دانشگاه چطوری پیگیر کارتون شدند که ویزا 4 روزه صادر شد؟ اگه امکانش هست رشته ای که دارین اونجا نحصیل می کنید رو هم میشه بفرمایید؟ من و همسرم برای پست داک داریم میریم دانشگاه گوتنبرگ. رشته ما شیمیه. الان پرونده ما رفته اداره امنیت سوئد.
    ممنون ازینکه وقت میذارین و به سوالام جواب میدین.

Junior Member

سلام،
    وقتتون بخیر. من پست شما رو که خوندم متوجه شدم که شما موفق شدین چهار روزه ویزا بگیرین. ایشالا همیشه موفق باشید. من تقریبا دو ماه قبل از شما اقدام کردم (بصورت آنلاین) و تا الان 4 ماه و 10 روز از درخواستم میگذره و هنوز درحال انتظارم. امکان داره بفرمایید شما از کدوم دانشگاه پذیرش گرفتین؟ میشه بفرمایید اون دانشگاه چطوری پیگیر کارتون شدند که ویزا 4 روزه صادر شد؟ اگه امکانش هست رشته ای که دارین اونجا نحصیل می کنید رو هم میشه بفرمایید؟ من و همسرم برای پست داک داریم میریم دانشگاه گوتنبرگ. رشته ما شیمیه. الان پرونده ما رفته اداره امنیت سوئد.
    ممنون ازینکه وقت میذارین و به سوالام جواب میدین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط elze نمایش پست ها
    من 30 جون مدارکم رو آنلاین ارسال کردم، دیروز که دوشنبه بود بهم یه ایمیل زدن که کیسم ثبت شده و امروز(4 روز بعد!) برام ایمیل فرستادن که در مورد کیسم تصمیم گرفته شده. خیلی استرس گرفتم و الان هم ساعت کار سفارت تموم شده. کسی تجربه تصمیم گیری به این سرعت رو داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azer نمایش پست ها
    با سلام.
    من همسرم پذیرش PhD با فاند گرفته. در مورد ویزای همراه (co-applicant)، با توجه به اینکه فاند همسرم برا کل مخارج کافی هست، آیا من باز هم باید BS نشون بدم؟ اگر که آره، برا چند ماه؟
    و اینکه همون اول آیا ویزای 4 ساله میدن؟
    با تشکر
    صرفا جهت اطلاع دوستان:

من موقع اپلای از سفارت پرسیدم راجع به این مورد. این جواب سفارت بود:

if you have enough income for your family it is enough to show marriage certificate for the spouse

من صبر کردم که ویزا بدن و بعد این موضوع رو مطرح کنم. امیدوارم این مورد کمکی باشه برا عزیزانی که شرایط مشابه دارن.

Junior Member

سلام. دوستان خوبید؟
    میشه یکی بگه هزینه آنلاین وقت گرفتن از سفارت چنده؟

Junior Member

من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه از سوئد دعوت نامه گرفتم. استاد اونجا ازم خواسته بپرسم از سفارت برای دوره 6 ماهه چه الزاماتی برای گرفتن ویزا نیازه؟
    فقط برای پرسیدن این سوال من از کجا باید اقدام کنم؟
    کسی میدونه؟

Junior Member

۱۰۰۰ کرون بابت رزیدنت پرمیت باید انلاین پرداخت کنید و در ارتباط با سوال بعدی تون در سایت اداره مهاجرت همه چیز به طور کامل توضیح داده شده

Junior Member

1000 کرون؟!!
    یعنی حدودا 400 هزار تومان برای اینکه تازه ثبت نام کنیم و ببینیم اصلا پروسه ویزا پیش میره یا نه؟؟!!!

Junior Member

با سلام و تشکر از شما من ازتون به صورت خصوصی سوالی پرسیدم ولی گویا اعلام میکنن که ظرفیت صندوق پیامهاتون پر شده و تا پیامهای اضافه رو پاک نکنید نمیتونید پاسخ بدید.
    ناچار شدم اینجا بپرسم.ممنون میشم جواب بدید.

استاد من هنوز دعوت نامه کتبی رو برام نفرستاده. ایا دعوت نامه استاد در پروسه گرفتن ویزا نیازه؟ در مراحل اولیه ثبت نام تا قبل از انجام مصاحبه حضوری نیازه؟

-اصلا برای گرفتن ویزا دانشجویی مصاحبه صورت میگیره؟

- من در این زمینه ها بی تجربه ام. برای پرداخت آنلاین 1000 کرون چیکار باید بکنم؟ از چه کارتی یا موسسه ای میشه ااین کارو کرد؟

Junior Member

سلام.من خودم برای مستر اقدام کرده بودم به همراه خانواده.در مورد فرصت مطالعاتی ۶ ماهه اطلاعی ندارم.اما در مورد اون در سایت اداره مهاجرت توضیح کامل داده شده.در مورد مصاحبه هم شاید چون من به همراه خانواده اقدام کرده بودم و سابقه ریجکتی از سوید داشتم ازم مصاحبه کردن وگرنه من خودم در همین جا خوندم که خیلی از دانشجوها بدون مصاحبه اقامت بهشون داده شد.در مورد سوال سوم هم بله ۱۰۰۰ کرون برای بزرگسالان و۵۰۰ کرون بچه ها هزینه resident permit میباشد.اما برای شما نمیدونم که باید تقاضای رزیدنت پرمیت بکنید یا ویزا؟ و ما این مبلغ رو با visa card یکی از دوستانمون که خارج از ایران زندگی میکنه پرداخت کردیم.موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)